Başkan için Şirinler'den imza kampanyası..

Başlatan BuqRa, 22 Haziran 2005, 15:59:42

« önceki - sonraki »

BuqRa

Arkadaslar dernekten abılerımız valılıkten henuz yanıt gelmedıqı ıcın bır dahakı haftaya yanı ayın 2.07.2005 tarıhıne kayma ıhtımalı olabılıceqını soylediler.

BuqRa

Tarih deqısmedı yarın ımza atmak uzere sızlerı beklıyoruz

beşnumara

az önce oradan geldim ama hiçbir kimseyi göremedim acaba başka zamana mı alındı ya  :roll:

ÇarŞamBaLı

55ss1965

Alıntı yapılan: "Korsan"bende
Buğra Arkadaşımız Yanlış Anlatmış size imza devam ediyor ancak kendi aramızda atıyoruz Esnaflar Falan valilkden izin çıkmadı daha Doğrusu sonucunu söylemediler izin verinler vermesinler yine dururuzda izinli olursa daha iyi olur tabii bu hafta içine izin çıkacaz gunu belirliyez...sizede söyleriz Zaten kardeşlerim

55ss1965

Alıntı yapılan: "55_Nuray_55"bende cevremde ya$ayan herkesten imza toplayabilirim...ama nasil ula$tiricam sizlere ve zamaninda gelir mi  bilemem...ama imzalari toplayip b.sayara yükleyip size mail yoluyla ula$tirabilirim...sizde yazdirirsiniz olur mu???
Yapmış olduğun mücaeleden dolayı sana Teşekurlerimizi sunuyoruz.Öyle bi şey olursa Çok iyi olur Bana mail atarsan bende abilerime ulaştırırım Saygılar cacayildirim@hotmail.com

Fecr_55

tamam ben elimden geleni yapacagim...in$allah bi$eyler elde ederiz...

cem and naz55

bence artık ismail uyanık işini bırakalım galip öztürk için imza topluyalım ismail uyanık ın dönmeyeceği kesin imza kampanyasının ismi değişsin
        GALİP ÖZTÜRK

bodensee55

hertha berlin ilhan mansizla sozlesmeyi fesh etmis...ilhan mansiz yuvaya dön samsunspor sana yakisir

ederiz...[/quote]

cem and naz55

Alıntı yapılan: "bodensee55"hertha berlin ilhan mansizla sozlesmeyi fesh etmis...ilhan mansiz yuvaya dön samsunspor sana yakisir

ederiz...
[/quote]HAYIR SAMSUSPOR U KENDİ EGOSU NU TATMİN ETMEK İÇİN SATAN İNSANLAR BU ŞEHRE GİREMEZ SAMSUN HALKI KABULLENMEZ BU ŞEHRİ ONUN BAŞINA YIKARIZ

55ss1965

Alıntı yapılan: "bodensee55"hertha berlin ilhan mansizla sozlesmeyi fesh etmis...ilhan mansiz yuvaya dön samsunspor sana yakisir

ederiz...
[/quote]ilhan mansız Samsuna Malzemesi olarak bile Geri Dönemez İlhan oğlum Sen misn? :) Gelemesin Samsuna Bittin sen..