Sefa ne yapıyor ???

Başlatan Cagdas Ünver, 23 Aralık 2009, 17:48:40

« önceki - sonraki »

Cagdas Ünver

23 Aralık 2009, 17:48:40 Son düzenlenme: 23 Aralık 2009, 18:19:29 Cagdas Ünver

SEFA NE YAPIYOR ?

Samsunspor'umuzun geçen hafta Ordu deplasmanında oynadığı maçın özet görüntülerini izledim.

Ikinci golden sonra sağ kanattan asist yapan oyuncumuz gole sevinirken, Sefa arkadan gelip çok tehlikeli bir şekilde, ayağına kayıyor.

Videoyu izleyin, ne demek istediğimi anlayacaksınız.

http://media.samanyoluhaber.com/media/habervideo/2009/12/22/14.flv

Yorum sizin...

NOT :
Art niyet aramıyorum.
Sadece daha dikkatli olmasi gerektiğini belirtmek istiyorum. Ya büyük bir sakatlık yaşansaydı ?

sadece55

Ona bende dikkat ettim ama senin açından bakmadım...Orda sefaya helal olsun demiştim çünkü adem orda tek başına kalmıştı sevinirken burhan ona koşamayınca Sefa da baktı yalnız kaldı ondan dolayı koştu diye düşünüyorum...Tabii sakatlık gerektirecek hareketlere lüzum yok...

Jnr.Serkan

23 Aralık 2009, 17:58:14 #2 Son düzenlenme: 23 Aralık 2009, 17:58:47 Tuareg55
sefanın golün atıldığında ne kadar sevindiğini gördükten sonra helal olsun dedim bnde.bu adamlarda sevinse suç sevinmese suç

Ollivanders

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 23 Aralık 2009, 17:58:14
sefanın golün atıldığında ne kadar sevindiğini gördükten sonra helal olsun dedim bnde.bu adamlarda sevinse suç sevinmese suç

Cagdas Ünver

23 Aralık 2009, 18:00:04 #4 Son düzenlenme: 23 Aralık 2009, 18:19:04 Cagdas Ünver

Ben sevinmesin demiyorum birader.

Art niyette aramıyorum.
Sadece daha dikkatli olmasi gerektiğini belirtmek istiyorum. Ya büyük bir sakatlik yaşansaydı ?

holigan_itü

cgr

Alıntı yapılan: Cagdas Ünver - 23 Aralık 2009, 18:00:04
Ben sevinmesin demiyorum birader.

Art niyette aramıyorum.
Sadece daha dikkatli olmasi gerektiğini belirtmek istiyorum. Ya büyük bir sakatlik yaşansaydı ?

Yani bu kadar gereksiz bir konu açılmasının ne gereği var anlamıyorum ? Gol olmuş sevincini paylaşmış , iyi oynamış , bir asist yapmış bir de kızalım mı ?

Büyük bir sakatlık yaşansaydı sen tedavi masraflarını karşılardın o zaman bu kadar dert yandıysan...

Akyol

Sevinirken dikkatli sevinmek lazım tabi ama Sefa orda Adem'e seslenerek koşmuştur yoksa niye öyle bir hareket yapsın. Bırakın sevinsinler, coşsunlar hem sakatlık sahada değil tribünde oldu CGR arkadaşımız girerse siteye anlatır :)

cgr

Alıntı yapılan: Akyol55 - 23 Aralık 2009, 19:02:52
Sevinirken dikkatli sevinmek lazım tabi ama Sefa orda Adem'e seslenerek koşmuştur yoksa niye öyle bir hareket yapsın. Bırakın sevinsinler, coşsunlar hem sakatlık sahada değil tribünde oldu CGR arkadaşımız girerse siteye anlatır :)

kardesim benim bi sucum yok yaa :) engin abi 2.golde bana vurunca bende oyle bi kendimden geçmişim doğan abiye denk geldi :) gözlük kırılsa kötü olurdu valla :) neyse ki ufak bi yarıkla atlattık :)

cem

adam sevindi sadece biraz tehlikeli oldu,kasıt yok bunda yani bence gereksiz bir topiç...

Akyol

Alıntı yapılan: cgr - 23 Aralık 2009, 19:06:01

kardesim benim bi sucum yok yaa :) engin abi 2.golde bana vurunca bende oyle bi kendimden geçmişim doğan abiye denk geldi :) gözlük kırılsa kötü olurdu valla :) neyse ki ufak bi yarıkla atlattık :)
Doğan abi tribünde tam eski türk filmlerinde ki gibi "Nayır, nolamaz kör oldum uleennn" nidalarıyla dolaşıyodu :) :P :D Valla komple koptuk tribünde Allah akıl versin bize olan uçtu gitti :)

edmontdante

Sefa,ayağını koruyarak geriye çekerek  gelmiş.Sorun yaratacak bir hareket değil bence

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: edmontdante - 23 Aralık 2009, 19:24:20
Sefa,ayağını koruyarak geriye çekerek  gelmiş.Sorun yaratacak bir hareket değil bence

Cagdas Ünver

23 Aralık 2009, 19:41:14 #13 Son düzenlenme: 23 Aralık 2009, 22:18:06 Cagdas Ünver
GEREKSIZ OLAN BAŞLIK DEĞIL, SEFA'NIN HAREKETI'DIR.

Alıntı yapılan: edmontdante - 23 Aralık 2009, 19:24:20
Sefa,ayağını koruyarak geriye çekerek  gelmiş.Sorun yaratacak bir hareket değil bence

Rakibe yapsa , Futbol kurallarına göre net kırmızı kartlık bir pozisyon.

Alıntı yapılan: cem - 23 Aralık 2009, 19:07:57
adam sevindi sadece biraz tehlikeli oldu,kasıt yok bunda yani bence gereksiz bir topiç...

Bende kasıt aramadım zaten.Dikkat etsin dedim.

Alıntı yapılan: cgr - 23 Aralık 2009, 19:01:33

Yani bu kadar gereksiz bir konu açılmasının ne gereği var anlamıyorum ? Gol olmuş sevincini paylaşmış , iyi oynamış , bir asist yapmış bir de kızalım mı ?

Büyük bir sakatlık yaşansaydı sen tedavi masraflarını karşılardın o zaman bu kadar dert yandıysan...

Ben kızın mı diyorum ? Ne oyununu , ne golünü nede asisti eleştirmedim.Gerekirse , eğer değecekse karşılarız.Taraftarlık budur.

Avrupa'nın üst düzey Kulüblerinden birinde yapsa anında para cezası veriyorlar.

Ama zaten git gide amatörleşiyoruz değilmi sevgili Samsunspor Taraftarları.

Ne gerek var böyle ''gereksiz' başlıklara ?
Önemsiz konular bunlar sayın efendim, biz "gerekli" Konular açalım foruma ...

ÖYLEMI SAYIN SAMSUNSPOR TARAFTARI ?
Eyvallah o zaman ...

cem

sevgili cağdaş ünver;yukarda geçen olayla yorumların bence farklı ben bu konuda tıoiç açılmasına gerek yok,ama tehlikeli bir hareket dedim
ama sen,FUTBOLCUMUZDAN KÜFÜR YEDİK-NE OLMUŞ YANİ
FUTBOLCULARIMIZ ORASINI BURASINI GÖSTERMİŞ -NE GEREK VAR TARTIŞMAYA
diye bir yazı yazmışsın
biz zaten yukarda yazdın 2 harekete tepkimizi gösterdik
o 2 hareketten dolayı topiç açıldıda tepkimi gösterildi ..
bence biraz farklı yukarda yazdın 2 olayla sevinç olayı....
bu kadarda alınma bence .....