Haberexen.com Yusuf Ziya Yılmaz Anketi

Başlatan Recep, 05 Kasım 2008, 21:31:43

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

ya arkadaslar ben maalesef yine ters göruslú olacam niyemi tamam samsunsporu saymaya bilir ama samsun sehri cok ama coook guzellesdi calisiyor yani buda olumsuz sizce?ayrica samsunspor baskanligida yapdi neden sevmesinki samsunsporu samsunsporu sevmesi cin illa para yardimimi yapmasi lazim?yeniden secim olsa ben yine yusuf ziya yilmaza verirdim cünkú görünen köy kilavuz istemez

saygilar sevgiler
Ahmet SONKAYA
HOLLANDA

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 07 Kasım 2008, 00:19:34
ya arkadaslar ben maalesef yine ters göruslú olacam niyemi tamam samsunsporu saymaya bilir ama samsun sehri cok ama coook guzellesdi calisiyor yani buda olumsuz sizce?ayrica samsunspor baskanligida yapdi neden sevmesinki samsunsporu samsunsporu sevmesi cin illa para yardimimi yapmasi lazim?yeniden secim olsa ben yine yusuf ziya yilmaza verirdim cünkú görünen köy kilavuz istemez

saygilar sevgiler
Ahmet SONKAYA
HOLLANDA

ya bu adam biz ne kadar istemesekde bu adam yine seçilecek, senin gibi düşününler samsunda bi hayli fazla

kumköylü ahmet

bak kardes simdi gercekler acidir ama adam samsun icin coook calisiyor ve calisdi bunu goz onunde bulunduralim samsunda bizim degilmi.ben Hollandadan arkadaslarim geliyor samsunda agirliyorum samsunda inan bende kayip oluyorum cunku cok kalabalik ve cok modern bir sehir olmus ve gelen misafirlerde samsunu övmekle bitiremiyolar buda guru veriyor samsun hakkinda olumlu seyler duymak.
Adam Allah icin cok degisdirdi ve degistiriyor ben adama laf bile atanlara sasiyorum dogrusu daha ne yapsin adam hic yokdan kasaya gelen paralari degerlendiriyor.baskasi yusuf ziya yilmaz gibi olamaz.
saygilar
ahmet SONKAYA

kumköylü ahmet

benim demek istedigimde zaten bu adam illa samsunsporami yardim yapmasi lazim yani samsunumuza yatirim yapiyosa adama daha nasil laf ediyosunuz onu anlamis degilim

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: 35ama55 - 07 Kasım 2008, 17:09:52
aynen öyle , Samsunspora yatırım yapması lazım , çünkü Samsunspor bu şehrin 1 numaralı markası ...

bu sehrinmi yanlis cümle bence Türkiyenin 1 numarali markasi..[benim icin tabii]

Kaya

samsun paris te olsa SAMSUNSPOR olmadıkça zindan dır bize

Recep

Alıntı yapılan: jean - 06 Kasım 2008, 20:38:59
trabzonlu buyuksehir baskani olacagina carsambali yusuf ziya devam etsin
çarşambalı yusuf ziya yüzünden SAMSUNSPORUMUN başında trabzonlu bir başkan var

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: 35ama55 - 08 Kasım 2008, 04:15:56
madem öyle kumköylü niye övüp duruyosun Yusuf Ziyayı

kardes övmüyorum adam sehir icin yapdiklari gö önunde yani tamam takima destek verse tabiyki daha iyi ama vermiyor adam.bende diyorumki samsuna yapdigi yatirimlari göz önünde bulundurursak adama laf etmeye hakkimiz bile yok..

samsunmania

Şehir için yaptıkları tamam.Bir şey demedik ama Samsunsporsuz bir şehir duvaksız geline benzer. Bunu da unutmamak lazım.

mehmet yılmaz

Burası Samsun forumu değil, Samsunspor forumu ve biz de hadiseleri Samsunspor'umuza göre yorumluyoruz. Dolayısıyla Samsunspor'a bırakın faydayı ciddi zararları olan bir belediye başkanından söz ediyoruz.

Samsun'un sokaklarını bir baştan bir başa altınla da kaplasa benim için hiç birşey ifade etmez! Ben Samsunspor'a göre değerlendiririm gelişmeleri.

kumköylü ahmet

08 Kasım 2008, 18:20:04 #25 Son düzenlenme: 08 Kasım 2008, 18:50:09 samsuni
Alıntı yapılan: samsuni - 08 Kasım 2008, 18:01:36
Burası Samsun forumu değil, Samsunspor forumu ve biz de hadiseleri Samsunspor'umuza göre yorumluyoruz. Dolayısıyla Samsunspor'a bırakın faydayı ciddi zararları olan bir belediye başkanından söz ediyoruz.

Samsun'un sokaklarını bir baştan bir başa altınla da kaplasa benim için hiç birşey ifade etmez! Ben Samsunspor'a göre değerlendiririm gelişmeleri.

samsun olmazsa samsunspor olacakmiydi acaba sacmaladin simdi samsunsporu yapan samsundur..[özetleyim]dedim.

MeL_55

08 Kasım 2008, 18:22:37 #26 Son düzenlenme: 08 Kasım 2008, 18:24:17 MeL_55
Konu burda kapanmisdir. bursasi samsunspor taraftar forumu. samsun degil BIR DAHA tekrarliyorum.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 08 Kasım 2008, 18:20:04
samsun olmazsa samsunspor olacakmiydi acaba sacmaladin simdi samsunsporu yapan samsundur..[özetleyim]dedim.

Böyle "saçmaladın" gibi ifadeler kullanmamanı tavsiye ederim. Zira saçmalamak eylemiyle ilgili kalbini kırmak istemem. Ayrıca bugüne kadar hiç bir konuda saçmaladığımı sanmıyorum, yanılabilirim ama saçmalamam, emin ol buna!

Samsunspor'u Samsunspor yapan sadece Samsun değildir.
Samsunspor, Samsun'un da üzerindedir.
Senin mantığına göre Samsunspor'u sadece Samsunlular tutabilir. Halbuki öyle değil, ben Ordulu, Amasyalı, Sinoplu ama sadece Samsunspor'u tutan çok insan tanıyorum. Kaldı ki, benim dedelerim Gümüşhaneli ama ben sonuna kadar Samsunluyum diyorsam eğer bu Samsunspor'dan dolayıdır. Eğer bu kentin Samsunspor diye bir takımı olmasa -söz gelimi Sinop gibi olsa idi- ben de Samsunluyum demeyecektim.

Mesela sen, Hollanda'daki bir Samsunlusun. Samsun'a yapılan Hayvanat Bahçesi seni ne kadar ilgilendirir ya da ne kadar temsil eder? Türkiye'de kim bilir bunu? Sana nerelisin diye sorduklarında, Samsun dediğinde Samsunspor'u mu sorarlar, sahil yolunu mu?

Ama Süper Ligdeki bir Samsunspor çok başka olurdu. Bu nedenle belediye hizmetlerini inkar etmiyoruz elbette ama diyoruz ki, "burası Samsunspor forumuysa önceliğimiz de gelişmeleri yorumlama merkezimiz de Samsunspor'dur."

Ben Güngören Belediye ile maç yapacağım ama şehrimde teleferik varmış; ben bir zamanlar bizim Kadıköyspor ile oynayan Sivasspor'un maçlarına imrenerek bakacağım ama raylı sistem gelecekmiş; üfürükten takımların taraftarları bize hareket çekecek ama yeni otogarımız varmış; hikaye...

( Elbetteki yapılan yenilikler güzel şeyler, mutlu oluruz ama Samsunspor'suz hiç birşeyin anlamı yok)

Özetle, saçmalamıyorum, illa saçmalayacaksam da Samsunspor için bunu seve seve yaparım!

kumköylü ahmet

övüneceksen memleketin takimiyla övün....
samsun olmazsa samsunspor olacakdi ha
tamam konuyu ilerletmeyim daha denilecek cok sey varda konu uzayacak.....

not:benim tanidigim cooook samsunlu var ama hepside trabzonsporu tutuyolar bende yuzlerine karsi hep sizler adisiniz kendi takiminiz varken baska takimi helede trabzonu tutuyorsunuz diye tartisiyorum yillardir halada öyle.ama
bizim oncelikle taraftar olarak bir bütünlesmemiz lazim ama hepimizin görusleri degisik yani gruplara ayriliyoruz buda basarizligi getiriyor samsunspor neden ikinci lige dusdu simdi dahada iyi anliyorum sizin gibi görüscúlerin yüzünden..

neyse burda kapatalim eger sayginiz varsa tabii
devam edrilirsede yani laf atilirsa bile cevap yazmamak icin kendimi tutacam
saygilar

kumköylü ahmet

samsuni abi bak simdi tamam hollanda sorduklarinda nerelisin diye samsun diyor ve gurulaniyorum arkasindanda senin demen gibi ilk samsunsporlumusun diye soruyolar evet diyorum sonrada büyüklerden hankisini tutuyosun diye soruyolar ben tek takim fanatik mi fanatik samsunsporluyum diyorum ve diyecemde.

tabiyki bana hayvanat bahcesinin bir faydasi yok ama samsuna gelen misafirlerimizi gezdiriken bunlarda göz ónünde bulunduruyoruz ve gururlaniyoruz.mesala busene coook misafirim vardi ben samsunu gezdirmeye ilk samsunspor stadindan basladim orasi ayri...
kisaca abi bu adama ne konuda olursa olsun laf atmamiz lazim diye düsünuyorum..

bende samsunsporsuz bir hayat düsenemiyorum.