Yordan Petkov

Başlatan CeLiL_55, 23 Temmuz 2009, 05:32:35

« önceki - sonraki »

CeLiL_55

Yordan Petkov ''d.11 mart 1976'' bulgaristanlı futbolcu 2005-2006 sezonunda Samsunspor forması giydi şimdi slavia sofia takımında forma giymekte

Petkov bize slavia sofia takımından gelmişti bulgaristan milli takımında 6 kez forma giydi iyi bir stoperdi

Sadece Samsunspor

Ben çok seviyordum bu adamı, bi ara bizim sitede oturmuştu, gerçi o evde kalmayan yoktuki allum kaldı, petkov kaldı, teknik direktör şaban kaldı, tolga doğantez kaldı, ayda 1 değişiyordu, en son kulüp kiraları hiç yatırmamış, şimdi kalan yok, ama zilde hala Samsunspor yazıyor ;D

Jnr.Serkan

evet çok hızlı bir adamdı.hiç unutmuyorm serkan balcı fenerde en parlak zamanında bir ikili mücadeleye girmişti ikiside topa koşuyordu top ilerdeydi baya.o sıra serkan balcıya herkes fırtına diyordu.petkov gitti topu aldı dondu serkan balcı anca yetişmişti :)) gderkende istemeyerek gitti ztn >:(

edmontdante

Petkov'u ben de çok severdim.Adamı sol bek dahil defansın her yerinde oynattılar ve ağzını açıp tek bir kelime etmedi.Aslında eleştrilerin kucağına attılar onu.Sol bek yaptılar sağ bek oynattılar stoper adamı.Buna rağmen yine beğenmeyip gönderdiler.Sahada gördüğüm kadarıyla sahada elinden geldiğini yapmaya çalışan ne görev verilirse orada oynayan bir futbolcuydu.Kemik gibi adamdı.İnce fiziğine rağmen güçlü ve sağlamdı

europe_55

Şu resme bakın abiler ...
Ne kadar özledik bu kareyi değil mi? :(
Bir an önce bitsin şu hasret!

edmontdante

YaşarDoğu

Kais

edmontdante

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 23 Temmuz 2009, 20:20:06
Kenan YELEK mi  :-\

Bana da ilk bakışta Kenan YELEK gibi geldi ama Bacak boyu ve kalınlığına bakınca KAİS bence

Kais

Alıntı yapılan: edmontdante - 23 Temmuz 2009, 21:20:13
Bana da ilk bakışta Kenan YELEK gibi geldi ama Bacak boyu ve kalınlığına bakınca KAİS bence
iddasına girerim ben değilim :P o kesinlikle anis ayari abicim.çok eminim.

Turuncu

Alıntı yapılan: europe_55 - 23 Temmuz 2009, 20:01:08
Şu resme bakın abiler ...
Ne kadar özledik bu kareyi değil mi? :(
Bir an önce bitsin şu hasret!

edmontdante

Alıntı yapılan: Kais - 23 Temmuz 2009, 21:22:16
iddasına girerim ben değilim :P o kesinlikle anis ayari abicim.çok eminim.

kais,sağ üst köşedeki oyuncudan bahsediyorum

Kais

Alıntı yapılan: edmontdante - 23 Temmuz 2009, 21:26:45
kais,sağ üst köşedeki oyuncudan bahsediyorum
peeeeh rezil oldum  :( . o  kenan yelek bencede.kusruma bakmayın bu arada iddaa ettim birde utanmadan ::)

Sadece Samsunspor

ayari yattaranın arkasında iyi bakın sağ üstü bilemiyorum rafaelin ilk gelmiş hali olabilir mi

edmontdante

Alıntı yapılan: Kais - 23 Temmuz 2009, 21:28:53
peeeeh rezil oldum  :( . o  kenan yelek bencede.kusruma bakmayın bu arada iddaa ettim birde utanmadan ::)

Kenan YELEK olabilir haklısın daha çok benziyor gibi