Muhammet Beşir

Başlatan ata55, 30 Ağustos 2017, 12:17:16

« önceki - sonraki »

Lusage

Genç yetenekli golcümüz.. Hekimoğlu seni bekler. Defol..

emre

Beşir ile alakalı suçu en son Beşir'de görüyorum ben. Göz göre göre bununla tekrar anlaşan yetkilide, buna güvenip bunu savunan taraftarda, kadroya alıp oynatan hocada...

mehmet yılmaz

Bu sezonun özeti M. Beşir'dir. Dönüp, dolaşıp son maçta yine umudumuz Beşir olarak oyuna dahil oluyorsa, kadro mühendisliğimiz yerlerde demektir.

55_OrHaN_55

Alperen'i gözden çıkar, bunu en kritik maçta oynatıp mucize bekle. İnanılır gibi değil.

havzalı55

Valla sana gram kızmıyorum kardeşim.
Senin ne kadar mal olduğunu tüm Samsun biliyorda o hoca müsvettesi bilmiyormuş

Sadece Samsunspor

Zonguldak komure kiralanmis bu devre

_Jack Daniels_

Bonservisiyle verilsin bir yere. Bu saatten sonra bir yol olmaz kendisinden.

Stoper

Ts'nin 96-97 jenarasyonundan iki isim sivrildi. Yusuf Yazıcı ve kaleci Uğurcan Çakır. Geri kalan isimler, alt liglere dağıldı. Beklentinin yüksek olduğu topçulardan biri de Muhammet Beşir idi, ama olmadı!

Zonguldak performansı ile kendine gelir mi, sanmam. Neden hâlâ bünyemizde tutuyoruz bilmiyorum. Patlama yapmasını beklemek iyimser ve büyük sürpriz olur.

jean

Birsey yapmadin bizde bari manisaya goller at yenin isimize yarasin

mehmet yılmaz

Muhammet Beşir Bildiğimiz Gibi

Samsunspor'un eski futbolcusu Muhammet Beşir, Zonguldakspor formasıyla rakibimiz oldu.

Trabzonspor'da yetişen ve 2017/18 ve 2028/19 sezonlarında Samsunspor forması giyen ancak beklentileri bir türlü karşılayamayan, bu nedenle sezon başında Kırklarelispor'a kiralanan ancak orada da forma şansı bulamayınca devre arasında Zonguldakspor'a kiralanan Muhammet Beşir, dünkü maçta Samsunspor'a rakip oldu. Maçın 66. dakikasında oyuna giren 23 yaşındaki forvet oyuncusu hiç bir varlık gösteremezken, Samsunspor dönemini hatırlattı ve bildiğimiz gibi dedirtti. Devre arasında geldiği Zonguldakspor'da ilk 11 yüzü göremeyen genç futbolcu sadece 4 maçta şans bulabildi.

cembaba

Muhammet Beşir, bu ligde bile böyle kötüyken üst liglerde kral muamelesi yapılması zaten çok enteresandı. Sezon sonu sözleşmesi feshedilir.

eprianu

Muhammet Beşir transferi sıradan bir transfer değil. O kadar yanlış bir hamle ki maddi sıkıntılarımız bulunmamasına rağmen Trabzonspor'a muhtaçmışız havası oluşturdu. Daha da kötüsü şu; Trabzonspor'un oynadığı maçlardan sonra, bu takımı tutan taraftarlar, kötü oynayan genç oyuncular için sosyal medyada "Yollayın Samsunspor'a" gibi ifadeler kullanıyor. Yani Samsunsporumuzu alt yapı oyuncularını oynatacak bir takım olarak görüyorlar. Defalarca denk geldi böyle twitlere. Beşir transferinin dedikodusu çıkmaya başladığı an bu gerçeği anladım da kime ne anlatacağız.

Her şeyi bir kenara bırakalım da şu soruya odaklanalım: Alperen Pak'ın Beşir'den hangi yönü zayıftı da adamı kiralık gönderip, Beşir'i aldık? Beşir'i transfer eden zihniyeti bulsak da sorsak!

maço

batı altta oyuna girerken ayağa kalkıp heyecanlananlar vardı .

jean

Bu adama nasil tff 1.ligde forveti teslim etmisiz inanilir gibi degil

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 26 Eylül 2018, 13:11:03Gözü korkup gitmeseydi Alperen'in bundan daha fazla faydası dokunurdu.

Beşir'den az da olsa umutluydum. Geçen senenin bile çok altında. Yazık oldu...

Arkadaşa dair son lafımı 26 Eylül 2018 tarihinde söylemişim...