TFF 1. LİG 2020/2021 4. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 1-0 Akhisarspor

Başlatan cembaba, 28 Eylül 2020, 10:24:02

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Lusage

Nuri Asan

Alıntı yapılan: Bafra55 - 04 Ekim 2020, 17:52:12Nasrettin Hoca'nın işi gibi olacak ama sen de haklısın hocam :) Twitter çıktığından beri zaten herkes dertli, çoğu kişi nerede dıracağını bilmiyor. Ben yazarken zaten kimseye hiçbir şekilde laf söyletmeyen şakşakçıları kastetmiştim. Yoksa bu forumdaki seviyeyi yıllardır çok beğeniyorum. Katılmadığım bir fikir de olsa burada yazanlar ezbere iş yapmıyor; düşünüyor, kafa patlatıyor, ortaya bir şey koyuyor. Forumdaki kalite başım gözüm üstüne.

Tabi ki de hocam. Bu sitede belli bir seviye var. Zaten kimi kast ettiğini iyi anladım :D

Büyük pazar yerine yakınsan gel son 20 dakikayı izleyelim :)

Nuri Asan

Alıntı yapılan: Lusage - 04 Ekim 2020, 17:56:37Plumain'i hocam. 3 haftadır çıkartıyor.

Aslında iyi futbolcuda uyum sorunu olabilir yada Ertuğrul hoca istediğini alamadı. Çıkmasını bende istemedim. Geçen hafta çıkması hataydı.

enes giriyor. haydi çocuğum bir golde sen at

twitter

takımda bi avellik var 10 dakikadır. at bitir işte boş boş işler yapacağınıza

GurbetciFanatik

Oyuna bak atmamak icin caba sarf ediyoruz.
3 puan ahric güzel olan hicbirsey yok

GurbetciFanatik

Nuri Asan

Keremcan son saniyede 3 puanı kurtardı. Bu oyuna rağmen güzel galibiyet. 4 haftada 8 puan hiç de fena sayılmaz.

Sol Açık

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 04 Ekim 2020, 18:24:48Keremcan son saniyede 3 puanı kurtardı. Bu oyuna rağmen güzel galibiyet. 4 haftada 8 puan hiç de fena sayılmaz.

Katılıyorum. Hem de hiç kolay olmayan 4 takımla oynadık. 8 puanla başlamayı başta önerseler, ben hemen kabul ederdim...

Lusage

Transfer tahtası kapalı. Hamle şansı zayıf. Takım kadro kalitesi düşük. Maç başı rakiplerine en az 1 net pozisyonu veren Akhisar'ı, pozisyon bile bulamadan, Ertuğrul hocamın beğenip sahaya atamadığı Kubilay'ın, şapkadan tavşan çıkartarak attığı gol sonucu yenen takımın taraftarı olan bizlere sabırlar diliyorum.. Bu takım play-off'a kalsın öpüp başıma koyarım..

Nuri Asan

Alıntı yapılan: Sol Açık - 04 Ekim 2020, 18:29:00Hem de hiç kolay olmayan 4 takımla oynadık. 8 puanla başlamayı başta önerseler, ben hemen kabul ederdim...

Kesinlikle. Ben ilk 6 haftada 11 yada 12 puana razıydım.

Geçen sene ilk bir kaç maçta da kötüydük arkadaşlar. Hele 5-0 kazandığımız tarsus maçı. doğru düzgün posizyon bulamamşıtık. İlyas vuracak gol olacak. takım hazırlık maçı oynamadan lige başladı. Birde virüs ve sakatlıklardan dolayı bir sürü oynamayan oyuncumuz var.

Nuri Asan

Bir twitter kullanıcısının İlyasla ilgili yorumu :)

Alın size adam. Varlık içinde yokluk yasiyoruz.

emre

Çok şükür puan olarak fena başlamadık ama oyun olarak dipteyiz.
Geçen sene beğenmediğimiz Veli, Oğuz, Kubilay ile yürümeye çalışıyoruz.
Kiralık gönderdiğimiz Enes oyunu hareketlendirmek için alınıyor.
Sol bekte büyük bir fark yok.
Ayrıca Ertuğrul Sağlam da formda değil. Hocanın şansı Gökhan Alsan'in sakatlanıp yerine Kubilay'ın girmesi oldu.

Milli ara iyi oldu. Bakalım toparlayabilecek miyiz?

kavak_55

Bugün zor ama ilaç gibi 3 puan oldu . Bence eleştirimizde haklıyız ama onca olumsuzluklara rağmen 8 puan çok iyi. Üstelik iyi takımlarla oynadık. Bu ligde en hazır görünen takım İstanbulspor zaten liderler onları aradan sonra yenersen bizi kimse tutamaz. Takım oturmadı doğru düzgün hazırlık maçı yaptık sakatlık geçen hafta bariz hakem hataları birde COVİD derken daha başka nasıl bir talihsizlik yaşayabiliriz beterinden korusun. Tebrikler SAMSUNSPORUM.

binikalamadım

Gökhan Alsan sakatlanmasaydı bu maçı alamazdık...