2016/2017 Senesi Yapılanması

Başlatan sadece55, 10 Mayıs 2016, 09:50:50

« önceki - sonraki »

muzaffer4

Rüstü Arapoğlu dalga mı geçiyor ne demek bu karar fırsat sen hem git ligin son maçı da dahil genclere şans vermeyen engin korukırla tekrar anlaş hem de altyapı de yok öyle iş
Altyapıya önem vermek ceza alınca mı aklınıza geliyor..

GurbetciFanatik

Belliydi karar zaten yine bi parca umut dedik.
Arkadaslar kalanalar kimler Takimda yazabilen varmi yada gidenlerde olabilir.
Dever arasina kadar bari en azindan ilk 10 da olabilsek iyi olurdu.
Zor gözüküyor ama düsme derdi olmaz umarim o kadar da zayif degiliz.

Sadece Samsunspor

O..... Umar K.... Umar P.. Umar G.. Umar. Seni kitliktan cikarip adam ettik yaptigin ise bak yatacak yerin yok

eprianu

Umar'a neden sövüyorsunuz hocam? Umar bu kulübün sözleşmeli oyuncusuydu.
Umar'ın parasını yatırmayıp el altından transferine zemin hazırlayanlara sövmek lazım.
He bir de "Umar davası bizim için şeref davasıdır" diyenleri de boş geçmeyelim...

Sadece Samsunspor

Tamamda kardesim alcagi 10bin dolarmi 40bin mi neydi. Actigi zararin maddi hesabi yok. Ufacik paralar icin bunlar yapilirmi

eprianu

Alacağı 30 Bin TL imiş hocam. Eeee artık bu kadarlık ücreti yatırmayıp oyuncunu boşa düşmesini sağlayanlar da payını almıştır transferden...

orhanbey5555

bu isi de beceremedin erkut.....istifa etmekde erdemlikdir..sabahci kahvesi gibi kulub u yönetuyswn masallah

jean

Super lige ciktigimizdan beri bir ugursuzluk vede olumsuzluk var takimda sivas macini kaybedip dustuk iki defa ust uste finalde kaybettik son iki yildir puanimiz siliniyor simdide bu olay basimiza geldi bu kadar sabrin ins sonu selamet olacaktir

Kaya

Cas'tan gelen bu karardan sonra  Musa'nın futbolu bırakması ya da Musa'ya futbolu bıraktırmaları büyük bir aptallık oldu..

İlk yarı kesinlikle kadroda olmalı 45dk dahi olsa değerlendirilmeliydi. Bir yönetimsel hata ile daha karşı karşıyayız malesef.

Karabudun

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 14 Temmuz 2016, 17:41:33
Rüstü Arapoğlu dalga mı geçiyor ne demek bu karar fırsat sen hem git ligin son maçı da dahil genclere şans vermeyen engin korukırla tekrar anlaş hem de altyapı de yok öyle iş
Altyapıya önem vermek ceza alınca mı aklınıza geliyor..

Al benden de o kadar. Mecburiyetten gençlere şans vereceksin sonra da bunu fırsatmış gibi lanse edeceksin. Sus, yorum yapma bari. İlla bir şey söylemek zorunda değilsin.

kamuri

hadi geçmiş olsun bu kararın aksini bekleyen varmıydı ki zaten

jean

Bu firsati kulubun borcunu azaltarak kullanabiliriz

muzaffer4

Sponsor işi ne oldu?Cas kararından sonra deniyordu karar olumsuz olduğu için sponsor yattı mı?

orhanbey5555

yillardir bu zihniyet degismedi ..kim tezgahliyrsa allah belansini versin ....sarapci emin ve yancilarinin zihniyeti devam edior sadece isimler degisdi kukla erkut ve fantazileri devam ediyor

Shane_Falco

Samsunspor'un imza aşamasında olduğu belirtilen ve arada bir kaç ufak pürüzün kaldığı Galin Ivanov, sosyal medya hesaplarından veda gibi bir açıklama yaptı. Ivanov, "Üç haftadır benimle ilgili bir şey yapılmıyor. Önüme bakmak zorundayım. Herkese teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Kırmızı- Beyazlılarda, Bulgar futbolcu Galin Ivanov'la anlaşılması beklenirken, oyuncudan veda gibi bir mesaj geldi. Sosyal medya hesaplarından Samsunspor formalı fotoğrafını kullanıp, Türkçe olarak açıklama yapan Ivanov, veda sinyali verdi. Bulgar futbolcu açıklamalarında, "Değerli samsunspor taraftarlarına açıklama yapmak istiyorum. Daha fazla hakkımda spekülasyon yapılmasını istemiyorum. Kampta değilim çünkü kimse 3 haftadir benimle ilgili birşey yapmadı. Eğer bana sorarsaniz 'peki sen Samsunspor için ne yaptın'. Herkes benim sakatlıktan önce neler yapabileceğimi gördü. Bben Samsunspor idmanında sakatlandım fakat sakatlıktan döndükten sonra yeteri kadar şans bulamadım. Ayrıca 1 yıl boyunca ne para ödendi nede forma şansı verildi. Bu taraftarı ve bu şehri çok seviyorum ama benim yapabileceklerim bu kadar. Profosyonel bir futbolcuyum ve önüme bakmak zorundayım. Heryey için sonsuz teşekkürler" ifadelerine yer verdi.