Haberexen.com Yusuf Ziya Yılmaz Anketi

Başlatan Recep, 05 Kasım 2008, 21:31:43

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 08 Kasım 2008, 19:11:20
not:benim tanidigim cooook samsunlu var ama hepside trabzonsporu tutuyolar bende yuzlerine karsi hep sizler adisiniz kendi takiminiz varken baska takimi helede trabzonu tutuyorsunuz diye tartisiyorum yillardir halada öyle.

Ahmet kardeşim ben de işte aynen bunu söylüyorum. Bize Samsunlu değil Samsunsporlu lazım. Samsunsporluluğu olmayan adamın Samsunluluğu tartışılır.

Umarım anlatabilmişimdir.

kumköylü ahmet

tamam haklisin ne mutlu samsunsporluyum diyene

red_white

samsunmania

İsterse Samsun Paris'e dönsün Samsunspor olmadıktan sonra içi kof...

kuzey55

yok bütünşleşmemiz lazımmış yok samsunlu ts liymiş yok yzy samsunu güzelleştirmiş...hikaye anlatmayı bırakın...2. lige neden nasıl düştüğümüzü herkes biliyo ama sen o zaman hangi maçları izliyodun bilmiyorum ama farkedememişsin...SAMSUN VE SAMSUNSPOR bir bütündür..samsun hakkında güzel işlere imza atarken samsunsporu yok saymak ne kadar mantıklı...bak kendi ağzınla söylüyosun trabzon samsunun yarısı kadar ama reklamı çok neden trabzonspordan dolayı...SAMSUNSPORSUZ bir SAMSUN istemiyorummmmm....isterse Türkiyenin en güzel şehri olsun...

red_white

red_white

haydi arkadaşlar yüklenelim Samsunsporluluğun hala bitmediğini o ankette gösterelim

ali ihsan

Milyon oyum olsa birini bile vermem .

Fakat şehir Samsunspora duyarsız ve bu işlerden bihaber.O nedenle aday olursa kazanması büyük ihtimal .

Samsunsporun bu halinin baş sorumlusu olan Y.Ziya bence Samsun Büyükşehir belediye başkanlığını bırakın, Samsunun herhangi bir mahallesinin muhtarlığına bile layık değildir.

Pergani 55

Melih Gökçek Ankara 19 Mayıs stadını yıkıp yerine 50000 kişilik stad yapılacagını ve stadın altına dev bir alışveriş merkezi inşa edilip gelirinin, kanun çıkarılarak süper liğdeki Ankara takımlarına eşit olarak dagıtılacagını söyledi. ayrıca paraşüt meydanına 10000 kişilk salon yapımına da bügünlerde başlanacak. böyle bir büyükşehir bld başkanıda bizi bulmazki kardeşim kıskanıyorum valla.

AntZ

vanlioglu

bU ADAMI yine seçerler göründe bakın o anketede yanılmayın hayır dienlerin hepsi bizim sitedendir yada en kötü ihtimal kesin samsunsporludur o yüzden bu adam gene seçilir gene seçilir.

vanlioglu

Biz kanserle uğraşmaya devam . Yıkın stadı gömün SAMSUNSPORUMU  ve bütün SAMSUNSPOR lu kardeşlerimide bizde kurtulalım sizde.

Alemci İsmail

Yav bırakın İlkadım Belediyesinin birçok odasında Trabzonspor bayrağı var,kim gelirse gelsin Samsunsporumuzu gözardı edecektir maalesef.

yesil55

samsun şehrinin en büyük markası samsunspor neden böle bişi yapıyor anlamak elde degil destek verse oyları artacagını bile bile yanlış ata oynuyor kendisi bilir bizi tanımayanı biz hiç tanımayız

red_white

26 Kasım 2008, 01:01:08 #44 Son düzenlenme: 26 Kasım 2008, 01:20:55 samsuni
yzy ateşle oynuyorsunnnn biz varken senin huzurun olmayacak