2017-2018 Transfer Söylentileri

Başlatan ugrass, 02 Haziran 2017, 12:39:46

« önceki - sonraki »

samsunsporlu1994

Transferleri bir görelim,ondan sonra hedef ligde kalmak mı? Play Off mu? Yoksa şampiyonluk mu? Daha iyi anlarız.  Şu an çok erken ancak ben şampiyonluğa oynayacak bir kadro kuracak güce sahip olduğumuzu düşünmüyorum. Mütevazi bir kadro ve başarıya aç bir teknik ekip ile play off mücadelesi vereceğiz gibi görünüyor. En gerçekçi hedef de bu aslında...

Stoper

Bu ligde transferlerin %80'ni yönetim tarafından yapılır. Her takım da benzer durum var, buluyorlar birkaç kaynak,alıyorlar topcuyu.

Fransa 2'den bir kalecinin ismi geçiyor. Geçen sene yönetim arkasında durdu,evladımız oynasın dedi Furkan'a şans verdi ama bu sene işi sağlama almak istiyorlar.

Shane_Falco

Alt yapıdan maalesef Ercan dışında kimse güven vermiyor...

Furkan, Canberk, Burhan, Alperen vb herkese de gayet şans verildi. Kimse aksini iddia edemez. Fakat bu arkadaşların kimi kişiliğinden kimi de gerçekten yeteneğinin sınırlı olmasından dolayı eline geçen şansları iyi kullanamadı.

eprianu

13 Haziran 2017, 21:55:08 #123 Son düzenlenme: 13 Haziran 2017, 22:09:54 eprianu
Geride Bıraktığımız 2016-2017 sezonunda kadromuzda olan ve sözleşmesi sona eren oyuncumuz Erkam Reşmen ile 2 yıl için anlaşmaya varılmış ve sözleşme imzalanmıştır.
Geride Bıraktığımız 2016-2017 sezonunda kiralık olarak kadromuzda olan ve sözleşmesi sona eren oyuncumuz Gökay Iravul ile 2 yıl için anlaşmaya varılmıştır. 16 Haziran 2017 Cuma günü sözleşme imzalanacaktır.

http://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=3062
http://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=3063

Sadece Samsunspor

davidsavage

Vedat,Abdulkerim,Kenan ve Kone Insallah

eprianu

Sportif Direktör Coşkun Zeren:
Teknik direktör Alpay Özalan'ın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına başladık.

Öncelikle iç transfere yöneldik. İç transferde sözleşmesi biten ve hocamızın raporu doğrultusunda takımda kalmasını istediği oyuncularla görüşmelere başladık. Kısa zamanda iç transferi bitirip, dış transfere yöneleceğiz.

Göztepe'den kiralık olarak gelen Famoussa Kone ile tekrar anlaşma zemini arıyoruz. Hollandalı oyuncular Kevin Brands ve Jeroen Lumu ile kaleci Tom Muyters'in sözleşmelerini karşılıklı anlaşarak feshettik. Bu futbolcuların yerine farklı oyuncular alacağız. Bunun için çalışmalarımız devam ediyor.

yirmiuc

Yabancıların gönderilmesi olumlu, gökay ve özellikle Erkam çok olumlu hamleler.
Şuan transfer iyi gidiyor diyebiliriz.

Sabrinin adı geçiyor, Malili bir kalecinin adı geçiyor. BUnlar da iyi. Yabancı tercihleri mutlaka ve  mutlaka afrikalı olmalı , atletik oyuncular fark yaratıyor bu ligde. Hollanda,Almanya vs. menşeli futbolcular pek işimize yaramaz.

Mert

Alıntı yapılan: yirmiuc - 14 Haziran 2017, 00:02:50
Yabancıların gönderilmesi olumlu, gökay ve özellikle Erkam çok olumlu hamleler.
Şuan transfer iyi gidiyor diyebiliriz.

Sabrinin adı geçiyor, Malili bir kalecinin adı geçiyor. BUnlar da iyi. Yabancı tercihleri mutlaka ve  mutlaka afrikalı olmalı , atletik oyuncular fark yaratıyor bu ligde. Hollanda,Almanya vs. menşeli futbolcular pek işimize yaramaz.

Aynen katılıyorum özellikle hücum bölgeleri için düşünülmeli.

mehmet yılmaz

samsunsporlu1994

Kone Süper lig'de şans bulamaz. Göztepe ile anlaşma zemini aranmalı. Şu 3 vasat yabancının gönderilmesi de doğru bir karar. Özellikle 3. bölgeye kaliteli siyahiler bulmamız gerekiyor.

orucreis

Sezer Özmen : Samsunspor yönetimi menejerim aracılığı ile yaklaşık 2 senedir benim Samsunspor'a transfer olmam için girişimlerde bulunuyor fakat transferim gerçekleşmedi bu sezon çok ciddi anlamda menejerim aracılığı ile görüşmeler oldu son sözü Alpay Özalan hocanın vereceği bilgisine sahibim Alpay hoca onay verirse yeni sezonda Samsunspor forması giyebileceğimi söyleyebilirim.

Abdul olmicak galiba

samsunsporlu1994

Bu adı bizimle anılan siyahi kaleci Oumar Sissoko sanırım. 29 yaşında 1.87 boyunda fizikli bir kaleci. Mali milli takımında da oynamış. Az da olsa lig 1 tecrübesi var ancak genelde lig 2'de oynamış. Allum Buker'den sonra bir siyahi kaleci ilginç olur gibi.

Sadece Samsunspor

Mustafa sevgi manisasporla anlasmis hayirli olsun