Hangi milletvekili! adayı Samsun'lu ve Samsunspor'lu

Başlatan bluegreen55, 05 Haziran 2007, 18:55:59

« önceki - sonraki »

veis

suna vidinli abi kız kokteyle bile geldi bu milletvekili olsa daha çok iş yapar bizde.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "veis"suna vidinli abi kız kokteyle bile geldi bu milletvekili olsa daha çok iş yapar bizde.

aynen katiliyorum o kokteyl de o varken kimse yoktu insallag secilirde yarimlarini goruruz

Çaðrý55

valla haluk koç çarşambalı o adam kral suna vidinli her çıktığı yerde samsunu singapur yapıcam diyo ben suna vidinliye güveniyorum akp liler ne maça geldi ne şehre bişe kattı varsa yoksa trabzon tersane bile hikaye oldu.     suna vidinli ve haluk koç bence

Amsterdamli

NTVde secim merkezi programini izliyorum Karadeniz bolgesine sira geldi ve Samsunun S'si okunmadi. RE ZA LET!!!!

Inanin sinirden catliyorum. Samsunsporumuzun neden 2. ligde oldugu pekde anlasilmasi zor bir durum degildir herhalde.

Sehir olarak dustugumuzu biliyordum ama simdi yuzume oyle bir sekilde carptilarki resmen dank etti.

celebi

Oyum Fatih Öztürke. Adam gerçek Samsunsporlu.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "CELEBI"Oyum Fatih Öztürke. Adam gerçek Samsunsporlu.

adam termeli diyemi veriyorsun fatih ozturke :lol:

celebi

Hayır Onu ben küçklüğünden beri tanırım.azmı köyde futbol maçları yapardık.hem köylüm hemde gerçek bir samsunspor taraftarı.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "CELEBI"Hayır Onu ben küçklüğünden beri tanırım.azmı köyde futbol maçları yapardık.hem köylüm hemde gerçek bir samsunspor taraftarı.

hmm dogrudur :wink:

bluegreen55

Oyum fatih Öztürke diyen arkadaş

1: Fatih Öztürkün kaçıncı sırada olduğunu bilmiyosan söyleyeyim 6. sırada.
2: Akp bu seçimde %50 bile alsa  Chp ve Mhp meclise gireceğinden 6 milletvekili çıkaramaz.
3: Senin Fatih Öztürk'ün asla seçilemez
4: Senin Fatih Öztürk'e vereceğin oy ile Fatih Öztürk meclise giremeyecek onun yerine 5 tane trabzonlu şu andada şikayet ettiğmiz nmilletvekilleri girecek
5: a) Umarım bunları şimdi öğrenmişsindir hak vermişsind,ir akp'ye oy vermezsin.
   b) Yok bunları zaten biliyoduysan Diyecek kelime bulamıyorum.Buluyorumda yazmak istemiyorum.

6:  sonra çıkıpta samsunsporun durumundan şikayet edip  birde Samsunsporluyum deme.

celebi

Alıntı yapılan: "bluegreen55"Oyum fatih Öztürke diyen arkadaş

1: Fatih Öztürkün kaçıncı sırada olduğunu bilmiyosan söyleyeyim 6. sırada.
2: Akp bu seçimde %50 bile alsa  Chp ve Mhp meclise gireceğinden 6 milletvekili çıkaramaz.
3: Senin Fatih Öztürk'ün asla seçilemez
4: Senin Fatih Öztürk'e vereceğin oy ile Fatih Öztürk meclise giremeyecek onun yerine 5 tane trabzonlu şu andada şikayet ettiğmiz nmilletvekilleri girecek
5: a) Umarım bunları şimdi öğrenmişsindir hak vermişsind,ir akp'ye oy vermezsin.
   b) Yok bunları zaten biliyoduysan Diyecek kelime bulamıyorum.Buluyorumda yazmak istemiyorum.

6:  sonra çıkıpta samsunsporun durumundan şikayet edip  birde Samsunsporluyum deme.

Ben onları şimdi öğrenmedim kardeşim.Senin kadar benim de az buçuk kafam çalışıyor.ben de bilgi sahibiyim.ve senin kadar güncel konulara hakim birisiyim.ama dediğin biraz zor olur. bilmiyorum hangi görüşe sahipsin ama saygı duyarım.ortada bğir gerçek var yine meclise 2. parti girer ve o zaman durum Samsunda 7-2 olur.veya 6-3 olur.Samsunsporluluk öyle takım tutar gibi siyasi partiyi kötülemek yada destelemekle olmuyor.bazı gerçekleri görüpte siyasatte hareket etmek lazım.yada oyunu kullanmak lazım.takım tutar gibi parti tutulmaz.

bluegreen55

İyi ben samsunsporu tutyorum.
trabzonsporlular trabzonlular sana ve senin gibilere minettar kalacaktır.
7 milletvekili trabzondan 5 milletvekili samsundan ve türkiyenin muhtelif yerlerinden gelecek milletvekilleriyle adamlar enaz 20 milletvekiliyle temsil edilecekler.

sonra bizde Chp'Nin 2 milletvekilline kalırız..

burdaki trabzonlu çalışan abilerin anlattığı hikayeleri dinlemeye devam ederiz.

trabzonlu adam :şu şu milletvekilini tanıyonmu

ben:tanıyom

trabzonlu adam :o bizim köylü aslen oflu

ben:ha öylemi

trabzonlu adam : çok iyi adam samsun milletvekili ama bizim köyün yollarını asfalt yaptırdı bizim derneklere yardım ediyo.

takım tutar gibi parti tutan sensin.
vereceğin oy belli Akp

ben ise Chp nin, Mhp'nin  ve olursa  demokrat partinin milletvekillerinin girmesini istiyorum.
Mhp nin yine 1. sırası trabzonlu ama samsunlu ağırlıklı.

ha eğerki seçimde 7'ye 2 olsun veya  6 ya 3 veya 5'e 4

bu samsunun ve samsunsporun kaybettiğinin fotoğrafı olur

fatih öztürk milletvekili oldu diye belki senin işine yarar ama
samsunspor için hiçbirşey yapamaz.

2-3 samsunlunun 20-30 trabzonlu arasında ne etkisi olurki...

Ama ben samsun halkından ümitliyim

Akp en fazla 4 milletvekili çıkarır oda doğu karadenizin eğitim seviyesi düşük yerlerinden süregelen göçlerin doğurduğu bir neticcedir.

2 Mhp 3 Chp 3 AKP ve 1 de DP olur  DP giremezse o milletvekilliğini kim alır bilmem.

umarım 3-3-3 olur 3 trabzonluyla kurutuluruz

cem and naz55

akp bu seçimlerde samsundan en fazla 3tane trabzonlu milletvekili çıkarır

körfez55

bende yine en fazla oyu akp alacak.ancak ben genc ve dinamik olması nedeniyle suna vidinlide çok umutluyum.başarılı bir kişi samsunlu ve samsunsporlu...

erkan55

bencede insallah suna vidinli milltvekili olur kadin kokteyle bile geldi

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "erkan55"bencede insallah suna vidinli milltvekili olur kadin kokteyle bile geldi

bende cok istiyorum en genc milletvekili samsundan cikmis olur suat inda sekli gider genclik acisindan  - buyuh ihtimallede suna vidinli cikar samsundan eminim :wink: