TFF 2. LİG 2019/2020 5. HAFTA | Afjet Afyonspor 0 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Cheregi, 26 Eylül 2019, 11:26:54

« önceki - sonraki »

tactician

Server'ları ile alakalı iyileştirme yapmışlar sanırım.
inşallah sıkıntısız seyrederiz bu hafta.
Geçen hafta sadece şehir dışındakiler (2000-2500 kişi) girmişti sisteme; bu hafta Samsun'daki kişiler de yüklenecek.

Maça dönersek; Guido sakatlığı nedeniyle kafilede yer almamış. Onun yerini formda Ramazan alır gibi duruyor.
Onun dışında geçen hafta sahaya çıkan 11 değişmez sanıyorum.
Küçük de olsa bir ihtimal; Samet Asatekin ile başlanabilir Ramazan yerine.

Manisa maçı öncesinde kritik öneme haiz bir maç. Alınacak bir galibiyet Manisa maçına da çok olumlu yansır. Aksi durumda Manisa maçı öncesi şehirdeki hava limoniye döner ve takımın stres seviyesi yükselir.
İnşallah kazanır döneriz...

Stoper

Zemin güzel, bu ligin standartlarının üstünde.
Rakip de oynamaya, saldırmaya çıkacak. Takımın genel görünümünü, gerçek gücümüzü test edeceğimiz ilk maç olacak. İkincisi de haftaya olacak.

Guido'nun yerine Ramazan ile başlamak en makul olanı. Yani ben Ramazancıyım, önceliğim Ramazan olurdu.

muzaffer4

Maç 2 ayrı yayından mı verilecek afyonspor da burada.tv ile anlaşmalı onlar da yayın yapacakmış spiker yine Melih Şendil mi olacak

_SoN_

site daha şimdiden bende yavaş, inşallah bu maçta da sıkıntı olmaz.

eprianu

Video yayınlar için (stream) sunucu kurmak maliyetli bir iştir. Çünkü anlık veri akışı çok büyük boyutlarda. Çok fazla beklentiye kapılmayın derim. Hele hele Youtube ile hiç kıyaslamayın, milyar dolarlık yatırım yapıyor adamlar bu iş için. Ben şahsen SD yayına razıyım. HD olursa süper olur :)

_samsunspor_

muzaffer4

tactician

Alıntı yapılan: tactician - 27 Eylül 2019, 19:46:21Onun dışında geçen hafta sahaya çıkan 11 değişmez sanıyorum.
Küçük de olsa bir ihtimal; Samet Asatekin ile başlanabilir Ramazan yerine.

Ramazan ve Samet birlikte 11 miş
Ahmethan köse yedek

_SoN_

GurbetciFanatik

Bu mac bana göre Haftaya sahamizda oynicagimiz manisa macindan daha zor.

fanatik samsunsporlu

evolution55

Shane_Falco

Şuan eski taraftarlari gösteren bi video yayinlaniyo herkes de öyle mi

5trawberry

Yayını aldık. Takımımızın yanındayız. Allah utandırmasın. İnşallah güzel bir futbol ve net galibiyet ile Manisa maçına liderlik için çıkarız.

Saldır Samsunsporum

GurbetciFanatik