Haberexen.com Yusuf Ziya Yılmaz Anketi

Başlatan Recep, 05 Kasım 2008, 21:31:43

« önceki - sonraki »

Recep

05 Kasım 2008, 21:31:43 Son düzenlenme: 09 Kasım 2008, 00:05:13 samsuni
http://www.haberexen.com/poll.php?poll_id=1

arkadaşlar yukarıdaki linke tıklarsanız yusuf ziyaya tekrar oy verirmisiniz anketi var şu andaki durum

Evet %53,03 [35]
Hayır %42,42 [28]
Kararsızım %4,55 [3]
Toplam Katılım : 66

sizde oy verirseniz sonuçlar mutlak yusuf ziyaya gidecektir

mehmet yılmaz

Asla....
Kat'a....

Samsunspor'u yok sayanları biz de yok sayacağız. Samsunspor'un sebebidir o...

Yüklenelim arkadaşlar!

red_white

evet arkadaşlar haydi yüklenelimde görsün Samsunsporlular hayattamı değilmii

harbisamsunsporlu5517

Evet %46,84 [37]Hayır %49,37 [39]Kararsızım SON DURUM

gozgoz yýlmaz

etkisini gösteriyor
Samsunspor aşkına herkes "hayıra"

red_white

Recep

AntZ

%35-40 bile alsa yeniden başkan olur, görünüşe göre %46 larda malesef bu adam seçilecek yine gibi duruyor. Hepimiz oy versek burdaki anket sonuçları değişse bile ne değişir ki

samsunmania

Bu işler hiç belli olmaz.Belki partisinden aday bile gösterilmez. İnşallah Samsunsporumuzu seven bir başkan gelir. O zaman yırtarız işte.

ondestan_11

celebi

veis

samsunda yaşamıyorum ama samsunsporumuz dan nefret eden birisine tahammülüm yok ve bunu tüm duyarlı samsunsporlularda tepkileriyle belirtecekdir.

AntZ

06 Kasım 2008, 16:58:16 #12 Son düzenlenme: 06 Kasım 2008, 17:01:56 Ant55
Alıntı yapılan: samsunmania55 - 06 Kasım 2008, 02:04:13
Bu işler hiç belli olmaz.Belki partisinden aday bile gösterilmez. İnşallah Samsunsporumuzu seven bir başkan gelir. O zaman yırtarız işte.

Diyelim ki YZY yi aday göstermediler, içimden bir ses bu durumda Erdoğan Tok u Büyükşehir e, Süleyman Kaldırım ı da İlkadım a aday gösterirler diyor. Onlar ne yaptı ki Samsunspor için? Sonuç ne olursa olsun ben seçimden sonrası için de pek umutlu değilim Büyükşehir in Samsunspor a katkısı konusunda.

jean

trabzonlu buyuksehir baskani olacagina carsambali yusuf ziya devam etsin

red_white

yzy gitsin zaten yardım etmio belki yerine gelenin yardım eder die bi umut taşıoz o umudunuz yeter