METRO Grossmarket

Başlatan berusa55, 19 Temmuz 2011, 23:53:05

« önceki - sonraki »

ErkÇay55

Alıntı yapılan: epçeli köylü - 02 Eylül 2011, 20:00:47
Hiç zannetmiyorum....

Neden olmasın?Şu an Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı olan Recep Altepe 2004 'de Osmangazi Belediye Başkanı seçildikten sonra 2009 yılında ise Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi.Politika bu neyin ne olacağı belli olmaz.

ahmetsefa55

hayır bı de sankı Osman Genç ten önce burda belediye başkanı yoktu.bu gelişim ve dönüşüm kimin döneminde oluyosa onun sayesindedir.nası katkısı olmaz ya da az katkısı olur onu anlayamıyorum ?

edit : hiç zannetmiyosan nedenini söylersin epçeli arkadaşım.devlet sırrı biliyomuş gibi derin ve sessizden gitmeye gerek yok  ;)

Burak

bende birşey bildiğimden değil ama  Samsun Büyükşehir Bld. Başkanı olacak vizyonda ve donanımda birisi değil bence insanların oraya yatırım yapmasının direkt olarak Osman Genç ile bağlantılı olduğunu düşünmüyorum . Şu anda şehrin yatırım için en müsait yeri orası bittiği zaman Tekkeköy'e sıra gelir ne bilim Ankara yolundan Kavak istikametine sıra gelir. Sonuçta onlar belediye başkanlığı görevini icra ediyor. Yolları parkları ben yapacak değilim .

emrullah

Alıntı yapılan: Burak - 03 Eylül 2011, 13:18:01
bende birşey bildiğimden değil ama  Samsun Büyükşehir Bld. Başkanı olacak vizyonda ve donanımda birisi değil bence insanların oraya yatırım yapmasının direkt olarak Osman Genç ile bağlantılı olduğunu düşünmüyorum . Şu anda şehrin yatırım için en müsait yeri orası bittiği zaman Tekkeköy'e sıra gelir ne bilim Ankara yolundan Kavak istikametine sıra gelir. Sonuçta onlar belediye başkanlığı görevini icra ediyor. Yolları parkları ben yapacak değilim .

kardeşim bana görede canik e yatırım yapılmasının nedeni şudur müsait olması da dogrudur ama iktidar partinin belediyesi olma faktoru de etkendir. İlkadım belediyesinin sınırlarında da sanayı alanı vardır.(ankara yolu kavak tarafı burak ın dediği gibi)

Burak

lan olum sen ne zaman nickini değiştin :) Belediyecilik işlerini sen bilirsin babandan  ötürü ama herşeyi vizyonu zartı zurtu geçtim adam burnunun dibinde omü varken ktü'ye proje çizdirecek kadar hödük. Kaldı ki memleketini söylemeye gerek yok sanırım bunlar bile olmaması için yeterli bir sebep

emrullah

gül gibi türkçe miz varken ineklik etmişizz  :D bundan sonra bole hacııı :evet: babamdan dolayı da birşeyler biliyoruz tabiiki  .:.:.

hacettepeli

metro'nun açılması renk katar memlekete, ankara'da birkaç tane var.

berusa55

Hemen çevreyolu yanı; Baumax'ın tam karşısı...

5trawberry

berusa55

Tam tersi; çok kısa sürede bittiğini göreceğiz  ;) Prefabrik olarak öyle çabuk inşaa ediyorlar ki... Fotoğrafta görüldüğü üzere temel nerdeyse bitmek üzere  :ok

5trawberry

Hmm prefabrik olacağını tahmin etmemiştim..
Bilgilendirme için Teşekkürler.

Samsunumuza renk getirecektir, şüphesiz.

berusa55

Samsun Hipermarket 17.000 m2
Kayseri Hipermarket 10.000 m2
Ankara Hipermarket 13.000 m2
Karaganda, Kazakistan Hipermarket 12.000 m2
Kocaeli Hipermarket 10.000 m2
Istanbul Pendik Hipermarket 13.000 m2

Diğer Metro Grossmarketlerle kıyaslarsak Samsun'umuza baya büyüğü yapılıyor. 

Kaynak: http://erkproje.com/

AntZ

Biz şehirde stat yapacak arazi bulamazken yatırım çekelim diye araziyi fazla mı bol keseden dağıtıyoruz acaba?

epçeli köylü

Metro kart için hazırlanalım o zaman. Kaliteli şeyleri ucuza satıyorlar...

buonanotte

13 Ekim 2011, 22:53:11 #59 Son düzenlenme: 14 Ekim 2011, 16:44:29 führer55
Abim girdi metroya.Kart dağıtıyorlar şimdilik.Tek derdi metronun sahibinin galip öztürk olmadığını anlatmak. :)Girdiği 10 dükkandan 6 sı galip öztürkün sanıyor.Aralık ayında marketin biteceği söylendi.Aralık ayının sonunda da hizmete girecekmiş.Çalışma şartları mükemmele yakın bu şartları sağlayacak Samsunda başka bir firma daha yoktur bence.