Yeni Stadımızın Koltuk Renkleri Hakkında

Başlatan Kaya, 16 Ağustos 2014, 19:22:59

« önceki - sonraki »

Kaya

Yorumlar genelde geçmişte yaşadığımız şeylerden ötürü olumsuz.Keşke şöyle olsa ama yapmazlar tarzında.Hak veriyorum açıkcası.

Bursa gibi dediğini yaptıran bir taraftar topluluğu olamayacak mıyız ? Çok zor olmamalı.

Demek istediğim bu işin takipçisi bir iki kişi değil hepimiz olursak ve büyük bir baskı oluşturursak neden istediklerimizi yapmasınlar.Hatta yapmak zorundalar.

ask55

bence 1 hafta beklemeye gerek yok.
anket sonucu belli oldu.
bir an önce harekete geçmeliyiz.

yavuzselim

tek renk kırmızı merdivenler siyah harika bir görüntü olur

samsunum

AlıntıKOLTUKLAR KIRMIZI OLACAK
Öte yandan yapımı hızla süren yeni Samsunspor 19 Mayıs stadyumun koltuk renkleride belilendi. Buna göre Tekkeköy'de yapımı hızla devam eden modern stadyumun koltuklarının büyük bir kısmı kırmızı rengine bürünecek ve geride kalan diğer kısımlar ise beyaz olacak. Bu haberin ardından Kırmızı beyaz renklere gönül veren Samsunspor taraftarları büyük sevinç yaşadı.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=98639

desperate1

yalnız kırmızının tonu önemli.koyu kırmızı olmalı bence.

erkutdem55

Kırmızıyı bordoya çalan tonda yapmazlar umarım.Gözle görmeden oh denmez bu haberlere.Mevzu Samsunspor olunca herkesten her pislik bekleniyor maalesef.

ramcQ_55

Büyük bi kısım ve geriye kalan kısım derken..?

beşnumara

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 18 Ağustos 2014, 21:38:58
Büyük bi kısım ve geriye kalan kısım derken..?

Ben de bu bölüme takıldım. digerlerine yaptıkları gibi yapacaklar heralde :(

ask55

habere demeci kim verdi ? kimin açıklaması bu ?
kamuoyu oluşturmak için bizim yaptığımız bir haber ise hani tek renk kırmızı olacaktı ?
yok eğer gazetenin kendi haberi ise neye göre böyle bir yönlendirme yapılıyor ?

ayrıca twitterdaki imza kampanyasında da kırmızı beyaz denmiş.
tek renk kırmızıdan anladığımız tek renk kırmızı mı ? yoksa kırmızı beyaz mı ?

demek istediğim şu ; biz eğer kırmızı beyaz istiyoruz dersek bunlar yarısını kırmızı yarısını beyaz yaparlar.
halbuki anket sonucu tek renk kırmızı çıkmıştı.
yarın bir gün pişman olmayalım diye söylüyorum.

bilen biri açıklık getirebilir mi ?

beşnumara

İnternetteki anket işi bana enteresan geldi. Sade kırmızı olsun dediğimizde demek ki rahatsız olanlar olmuş.
Kırmızı beyaz olsun dersen yarısı kırmızı yarısı beyaz olur.
Ne diyelim insallah yarı yarıya yapılmaz.

Kaya

18 Ağustos 2014, 23:04:18 #40 Son düzenlenme: 18 Ağustos 2014, 23:40:47 Kaya
   Anketimizin süresi bitmedi.İnternette Mustafa Samancı kardeşimiz bir change.org kampanyası başlatmış.Kendisine facebook üzerinden mesaj attım.Buraya üye değilmiş ve görmemiş.Bizim istediğimiz gibi birlik olacak şekilde kampanyasını değiştireceğini söyledi.Sıkıntı yok.

Ayrıca anketimiz bittikten sonra Haber ve Denge gazeteleri bununla ilgili haber yapacaklar ve sesimizi duyuracaklar.

http://www.change.org/tr/kampanyalar/gen%C3%A7lik-ve-spor-bakanli%C4%9Fi-yeni-samsun-19-may%C4%B1s-stadyumu-koltuk-renkleri-tek-renk-k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1-olmas%C4%B1n%C4%B1-istiyoruz#

Üni-Sam  >l< >l<

Ollivanders

Planın ne olduğu belli aslında. Konyasporun yeni stadyumu gibi yapacaklar .

eprianu

Facebook'ta yüzbinlerce üyesi olan sayfaların adminleri bu kampanyayı paylaşırsa iyi olur.
Bir imza bile değerlidir.

55ertan

19 Ağustos 2014, 14:37:37 #43 Son düzenlenme: 19 Ağustos 2014, 15:12:26 55ertan
imza attikda hani merdiven bosluklari siyah istiyorduk ve kirmizi tonu canli olsun istiyorduk. keske yaziyi burda hazirlayip dağitsaydik change.org, facebook,twitter ...
istedimiz tonda koltuk resmi
ve siyah merdiven örnekli resim ekleseydik.

brigand

o merdivenler kırmızı olsunda, merdiven boşluklarını biz de boyarız.