2009 Yılı 3.Lig'e Terfi Müsabakaları / Çarşambaspor ve Gazi Belediyespor

Başlatan Cadde55, 05 Mayıs 2009, 21:57:48

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Çarşamba lanet olsun sana, ayıptır be. Memleketim Gümüşhane'nin takımı olan Kösespor'a hiç acımamışsın. Yazıklar olsun. Ama biz yine de her şartta her zaman nerede yaşarsak yaşayalım Gümüşhaneliyiz.

Dermişim... :)

Allah'ına köle be Çarşamba, gurur duydum seninle. İnşallah sonunu da getirir, 6 yıllık bu hasreti bitirirsin.

Alıntı yapılan: ÇarŞamBaLı - 13 Mayıs 2009, 17:43:43
Yavuz Selim Sahasında oynanan 3 .Lig'e terfi müsabakasında Samsun Çarşambaspor, rakibi Gümüşhane Kösesporu farklı mağlup etti.

Bu arada dikkatimi çeken birşeyi paylaşayım. Trabzon grubunda 3. Lige terfi maçlarını Avni Aker'de değil de yan sahada oynatıyorlar. Bizde ise amatör takımlara 19 Mayıs tahsis ediliyor. Adan maçında kapalıyı görmüşsünüzdür, koltukların bir kısmı sökülüp atılmış. Yalı-Çayspor maçında olay çıkmış ve Rize'den gelenler koltukları sökmüşler. Halbuki onları yan sahada oynatacaksın, en fazla Gazi Stadında.

**KaR6**

ey gidi, az oynamadık yavuz selimde top :)

yalı maçını kim kazanmış abi?

mehmet yılmaz

**KaR6**

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 13 Mayıs 2009, 17:58:30
şereftir onlar için dimi :)

Aynen kardeşim, bir Samsunsporlu top koşturmuş oralarda, daha ne olsun :)

**KaR6**

mehmet yılmaz

Onlar maalesef tur atladılar, ikinci gruba kaldılar. İnşallah elenirler! Zaten olmadı finalde Çarşamba üfler onlara. O gün tribün yaparız.

KocumVolkan

şimdi beyler birşey sorabilir miyim.. bizimkiler bu önümüzdeki erzincan maçını ve finali kazanırlarsa direk çıkıyorlar mı yoksa lanet olasıca başka bir play off a mı kalıcaz :S

AntZ

Amatörde yabancı futbolcu oynatıldığını biliyorum da Çarşambaspor da olduğunu bilmiyordum. Bu Dimitri ve David kimdir, nedir, nerelidir, nasıldır merak ettim doğrusu.

Çarşambaspor u 3 sene içinde Bank Asya da görmek istiyoruz, tekrar tebrikler Çarşambam.

Bu arada 9. golü 79 da atmışız, sonra ayıp olmasın diye bir gol atmalarına izin verip bırakmışız 10 olmadan...  ;) Böylede insancıl bir takımız  ;D

bezgınbekır

kuzey55

bu yabanacılar nerden geldi?samsunspor da bile yabancı yok valla.helal olsun.çarşamba çıkarsa büyük işler yapar prof. liglerde...ayrıca 9 gol yemek için defansta benim gibi bi kazma,kalenin de boş olması gerekir...

mehmet yılmaz

Soru 1 - Erzincan takımını da elerse bir üst tura kalıyor; henüz bitmiş birşey yok. Yanılmıyorsam o turda da 3 takım daha elemesi gerekiyor.

Soru 2- Evet, amatörde yaş sınırı olmaksıın yabancı oynatabiliyorsunuz. Çarşamba daha önce de sırf şekil olsun diye iki tane Afrikalı getirmişti ama futbolcudan çok fındık gündelikçisine benziyorlardı :)

Soru 3 - Bu ikisi Gürcü. Gürcistan'dan geldiler.

kuzey55

yaşları kaç acaba? iş çıkar mı bunlardan isimlerde karizma :D

berusa55