Uğur Terzi

Başlatan mehmet yılmaz, 25 Mayıs 2008, 14:13:44

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

1963 Zonguldak doğumludur. Muzaffer, Tümer gibi Zonguldak kökenli futbolcularımızdan birisidir. Samsunspor'a 1987 yılında gelmiştir. Orta sahada çok koşan, çok güçlü bir futbolcu olmuştur. 1989 kazasından yara almadan kurtulmuştur. Samsunspor'da oynamaya devam etmiş ve 1990-91'deki İkinci Lig şampiyonluğunda çok büyük pay sahibi olmuştur. Ancak ertesi sezon Özkan Sümer'in hışmına uğramış ve sezon ortasında Zonguldakspor'a gönderilmiştir. Zonguldakspor'dan sonra bir müddet Kadıköyspor ve Ereğlispor formaları giyip futbola veda etmiştir.

veis

zonguldak spor ugur tümer gibi nice oyuncular çıkardı ama şuanlarda amatördeler çok yazık.

hasselbaink

Nam-ı diğer Domuz Uğur... Domuzluğu domuz gibi kuvvetli olmasındandı. Bazıları sakallı Uğur da derdi. En son Samsun'daki 3. Lige terfi maçlarında Zonguldak Dilaverspor'un başındaydı bir ay kadar önce. Tümer'i Samsunspor'a tavsiye eden isimdi. Ordu'da 10 kişi oynadığımız maçta son dakikada attığı golle 1-0 kazanmış ve şampiyonluğu adeta garantilemiştik. Kale arkası komple Samsunspor'luydu.

**KaR6**

Bi ara da Samsunspor da altyapı hocalığı yaptı.. 10 numarayı vercekti bana ama futbolu bıraktım işte ;D kendisi hala samsuna gelir sık sık..

hasselbaink

Ayrıca ben o Özkan Sümer'in de onu Samsunspor'a kurtarıcı diye getiren zihniyetin de......

Adam Uğur'u, Mustafa'yı yedi yerlerine Fener'in artığı Sedat'ı, Söke'den Kemal'i getirdi.

kaptan 55

o yıılargerçekten çok önemli bi futbolcuydu bizler için ama nedense tutunamadı SAMSUNSOR da

Sadece Samsunspor

arkadaşlar aynı şu adanalı dizisindeki maraz aliye benziyor demi :)

Clint_Eastwood

Son döneminde Kadıköyspor'da ağarmış saçlarıyla bizlerin yüreğini burkan futbolcuydu... Kadıköy'ün sivas'ı 3-0 yendiği maçta unutulmaz bir performans göstermişti...

edmontdante

Rahmetli Mete'nin gs'ye attığı golün ortasını yapmıştı.Hatta Mete  maç sonunda röportajında "Uğur arkadaşım soldan çok güzel bir orta yaptı"der.İyi futbolcuydu sakallı hali gözlerimin önünde zaten hemen hemen her zaman sakallıydı

**KaR6**

Alıntı yapılan: edmontdante - 06 Mart 2009, 00:07:37
Rahmetli Mete'nin gs'ye attığı golün ortasını yapmıştı.Hatta Mete  maç sonunda röportajında "Uğur arkadaşım soldan çok güzel bir orta yaptı"der.İyi futbolcuydu sakallı hali gözlerimin önünde zaten hemen hemen her zaman sakallıydı

abi, Allah seni inandırsın, hala sakallı ;D sizin sayenizde yıllardır tanıdıgım adamlara baska gozle bakmaya basladım, Allah razı olsun..

Ertuğrul Sağlam

valla benim bildiğim uğur terzi çok kısa boylu birisiydi ben onu samsunsporda hiç izlemedim Kadıköysporda izledim ordan hatırlıyorum o boyla nasıl çok güçlüydü benim aklım almadı

celebi

oooooooo hayırlı olsun şaşırdım ve kendi adına sevindim

jean

ben ugur dagdelenle karistirdim