M. Teoman Taş ( Timofte ) fotoğraf ve videolar

Başlatan mehmet yılmaz, 16 Şubat 2008, 18:41:33

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

34 SS 1965

abıcım cok tesekkur ederım sana onun anısı yasatıyoruz.o bunları yukarılardan goruyor ve cok mutlu oluyordur

celebi

hepsinde de harbiden çok karizmatik çıkmış

SaMsUnSpOr 55

Sempatik Bengülü

20 Şubat 2008, 21:32:41 #6 Son düzenlenme: 20 Şubat 2008, 21:35:46 sempatik bengülü
resimler için teşekkürler.hala acısı içimizde fotoğraflara bakarken inanın insanın gözleri doluyor.ve gözyaşlarımı tutamıyorum.acısı okadar büyük'ki bitürlü geçmek bilmiyor.recep abim seni çok severdi her maç öncesi ve sonrası telefonla görüşürdünüz.artık siteye bile eskisi kadar girmiyor giremiyor eli bitürlü forumu açamıyor.seni çok özledik teoman abi

Lazoli

mehmet yılmaz

bu fotoğrafları timofte kendisi eklemiş foruma. ilk üçünde o var. sonuncusunda ise timofte'nin objektifinden rahmetli şirin ana.

edmontdante

TEOMAN'ın  msn de bir akşam o defterlerinden bahsederken bana gönderdiği ve "sayfam" adını verdiği  resim.İlk kez görmüştüm daha sonra büroda saatlerce konuşmuştuk o defterlere bakıp.

mehmet yılmaz

gebze 55

Böyle bir insanın varlığını bilmek bir Samsunsporlu olan benim için eşsiz bir duygu idi. Onu kaybetmek ise büyük bir acı. Çok üzüldüğümü söylemeliyim. Yazları geldiğim Samsun'da birkaç kez görüşme şansım olmuştu.

Allah rahmet eylesin. Unutmayacağız.

mehmet yılmaz

25 Şubat 2008, 14:28:48 #14 Son düzenlenme: 27 Nisan 2008, 01:42:47 samsuni