ÖNEMLİ - www.samsunspor.biz - Duyuru

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Ocak 2008, 00:44:17

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

29 Ocak 2008, 00:44:17 Son düzenlenme: 29 Ocak 2008, 01:37:39 samsuni

DUYURU

1-   Sitemizin kurucusu ve adminlerinden olan M.Teoman Taş ( Timofte ) 'ın ani gidişi hepimizde tarifsiz kederlere sebep olmuştur. Bu amaçla durum değerlendirilmesi yapılmış ve bazı kararlar alınmıştır.
2-   Hadisenin şokunu atlatmakta güçlük çeken site adminimiz, işlerinin yoğunluğuna rağmen görevine kaldığı yerden devam edecektir. Kendisine şükranlarımızı sunuyoruz. M.Teoman Taş'ın sitedeki felsefesi aynıyla devam ettirilecek ve burası yalnızca Samsunsporluların, gönlünde tek Samsunspor'u barındıranların yuvası olmaya devam edecek.
3-   Siteden sorumlu olan Emrah Özşahin arkadaşımız birkaç hafta içinde sitemizde "M.Teoman Taş - Timofte" bölümünü açacak ve Timofte ile ilgili haber, yazı, anı, fotoğraf, video görüntüsü ve yorumlar bu bölümde toplanacaktır.
4-   Halk Gazetesine www.samsunspor.biz adına bir taziye metni verilecektir.
5-   Timofte'nin yıllardır yazılar yazdığı ve çok sevildiği Tribündergi sitesinde başlatılmış olan "Teoman Taş Hatıra Ormanı" için fidan kampanyasına www.samsunspor.biz olarak bizler de destek vereceğiz. Orada açılmış olan iki banka hesabına ilave olarak bir banka hesabı da biz açacağız. Buna göre,

Mehmet YILMAZ
   Akbank Çiftlik Cd. Şubesi - 0092171 Nolu hesaba ( Şube Kodu 233 )
   Fidan alımı için bağışta bulunabilirsiniz. ( Kullanıcı nickinizi belirtirseniz çok daha iyi olacaktır. Ayrıca her akşam düzenli olarak toplanan para ile ilgili bilgi verilecektir. )

6-   Atakum Belediyesi ile "M. Teoman Taş Samsunspor Hatıra Ormanı" için bir ön görüşme yapıldı ve uygun arazinin varlığı teyit edildi. Buna göre yarın kesin görüşme yapılacak ve kuvvetle muhtemel arazi, yeşillendirme için tahsis edilecek.
7-   Bu hafta sonu Samsun'da oynanacak olan Samsun BK-Kocaeli Yahya Kaptan Basketbol müsabakası öncesinde bir tören düzenlenecek ve Teoman Taş'ın ailesine Samsun BK ve www.samsunspor.biz için birer hizmet plaketi takdim edilecek. Ayrıca Samsun BK takımı maça Teoman Taş için hazırlanmış bir pankartla çıkarak pankartı daha sonra taraftarlarımıza teslim edecek.
8-   Yetiştirilirse Samsun BK maçında aksi halde iki hafta sonra oynanacak olan Samsunspor-Kocaelispor maçında ön yüzünde "Samsunspor" arka yüzünde "Timofte ( Teoman )" yazan atkılar ile önünde Teoman Taş fotosu arkasında "Terk Etmedi Sevdan Bizi" yazısı olan tişörtler hazırlatılıp taraftarlara ve sevenlerine dağıtılacak.
9-   Tribün Dergi'den gelecek olan tahminen 45-50 kadar misafirimizin olacağı Kocaelispor maçının olduğu gün çok titiz bir organizasyon yapılacak. Öncelikle gelen bütün misafirlerimizin Teoman'ın bize birer emanet olduğu gerçeği ön planda tutulacak. Taraftar gruplarımızın da desteği ve yardımıyla misafirlerimiz en güzel şeklide ağırlanacak. Değişik takımlara gönül veren ve Teoman Taş için Samsun'a gelen misafirlerimizle Taş ailesine taziye ziyaretine gidilecek ve Samsunspor-Kocaelispor maçı kapalı tribünden hep birlikte, yan yana seyredilecek. Hazırlanan pankart ve atkılar maraton ve kale arkası tribünümüzdeki gruplara verilecek. Ayrıca deplasman yapacak olan Kocaeli taraftarıyla da irtibata geçilerek kendiler dostça karşılanıp, misafir edilecek.
10-   Yapılan organizasyonun yerel ve ulusal medyada yer bulması için gerekli bütün girişimler yapılacaktır.
11-   Samsunspor yönetimine maraton tribünün adının "M. Teoman Taş Tribünü" olarak belirlenmesi teklif edilecek.
12-   Ailesi ile görüştükten sonra uygun bir günde mevlid-i şerif okutulacaktır.
13-   İlerleyen safhalarda ise;

a)   M.Teoman Taş için bir belgesel film hazırlanılması için çalışılacak, bu konuda her türlü profesyonel yardım alınacak.
b)   Tribün Dergi Timofte özel sayısı örneğinde olduğu gibi Teoman Taş için "Samsunspor'u Tutmak" adlı bir hatıra kitabı hazırlanacak.
c)   İletişim Yayınlarından çıkacak olan Samsunspor Kitabına "Kırmızı-Beyaz-Siyah" adı verilecek; kitap M.Teoman Taş'a ithaf edilecek ve onun tamamlamaya fırsat bulamadığı yazısı da kitapta yer alacak.

Velhasıl, hayatını Samsunspor'a adamış, Samsunspor'un nasıl tutulması gerektiğinin adeta kitabını yazmış, ideolojisini oluşturmuş olan kıymetli dostumuz, ışığımız, akıl hocamız M. Teoman Taş'ın aziz hatırasının yaşatılması için elimizden gelen gayreti yaşadıkça sürdüreceğiz.

Aziz kardeşimizin ruhu şad, mekânı cennet olsun. Ailesi, dostları ve bütün Samsunsporluların başı sağ olsun.

Onun gibi bir Samsunsporlu bir daha gelmez; bize düşen onun ışık tuttuğu yoldan gitmek olmalıdır.

www.samsunspor.biz admin grubu

Kadir ÇELEBİ

29 Ocak 2008, 01:08:57 #1 Son düzenlenme: 29 Ocak 2008, 01:11:07 SamsunSpor_34
Bir Aksilik olmazsa inşallah Kocaelispor macımızda orada olacagım.. İstanbuldan Gidicek arkadaslarım olursa beraber gidebiliriz..

Sadece Samsunspor

kocaelispor maçında ben yine staddayım - bu halk gazetesine taziye olayını anlamadım samsunspor.biz diye verilecek değil mi

baha55

selam ben samsundan bahadır ; geçen hafta trafik kazasında kaybettiğimiz Türk spor kamu oyu ve Tribün Dergi okuyanları tarafından Timofte ismiyle tanıdığımız sayın Teoman TAŞ 'a Allah' dan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz...bütün anadolu takımları taraftarları tarafından tanınan ve sevilen samsunspor aşığı teomanımız  için proğramınızda taziye dileklerinizi belirtirseniz, acımıza bir parça ortak olmus olursunuz...SAYGILAR ..İYİ ÇALIŞMALAR.

ben trt ye böle bi mesaj attım tele lig programına

onurbas

KALE ARKASI TRUBUNUDE ŞİRİN ANA TRUBUNU OLMALI BU KONUYUDA ONEME ALALIM ARKADASLAR TEOAMAN ABİ UNUTURMUYUZ SENİ BE ABİ

seckin55

Merhaba samsunspor.biz ailesi.Acımız gerçekten çok büyük...başımız sağolsun.Rahmetli Teoman abimin mekanı cennet olsun.ben samsunsporaskina.com sitesinin sahibi olarak tüm organizasyonlara hazırım.yapacak olduklarımızı   bende  internet uzerinden yayına vereceğim, elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız..Kaybettiğimiz değerleri yaşatmak bizlere düşüyor.Çok büyük samsunsporlu sevenlerimizi kaybettık.Şirin ana ve Teoman abimiz.Şimdi birlik beraberlik zamanı.hepberaber elele verelim.

harbisamsunsporlu5517

bız teoman abımızın anısını yasatmak için maddı manevı ne gerekıyorsa yapmaya hazırız keske onun için yazılanları abımızde gorebılseydi

erkan55

asagida kimlerin online  oldugunu gösteren yere TIMOFTE nickini yazabiliriz böylece sürekli online gözükür

yönetici

Kendimi toparlamakta epey bir güçlük çektim. Teoman'ın yeri asla doldurulmaz ancak onun felsefesiyle kaldığımız yerden devam edeceğiz.
Ruhun şad, mekanın cennet olsun en büyük Samsunsporlu.

edmontdante

Sevgili Samsuni,Timofte ile ilgili her türlü organizasyonda hiç düşünmeden beni arayabilirsin ve sormadan adımı yazabilirsin.Ben de Hafta sonu oynanacak basketbol maçında bir SAMSUNSPOR'lu ve SAMSUNSPOR.BİZ üyesi olarak yerimi alacağım.Kocaeli maçında Trübün dergiden gelecek arkadaşlarla ilgili olarak karşılama ,ağırlama her ne yapılacaksa elimden geleni yaparım.

Sayın Admin ,mesajınızdaki  taziye metni  sanırım gazetede yayınlanacak olan.TİMOFTE'nin tüm şehri karşısına alarak  SAMSUNSPOR atkısı açmış resminin fonda olması süper olmuş.Aynı  resmin birde  fb stadyumunda olanı var.Avatar yaptığım resim.Tüm fb tribünlerini stadın köşesinden tek başına  karşısına almış hepsine meydan okuyor gibi.

mehmet yılmaz

@Edmontdante

Ağabey, her zaman desteğinizi isteyeceğim. Bugün Maraton ile birlikte gittik Atakum Belediyesine. Gelişmeleri yarın ilan edeceğiz. Teoman'ın her iki pozu da dediğin gibi ayrı birer mesaj niteliğinde.

@admin
Hem aramıza döndüğünüz için hem de bizim bu hengamede unuttuğumuz taziye metnini verdiğiniz için arkadaşlarım adına teşekkür ederim.

jean

abi cok guzel bir organizasyon olmus insllah su kitabi yestistiririz en kisa surede bende alma imkani buluurm

merkez

İlan metni harika olmuş insanın tüyleri ürperiyor,Teomanın aziz hatırasını yaşatmak adına elinden geleni yapmaya çalışan maddi manevi katkıları bulunan arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.

veis

grup istanbul 55 olarak bizde çıkdıgınız yolda yanınızdayız.

mehmet yılmaz

30 Ocak 2008, 21:50:52 #14 Son düzenlenme: 30 Ocak 2008, 22:32:35 samsuni
30.01.2008 Duyuru

1- Atakum Belediyesi ile dünkü görüşmemizde ailenin de isteği üzerine Hatıra Ormanı fikrinden vaz geçilip onun yerine Atakum'da bir "M.Teoman Taş Samsunspor Parkı" fikri benimsendi. Zaten orada da bize söylenen hatıra ormanlarının çok kalıcı olmadığı, dikilen ağaçların bakımsızlık nedeniyle hiç büyümedikleri, bunun yerine bir parkın daha sağlıklı olacağı idi. Atakum Belediye Başkanı Sn. Adem Bektaş, bugün bize olumlu bir cevap verdi ve hazırlıklara bir an evvel başlanması kararlaştırıldı. Önümüzdeki hafta pazartesi ya da salı günü başkan ile parkın yeri konusunda bir görüşme yapılacak. Burada toplanan paraların ne olacağı sorusu akla gelebilir. Parkın spor malzemeleri ( Basket potası, Tel örgüler, banklar...) ve oyun grubu ( salıncak, kaydırak vs. ) gibi malzemelerini biz alacağız. Bunun maliyeti de aşağı yukarı 20.000 lira civarında. Bu nedenle mümkün olduğunca çok para toplamamız lazım. Eksik kalanı bir şekilde tedarik edeceğiz.

2- Bu pazar Yaşar Doğu Spor Salonunda 14:00'te oynanacak olan Samsun BK-Kocaeli Yahya Kaptan maçına hepiniz davetlisiniz. Maç öncesinde Teoman Taş'ın ailesine Samsun BK ve www.samsunspor.biz adına birer teşekkür plaketi verilecek. Ayrıca hazırlatılan ve cuma akşamı teslim alınacak olan pankartlar ile Timofte tişörtleri de salonda bulunacak. ( Timofte atkıları önümüzdeki haftaya yetişecek...) 

Saygılarımızla

www.samsunspor.biz admin grubu