Teknik Direktör | Engin Korukır

Başlatan Sadece Samsunspor, 29 Ocak 2016, 19:41:39

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Adamin dibisin Hoca böyle istikrar kimsede yok.
6 Deplasma 0 Puan Bravo.
Yönetimde ben olsam mukaveleni 5 yil uzatirim.

özkan

Hoca takımı nerden aldım nerde bıraktım denmez,kapasitesiz yonetimden aldım kapasitesizler beni bırakmadı denir.

Raqua55

Hoca Samsunspor seninle birlikte çıktığı son 7 maçta sadece 2 gol atabildi.Sencede bir problem yok mu ?Seninle birlikte Son 5 Maçtırda gol atamıyoruz ? İyi niyetli bir İnsan Olabilirsin Ama fazlada zorlamamak gerek olmuyorsa zorlama.

yirmiuc

Yönetimin hatalarından biri de sensin.
Zaten transfer yapamıyorken seni takımda tutmanın hiç bir mantıklı açıklaması yok.
Zaman kaybısın. Bu takıma verebileceğin hiç bir şey yok..

Sent from my iPad using Tapatalk

orucreis

Kaldi 3 hafta umarim 3 haftaya kadar kalmazsin 5. Hafta senin sepetlenecegin gunu sabirsizca bekliyorum

Karabudun

İyisin, hoşsun da bize bir getirin yok hoca. Takımın başına geçtiğinden beri bir numaranı göremedik. Yakındır el sallarız arkandan.

muzaffer4

Altyapı antrenörlerinden biri de takımın başında olsa  2 maçta 1 puanı rahat bi şekilde alırdı.

GurbetciFanatik

Sendeki istikrar kimsede yok helal olsun.
Her deplasman 0 Gol ve 0 Puan.
Azicik serefin varsa defolma sadece ****** git bu Takimdan.
Yönetim zaten afedersiniz ama serefsizin önde gidene cikti seni halen tutmakla ve göz göre Ekigho ve Ivanovu kacirmakla.

Sadece Samsunspor

SAMSUNSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ ENGİN KORUKIR MERSİN İ.Y. SAMSUNSPOR MAÇINI DEĞERLENDİRDİ

Mersin İ.Y. Samsunspor maçı sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Samsunspor Teknik Direktörü Engin Korukır maçı değerlendirdi.

Samsunspor Teknik Direktörü Engin Korukır Mersin İ.Y. Samsunspor  Maçını Değerlendirdi
17 Eylül 2016 Cumartesi 23:01

Samsunspor Teknik Direktörü Engin Korukır ise Mersin İdmanyurdu'nu galibiyetten dolayı tebrik ederek, "Çok enteresan bir maç oldu. Biz çok gol kaçırdık. Mahalle maçında bile bu kadar gol kaçırılmaz. Rakibimiz bizden daha istekli daha özverili oynadı ve kazandılar. Hakemler maçı çok iyi yönetti. Hatta Mersin İdmanyurdu'nun bir penaltısını vermediğini, maç arasında ben gidip hocalara söyledim. Ancak rakibimizin yöneticiliğini yapan Vedat Yüksel, sanki biz kötü bir şey söylemişiz gibi bize bir şeyler dedi. Eğer Vedat Yüksel hakemlik yaptığı gibi yöneticilikte yaparsa buraya da pislik bulaştırır" dedi

YAPTIĞI YORUMLARA BAK YA MERSININ PENALTISI VERILMEMIS HAKEME SOYLEMIS. LA SEN BI TAKIMINA BAK SAHIP CIK.

isa55

Hocayı taktiğini, kurduğu kadroyu, stilini beğenmiyorum. Ama bu kadar da gol kaçırılmaz ki.

ngonge

Şaşırtmadı, şaşırtmayacak. Kaç hafta daha gider bilmiyorum ama devre arasına 15 puan bile alamayacak gibi görünüyor. Yerinde düzgün bir hoca olsa bu takım orta sıralarda kendine yer bulurdu.

Bu arada Ekigho'ya para kıyamayan yönetim devre arası 3 kuruş etmeyecek adamlara para saçacak.

bayfa55

Bu yönetim kadar basiretsizi hiç Samsunspor'a gelmedi. Engin hoca'nın hataları var ama bu takım'a Guardiola gelse yine galibiyet almakta zorlanır.Takımda forvet yok. En büyük suç bu yönetimindir. Bizimle düşme hattında bulunan takımların bie 2-3 tane forveti var.

Sadece Samsunspor

Gecen sene forvetlerimiz vardi yine deplasmanda puan alamiyorduk hocanin sucuda var

cembaba

4 haftada gol atamadığımız başka bir sezon var mı acaba çok merak ediyorum!!

Shane_Falco

Hala birakmadin mi takimi be adam