Metincan Cici

Başlatan Kaya, 24 Temmuz 2018, 00:10:27

« önceki - sonraki »

Kaya

ata55

Kadroya girebileceğini düşünmediğim oyuncu

ea55

Belki kadroda en yetenekli oyunculardan ama malesef yıllardır kafasını futbola vermiyor. Büyük bir camiaya son şans olarak geldi. Kullanıırsa ekstra bir katkı verir.

5trawberry

Bu çocuk oynarsa simdiye kadar neden oynatılmadı diyeceğiz. Ve tamamen hocanın çok bilmişligi ve egosu yüzünden kadroya giremiyor

_Jack Daniels_

Devre arasına kadar az da olsa kendini gösterir ve kadroda kalır umarım. Ramazan'dan iyi oynayacağı kesin şans verilirse.

ata55

Bu çocuktan olmaz, bizim takımın oyuncusu değil bence.

Sol Açık

Alıntı yapılan: _Jack Daniels_ - 23 Kasım 2018, 14:22:03
Devre arasına kadar az da olsa kendini gösterir ve kadroda kalır umarım. Ramazan'dan iyi oynayacağı kesin şans verilirse.

Ben 1 kez izledim (yani tek izleme ile karar vermemek gerek) ama pek ümitvar bir hali yoktu.

fanatik samsunsporlu

5trawberry

Alıntı yapılan: 5trawberry - 23 Kasım 2018, 13:22:07Bu çocuk oynarsa simdiye kadar neden oynatılmadı diyeceğiz. Ve tamamen hocanın çok bilmişligi ve egosu yüzünden kadroya giremiyor
Kör öldü badem gözlü oldu demeye gerek yok. Bunun kumaşı belliydi ve şuanda Kastamonu'yu sırtlıyor.

Sadece Samsunspor

Her hafta atiyor galiba biraz elden kacirdik gibi oldu

eprianu

Kastamonuspor'da 19 maçta 10 gol atmış. Çok iyi bir performans. Aynı performansı bizde sergiler miydi, tartışır. Ancak gerçek olan bir şey var ki adama forma şansı vermedik. Fiziği bana yetersiz gibi geliyordu. Yine de kadro anlamında ciddi sıkıntılar yaşadığımız, Erhan Şentürk'ü bile kanatta oynattığımız dönemde kendisine forma şansı verebilirdik.

55_OrHaN_55

Aynen katılıyorum. Samet Asatekin'e verdiğimiz kredinin 10'da birini bu çocuğa vermedik. "Kör ölür badem gözlü olur" sözü bunun için bu örneğe uymuyor. Yüzünü bile görmedim desem yeridir.

AhmetDenizci

Gol atmaya devam ediyor.

55_OrHaN_55

Çocuk bugün Kastamonu gibi bir takımda 14. golünü attı. Geçen sene Samet Asatekin'in yerine Metincan oynatılsaydı şu anda kesinlikle süper lige çıkışımızı kutluyor olurduk. Açık ve net. Çok yazık oldu.