Hangi milletvekili! adayı Samsun'lu ve Samsunspor'lu

Başlatan bluegreen55, 05 Haziran 2007, 18:55:59

« önceki - sonraki »

south_london

dpnin barajı geçiceği kesin diil geçerse suna vidinlide çıkar inşallah.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "55teXas55"dpnin barajı geçiceği kesin diil geçerse suna vidinlide çıkar inşallah.

bence dp barajı geçecek her türlü

jean

ben gunrukte verdım chp ye bırcok partı barajı assınkı akp nın mılletvekılı dussun mhp dp de asar ınsallah

veis

vallaha bence bitanesi bile samsunsporlu degil çünkü seçim öncesinde biz can çekişirken adamların umrunda bile degildik oyüzden sahte gözyaşı dökenlerle hiç işim olmaz zor günde yanımızda kimse yokdu o yüzden ben tanımıyorum samsunsporlu bi milletvekilini.

celebi

Benim bildiğim Fatih özttürk Haluk koç ve Mhp den bir Millet vekili vardı.

veis

kemal unakıtan kadar fanitigi varmıdır acaba adam oy ugruna takıma neler yapdı.

celebi

Bunun adı fanatiklik midir yoksa rantççılık mıdır bilemiyorum valla. :lol:

Amsterdamli

Kemal Unakitan Eskisehirli bile degil. Hatta Eskisehirde onu sevmeyenler bile var Eskisehirli olmadigindan dolayi.

ÇaÇa

Alıntı yapılan: "timofte"Öncelikle amacımız burada siyaset yapmak değil ama AKP'nin aday listesi de Samsun halkına hakaretten başka bir şey değil.

Tam "Ne teşvik isteriz ne bakanlık, bize senin aşkın yeter sayın başbakanım" diye pankart açanlara göre bir liste olmuş..

1.sırada Samsun'a teşvik verilmemesi konusunda tepki gösterenlere "Teşvik gözünüze girsin" diyen Şalpazarlı Mustafa Demir var. Aynı adam "Samsunlular Trabzon kompleksini bırakmalı" ifadesini de kullanmıştı. İlk sıraya konularak adeta ödüllendiriliyor.

İkinci sırada yine Trabzon Vakfıkebir'li Cemal Yılmaz Demir.

Üçüncü sırada Samsun doğumlu, Of'lu Suat Kılıç..

Hepsi bir yana iktidar partisinin Samsunspor'un siyasallaşması ve bu günlere gelmesinde büyük "emeği" var. Yine de dalga geçer gibi böyle bir liste yapıyorlar. Çarşambalı/Samsunsporlu Fatih Öztürk'e de alay edercesine 6.sırayı "bahşediyorlar" İsteyen inanmayabilir, Akp'li değilim ama Akp'li bile olsam şu manzaranın cevabını sandıkta verirdim. Samsunlu ve Samsunsporlu olduğum için.
+55 Hiçte sert veya ağır tepki olmamıştır bu günlere nasıl geldik bu hallere nasıl düştük biraz burdan bakalım çok şeyler açıklıyor timofte'nin yazdıkları

hasselbaink

Galip Öztürk'ün işe el atmasında Fatih Öztürk'ün de payı olduğunu düşünüyorum.

cem and naz55

Alıntı yapılan: "canikli"Galip Öztürk'ün işe el atmasında Fatih Öztürk'ün de payı olduğunu düşünüyorum.
zaten akp de tek umudumuz o oda olmazsaydı aynen devam ederdi vurdunduymazlık

bluegreen55

AKP

MUSTAFA DEMİR-------TRABZONLU----
CEMAL YILMAZ DEMİR -TRABZONLU----
SUAT KILIÇ ---------TRABZONLU----
BİRNUR ŞAHİNOĞLU----İZMİRLİYMİŞ---
AHMET YENİ----------TRABZONLU-----SAMSUNSPORLU
FATİH ÖZTÜRK -------SAMSUNLU-----SAMSUNSPORLU

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

AHMET HALUK KOÇ ----SAMSUNLU-------
SUAT BİNİCİ---------SAMSUNLU-------

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

OSMAN ÇAKIR ---------TRABZONLU----

ONBİNLİK SİNOPLA AYNI SAYIDA MİLLETVEKLİMİZ VAR HAYIRLIS OLSUN.

celebi

Paylaşım için teşekkürler tekrardan gerçek kimliklerini görmüş olduk

south_london

celebi

o adaylar içerisinde fatih öztürk kadar Samsunsporlu olanyoktur herhalde