Teknik Direktör | Engin Korukır

Başlatan Sadece Samsunspor, 29 Ocak 2016, 19:41:39

« önceki - sonraki »

erkutdem55

Defol git.halisahada hoca bile olmaz bu soytaridan

Kaya

O efelenme işini kapalıda birkaç kişiye değil bir tarafların yiyorsa maratona gelip yapıcan bedava delikanlı..

Ufak da olsa şansını son maça bırakabilecek takımın sözde hocasısın 0-0 giden maçta santrafor Kone'yi çıkarıp orta saha Muharrem'i alıyorsun. Gerçekten hoca olan adam ne yapar gider beklerinden birini çıkarır zaten gelmeyen rakibe karşı 3lü savunma ile devam edip ileri uç oyuncu sayısını artırır. Sen çoban olduğun için bunlar fazla geldi..

Haydi yoluna..

özkan

Yarım sezonda efelenecek kadar ne verdin la bu takıma.Kırılma maçlarından Göztepe ve Elazığ maçlarını seyircisiz oynasaydın inanıyonmu sen berabere bile kalabileceğine ? Allah bizim yönetimlere akıl fikir beyin vicdan versin.

muzaffer4

Bu adamın yerine kulüp doktoruyla maçlara çıksaydık yine bu kadar puan toplardık.

GurbetciFanatik

Ama niye yapiyorsunuzki böyle adama yaziktir.
Ne olmus yani 6 deplasmanda 0 Puan aldiysa.
Ne olmus yani Yanlis kadro kurduysa.
Ne olmus yani Mustafa Sevgiyi hep oynatdiysa.
Ne olmus yani deplasmanlarda ilk hedefi 1 Puan olduysa.
Ne olmus yani oyunu okuyamiyorsa.

Olay bu kadar yani baska kusuru varmiki.
:D >:( :D >:( :D >:( :D >:(

samuray

ben hocaya değil onu hoca diye getiren bu yönetime kızıyorum aslında hem özatı kovmakta geç kalındı hem adam iki kez istifasını vermiş gidecek sen yok ha bırakmam diyorsun 8 hafta tek puan alamayan hocaya sabrediyorsun hala sonrası malum hoca diye sekiz deplasman maçında ançak ikisin alan altı maçta sıfıor çeken bu sıfırcı hocayı hoca diye takımımızın başyına getirenlerde arayalım kabahati

isa55

Hocam, senden çok şey istemedik.Son 5 deplasmandan birini alsan yeterdi.(Playoffa ne yapardık bilinmez ama üçüncü defa katılmış olacaktık ve ilahi güç bizi sevindirir diye düşünüyordum.)

orucreis

Hoca diyenin, eline hoca diye belgeyi veren tffnin, seni bu takimdan gondermeyen yonetimin, senin futbol bilgini, senle ilgili olan herseyi deriin saygi sevgi hörmeeetttle anıyorum her defasinda

sadece55

Adam da tam pavyoncu tipi var vallahi.Hocalık namına hiçbir hareketini göremedik.Kim tavsiye ettiyse helal olsun

Lusage

8 deplasman 2 Galibiyet 6 Mağlubiyet.. Deplasmanlarda rezil futbol.. Bravo..

orucreis

S.gitlan takimdan girme kulupten iceri

55_OrHaN_55

Küme düşen adamlar futbol resitali sundu. Saygılar...

Sadece Samsunspor

Bu yonetimden cacik bile olmaz. Adam kafasinda silmis istifa etmis. Daha niye bekliyosun. Umittede ayni hatayi yaptiniz. Gitmek isteyen gider bu kadar basit.

Raqua55

Küme düşmüş takımdan 3 yedik ne diyelim ki sana s.giiiit

eprianu

Çok zor günler geçirdiğimiz zamanlarda bile üst üste 6 deplasman maçından 0 çektiğimizi hatırlamıyorum. Bravo!