TFF 2. LİG 2019/2020 11. HAFTA | Zonguldak Kömürspor 0 - 2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 30 Ekim 2019, 11:11:58

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

_Jack Daniels_

Bahattin her ne kadar gol atsa da bol bol anıyorum kendisini her maçta. İsterse 100 gol atsın takımı düşünmedikçe yol verilecek ilk isim benim gözümde.

evolution55

Sadece Samsunspor

Azdi zonguldaklilar. Siktirin gidin sahaniza bakin once kamiller. Bahattine ne kadar kizsakta 2 gol atti penalti yaptirdi.

s_uzunkaya

Öyle bi adi ligdeyiz ki yata yata bile maç kazanabiliyoruz. Oynadığımız futboldan midem bulandı.

55_OrHaN_55

Maçı seyretmedim, güçlü bir takımı kendi evinde ve zor saha şartlarında yenmek sevindirdi.  Açıkçası hiç beklemiyordum.

eprianu

Orta kameradan pozisyonu anlamak çok zor. Ancak yan hakem tereddütsüz verdi golü. Sanırım top üst direkten zemine düştükten sonra falso alıp içeri doğru yöneldi. Zaten rakip de çok fazla itiraz etmedi.

Guido'nun goldeki asisti harikaydı.

ngonge

2.yarı gerçekten kötüydük. Ancak rakip çok gerilmiş bizim maça. Normalde aleyhimize işlerken bu maçta lehimize işledi bu durum.

Öyle böyle bu ligdeki en zor 5 deplasmandan biridir herhalde Zonguldak. Hocasız, formsuz bir takımla 3 puan almak çok önemli.

Bu arada ilk golümüz nizami geldi bana top iç direkten sekiyor. 2.golde ise penaltı öncesi ofsayt var gibi geldi.

Sahanın en iyisi bizde Guido idi, Ferhat özellikle 2.yarı direnen tek ortasahamızdı. Defans ve kale gene standardını bozmadı gayet iyiydi.

Oğuz ve Kubilay çok kötüydü. Gökhan Alsan da baya etkisiz kaldı.

eprianu

Alıntı yapılan: _Jack Daniels_ - 03 Kasım 2019, 15:27:30Bahattin her ne kadar gol atsa da bol bol anıyorum kendisini her maçta. İsterse 100 gol atsın takımı düşünmedikçe yol verilecek ilk isim benim gözümde.

Çünkü minnetsiz oynuyor. Koşmuyor, basmıyor, yanında 4 kişi bile varken pas atmıyor. Bu bir zihniyet meselesi aslında. Tüm bunlar kendisini takımın üzerinde gördüğünün kanıtları.

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: ngonge - 03 Kasım 2019, 15:35:322.yarı gerçekten kötüydük. Ancak rakip çok gerilmiş bizim maça. Normalde aleyhimize işlerken bu maçta lehimize işledi bu durum.

Öyle böyle bu ligdeki en zor 5 deplasmandan biridir herhalde Zonguldak. Hocasız, formsuz bir takımla 3 puan almak çok önemli.

Bu arada ilk golümüz nizami geldi bana top iç direkten sekiyor. 2.golde ise penaltı öncesi ofsayt var gibi geldi.

Sahanın en iyisi bizde Guido idi, Ferhat özellikle 2.yarı direnen tek ortasahamızdı. Defans ve kale gene standardını bozmadı gayet iyiydi.

Oğuz ve Kubilay çok kötüydü. Gökhan Alsan da baya etkisiz kaldı.

Son 2 cümle takımın halini özetliyor aslında. Kanat oyuncuları açısından zaten zayıflığımız ortada, bunun yanında oyunu yönlendirecek oyuncumuz, maestromuz da yok. Golcülerin durumu da zaten ortada, kanatlar ve arkalarındaki oyuncular yetersiz olunca hiç gol atamıyoruz.

_SoN_

Benim anlamadığım bu ligin son sırasındakide , hiç iddaası olmayanda, orta sırada herhangi bir takımda, bize gelince neden bu kadar pislik çirkef kesiliyor,neden bu kadar ölümüne mücadele ediyor, sanki adamların son maçı ve ligte kalacaklar, sank,i bu maçı alsalar şampiyon olacaklar, her deplasmanda bunu görüyoruz.

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: _SoN_ - 03 Kasım 2019, 15:47:30Benim anlamadığım bu ligin son sırasındakide , hiç iddaası olmayanda, orta sırada herhangi bir takımda, bize gelince neden bu kadar pislik çirkef kesiliyor,neden bu kadar ölümüne mücadele ediyor, sanki adamların son maçı ve ligte kalacaklar, sank,i bu maçı alsalar şampiyon olacaklar, her deplasmanda bunu görüyoruz.
İsmimiz yüzünden. Koskoca samsunspor la oynuyor adamlar. Boru değil yanii :) bi bizdeki futbolcular anlayamıyor Samsunsporun futbolcusu olmanın ne demek olduğunu ve bunun sorumluluğunu. O kadar dayaklık futbolcumuz var ki...

Sadece Samsunspor

Zonguldak bize pislik yapmistir. Gereken cevabi kazanarak verdik. Simdi susup otursunlar. Zemin cok cok kotuydu. Adam cukura dustu korner kullanirken. Kopekte girdi sahaya. Top hep sekerek gitti. Gercekten her sey aleyhimize isledi ama bi sekilde kazandik. Sukur.

55_OrHaN_55

Bu maçta Samet Asatekin ilk 18'e alınmamış. Eğer sakat veya cezalı değilse bravo teknik adamımıza. Sonunda mantıklı düşünen birini bulmuşuz.

jurista

Takım deplasmanda kazansa bile yerden yere vuruluyor enteresan ...

Biraz daha iyimser biraz daha Pozitif biraz daha aklıselim olmakta fayda var ...

Birçok oyuncuyla birebir görüşüyorum , sosyal medyadan neredeyse küfür dahi edildiğini söylüyorlar istediğimiz arzu ettiğimiz yırtan parçalayan bir takım yok kabul ama nsmağlup bir takımın oyuncuları da küfürü hak etmiyor !

Ben bu takımın şampiyon olacağına yürekten inanıyorum , herşeyi bir kenara bırakalım hastalığını bile İkinci plana atmış varını yoğunu gecesini gündüzünü Samsunspor yapmış İsmail Başkan için sezon sonuna kadar atmosferi dingin tutmamız gerekiyor ...

Aklı başında kültürlü insanlar gurubu olarak sosyal medyada bu dengenin kurulması için hepimize büyük görev düşüyor ...

Bu takım başaracak arkadaşlar...