Samsun Basını

Başlatan samsunum, 15 Aralık 2015, 00:56:17

« önceki - sonraki »

beşnumara

Iki hafta önce bursa dediler geçen hafta gençler ile anlaştı diye haber yaptılar bu hafta Karabük ile görüşüyor dediler ve bu haberi yapanları da sözde genel yayın yönetmeni  savunuyor. Bunların alayı ... anlayan anladı.

Sadece Samsunspor

Milliyetin internet sayfasında anasayfada çıkmış o iğrenç resim :(

Sadece Samsunspor

Oyle kaldilar tezahurat sonrasi. Cok iyi oldu. Yarin ne baslik atarlar merak ediyorum. Eminim iclerinden az birisi Samsun puan kaybetsin diye beklemistir.

Levent ÖCAL

AlıntıSamsunspor Taraftarlarından Yerel Basına Protesto!
Bu gelişmeler üzerine Samsun'da dün oynanan Samsunspor - Kayseri Erciyesspor mücadelesi öncesi Samsunspor taraftarları yerel basına  " Samsunspor'a sahip çıkmayan yerel basına yazıklar olsun " ve " Basın dışarı " sloganlarıyla tepkilerini dile getirdiler.

Kaynak

Ayberk

Tamam, basına tepki koyduk. Ama bundan sonra tepki koyulması gereken başka muhataplar var bence. Yönetim devre arasına girerken radikal kararlar almalı. Yoksa heba edeceğiz koca sezonu

samsunum

Samsun basını dün  akşam  yemek  yemiş.Anlaşılan  ümit  hocanın  gitmesi çok  sevindirmiş.

bu  fotoğraflarda şöyle  dursun. belki zamani gelince  lazim olur.

eprianu

Allah büyüktür, İsmail Uyanık gibi delikanlı bir başkan elbet gelecek.
O zamana kadar yapın çakallığınızı, karaktersizler...

GurbetciFanatik

Anlasilan kutlama yapilmis.
Ümit Özat bunlara az bile yapmis, ben olsan degil idmana maclara bile sokturmazdim.

özkan

17 Ocak 2016, 19:10:42 #53 Son düzenlenme: 18 Ocak 2016, 00:17:30 özkan
Bunların deneklerimi facebook gruplarımı ne varmış.2003 de mi ne sözleşmişler gidelim akdağda bi yimek yiyelim mi demişler ne.Mışmışmışda muşmuşmuş.Kılıflarıda hazır .Ender gür o grubun içinde kendini karalatıyor yalandan yere aks tvdeyim diye.

orucreis

Sosyal medyada tum yerel basin ayni agizdan yazmaya basladi. Benim canli canli olarak atillanin "umit ozat altinordu maci da dahil takimin basinda oldugunda programi bitirecegim" cumlesiydi. Ama bugun bakiyorum yerel medya zimbirtilari " umit ozat takimin basinda oldugu surece program yapmayacagi " seklinde kivirmis dansoz karaktersiz herifler

551

Vay be şuraya bak Samsunspor yenilmiş taraftarı maça girememiş puanı silinmiş transferi kapatılmış hiçbirinin umrunda bile değil tamamen kişisel ego tatmini çok değil daha düne kadar statta anonsu elinden alınan kişiye bu taraftar destek çıktı oda çok mutlu ne kadar güzel be.

Stoper

Futbolla alakası olmayan Rizeli Mehmet Yazıcı , Trabzonlu,Trabzonsporlu İsmail Başaran , Fenerbahçeli Muhammed Çavuşoğlu , Fenerbahçeli Ender Gür. Samsun basınının bir kısmı.

Tıraş.

jurista

camialarından arkadaşlarının ölümünün ikinci gününde ladikte kahkahalar atacak kadar vefalı bu adamlar topunun

özkan

Alıntı yapılan: Stoper - 18 Ocak 2016, 02:36:47
Futbolla alakası olmayan Rizeli Mehmet Yazıcı , Trabzonlu,Trabzonsporlu İsmail Başaran , Fenerbahçeli Muhammed Çavuşoğlu , Fenerbahçeli Ender Gür. Samsun basınının bir kısmı.

Tıraş.
trabzonlu trabzonsporlu avni demir..

ErkÇay55

Sevgili özkan Avni demir aslen bafralıdır.samsunsporla ilgili senelerdir yazıyor.ılımlı hatta samsunla ilgili resmi kurumlarin bölge müdürlüklerinin malum şehirdeki yanĺışlığı ilgili yazıları çoktur.