Samsunspor Yardım Kampanyası - samsunspor.biz Hesap Numarası

Başlatan mehmet yılmaz, 28 Şubat 2008, 20:08:08

« önceki - sonraki »

HaSaNCaN

HaSaNCaN

mehmet yılmaz

Spor 55'i Atilla Cebeci ile Sinan Bey sunuyor.
Konuk olarak başkan Sezgin Gümüş, M.Vekili Fatih Öztürk ve Tek. Dr. Orhan Kapucu var.

Fatih Öztürk, her mağlubiyette gününün zehir olduğunu söyledi. Ekonomik olarak çok ciddi bir sıkıntı olduğunu, şehrin markası olan Samsunspor'un ne olursa olsun ligde kalması gerektiğini söyledi. Bu tür kampanyaların günü kurtarmak olarak nitelendiğini ama Samsunspor'da artık günü kurtarmanın bile önemli olduğunu söyleyerek herkesi desteğe davet etti.  

sword55

Arkadaşlar forumsamsun.net ailesi olarak bu kampanyayı duyurmak için elimizden geleni yapıyoruz. Üyelere mail atıyoruz. tamamiyle destek halindeyiz.

mehmet yılmaz

Orhan Kapucu, kendisini Samsunlu olarak gördüğünü, hayatının en güzel yıllarını Samsun'da geçirdiğini ve teknik direktörlük teklifi aldığında para talebinde bile bulunmayıp, onur duyduğunu ifade etti.

Hazır bir takımla, iyi imkanlarla başarılı olmak kolaydır. Ama ben zoru başarmak istiyorum. Buna da inanıyorum dedi.

mehmet yılmaz

HaSaNCaN

erkan55

galip bey 100 bin ytl bagisladi Atilla abi bastiriyor daha cok bagi yap diye

HaSaNCaN

Her zaman veriyo sadece bugun vermiyoki adam. Allah razı olsun.

mehmet yılmaz

Galip Öztürk, sorunun geçmişten geldiğini ifade etti. Kendi çabasıyla küçük mesafeler katedebildiğini, artık Samsun'un siyasetçileri ve yerel yöneticilerinin de devreye girmesi gerektiğini söyledi. Kendisinin İstanbul'da bulunan bir iş adamı olduğunu ama parasını Samsun'da kazanan iş adamlarının da elini taşın altına sokması gerektiği ifade etti.

Sezgin Gümüş, Galip Bey'in sadece başlangıçta değil her zaman maddi anlamda yardımcı olduğunu ifade etti. Bilinmeyen, duyulmayan yardımlar da oldu dedi.

Galip Öztürk, kampanyaya 100 milyar YTL yardımda bulunduğunu ifade etti.

Atilla Cebeci, pazarlık yapmaya çalışıyor... Galip Öztürk, keşke en son beni arasaydnız dedi.

Sezgin Gümüş, Galip Bey'in her zaman yanlarında olduğunu belirtti.

Milletvekili Fatih Öztürk, Galip Bey'i yakınen tanırım, abi-kardeş ilişkimiz var. O Samsun ve Samsunspor için her zaman çözüm merkezi olmuş, koyu bir Samsunlu olduğunu ifade etti.

100.000 YTL için teşekkür etmek gerektiğini, ayrıca Galip Bey'in bundan sonra da yardımlara devam edeceğini bildiğini ifade etti.

harbisamsunsporlu5517

samsunmania

harbisamsunsporlu5517