Kutlukent Belediyespor Bayan basketbol takımı

Başlatan cem and naz55, 15 Mart 2007, 21:24:42

« önceki - sonraki »

cem and naz55

arkadaşlar biliyorsunuz kutlukentbelediyespor bayan basketbol takımımız var şu anda 2.ligde mücadele ediyor bu takımımız 1.lig için 4takımarasına katıldı play of için ve play of ların ilk maçını kazandı ilk 2ye girerse bayanlar basketbol liginde mücadele edecek ve final maçının ilk maçını kazandı kutlukent belediyeside samsun sınırlarını kapsar eğer kutlukent belediyespor bayanlar 1.ligine çıkarsa samsunun takımı 1.lige çıkmış olacak
sevgili arkadaşlar biliyorsunuz ki ne yazıkki samsunspor basket takımımız vardı ve 1.lige çıktı ve maalesef şubeyi kapattılar ve büyük prestij kaybettik şimdi bayanlar liginde yeni bir fırsat açıldı kutlukent belediyespor bayan takımı 1.lige çıkarsa samsun şehir olarak çıkar hepberaber kutlukent bayan takımına destek olalım ben yakın zamanda fikistürü buraya yazarım samsun un bu davasına sahip çıkalım
not:ben kutlukent beldesinde oturmuyorum ama iyi bir samsunlu olarak bunu kendime görev olarak hissediyorum ben samsunluyum samsun şehrinin her başarısı için ne gerekiyorsa yapılması gereğini düşünüyorum başka samsun yok..

RauL^^

çok dogru sonucta bu şehrin takımı ismi samsun olmuş yada olmamıs ilk etapta bi önemi yok..bilen arkadaşalr maçların yer ve saatini yazarsa katılım olacaktır..

cem and naz55

Alıntı yapılan: "RauL^^"çok dogru sonucta bu şehrin takımı ismi samsun olmuş yada olmamıs ilk etapta bi önemi yok..bilen arkadaşalr maçların yer ve saatini yazarsa katılım olacaktır..
yaılmıyorsam 2maç samsunda yer kesin -yaşar doğu spor salonu tarihlerini en yakın zamanda yazarım

Tribün_ali

Kesin her maca gideriz mekansızlar olarak ama bir önerim vardı sacma mı bilmem onu size bırakıyorum olur ya hani SAMSUNSPOR futbol takımı cıkamassa süper lige lige bayan basketbol takımının ismi SAMSUNSPOR diye olsa iyi olur ama tabi bana düşmez bunu demek içimden geldi en azından 1. ligde takımımız olur diye düşündüm

red_white

helal olsun sana kardeşim çok ii düşünmüşsün
kayseri erciyes çıktı kayseri olarak değişmişti gerçi o biraz daha farklı durum ama olsun isim samunspor olursa çok ii olur

jean

red_white bende ayni seyleri dusunuyordum takip edemedim ama cikma sansi yuksemi kac maci kaldi aciklayan arkadaslar varsa sevinirim

cem and naz55

kutlukentbelediyespor basket takımı 2 maç üst üst e kaybetti deplasmanda çıkması zorlaştı 2.lig samsun şehrinin kaderi oldu artık

cem and naz55

kutlu kent takımı evinde oynadığı 4.maçından mağlubiyetle ayrıldı ve 1.lig rüyasını seneye bıraktı

kayacan

Yazı olmuş öncebeyinlerimizle 1. lige terfi etmeliyiz.sonra gerisi gelir.

berusa55

bu konu simdilik gecerliliğini yitirmistir.seneye artık...