2012-2013 sezonu ara transfer dedikoduları

Başlatan 55.hakan, 24 Aralık 2012, 00:11:18

« önceki - sonraki »

cgr

Mehmet Yılmaz ve Hakan Bayraktar takıma katkı sağlar :) gelseler keşke :)

beşnumara

Mehmet Yılmaz konusunda şüpheliyim. bana göre işe yaramaz.

Desiqner

Alıntı yapılan: beşnumara - 27 Aralık 2012, 15:46:06
Mehmet Yılmaz konusunda şüpheliyim. bana göre işe yaramaz.

Tecrübesi çok fazla.Peynir ekmek gibi gol atar diye düşünüyorum ama...

seydo55

Alıntı yapılan: Desiqner - 27 Aralık 2012, 16:06:25
Tecrübesi çok fazla.Peynir ekmek gibi gol atar diye düşünüyorum ama...

peynir ekmek derken adam en son ne zaman gol atmış kendi bile unutmuştur  :rulet:

Desiqner

Alıntı yapılan: seydo55 - 27 Aralık 2012, 19:03:38

peynir ekmek derken adam en son ne zaman gol atmış kendi bile unutmuştur  :rulet:

Bu ligde atar :p Yani nedense bana öyle geliyor :)

seydo55

Alıntı yapılan: Desiqner - 27 Aralık 2012, 19:06:25
Bu ligde atar :p Yani nedense bana öyle geliyor :)

o atar mı bilmiyorum da sen çok iyi atıyorsun  :rulet:

samuray

mustafa kayabaş.tan sonra hakan bayraktar da gelirse uiorta saha problemi bi ölçüde çözülür artık jübilesinide yaparız samsunsporda mehmet yılmaz ın şuanki form durumu nedir bilmiyorum katkısı olursa alınsın tabi de bu kararı verecek olan teknik kadromuz olumlu bulurlarsa transferi neden olmasın

Desiqner

27 Aralık 2012, 19:11:51 #82 Son düzenlenme: 27 Aralık 2012, 19:29:54 Desiqner
Alıntı yapılan: seydo55 - 27 Aralık 2012, 19:08:33

o atar mı bilmiyorum da sen çok iyi atıyorsun  :rulet:

Usta ben futbolcuları karıştırdım haklısın sen :))

ugrass

Chat yapar gibi msj atmasanız da bizde yeni haber var diye bakmasak sürekli.

target_t.t.b

ekigho gekas kemal tokak h bayraktar ne güzel isimler dolanıyo.moralim bozuktu ama umut fakirin ekmeğidir diyerek gülümsetti beni bu dilekler.hayatımda ilk defa milli piango bileti alacağım sadece samsunspor için.çıkarsa yeminle kuruşuna dokunmadan takımındır:)

baha55

akhisarda izledik, mehmet yılmaz tamamen boş transfer olur...cok kilo almıs tamamen bitmiş...ayrıca biz bu adamı 10 sene önce tartısıyorduk ...2013  yılında transfer etmeye  ugrasıyoruz...yokkk  artıkkkk...

55.hakan

Hakan Bayraktar'da tamam

ANLAŞMA SAĞLANDI
Samsunspor'da Hakan Bayraktar sevinci. Kırmızı beyazlı ekibin Süper Lig'e çıkmasında başrol oynayan isimlerinin başında gelen yıldız futbolcu ile her konuda anlaşma sağlandı. Uzun süredir bu oyuncuyu kadrosuna katmak için çalışmalar yürüten kırmızı beyazlı ekip, oyuncunun kulübü Mersin İdman Yurdu ile ilişiğinin kesilmesiyle devreye girdi ve işi bitirdi.

KAMPA KATILACAK
Yeniden Samsunspor'da olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Hakan Bayraktar, "Bu zor günde takımımın yanında olmak bana büyük haz verecektir. İnşallah hep beraber el birliğiyle Samsunspor'u ligde hakettiği yerlere getireceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Biz Samsunsporluyuz" diye konuştu. Samsunspor yönetimi ise tecrübeli oyuncunun, Antalya kampına katılacağını açıkladı. Özgür KALANBAK

kaynak:http://dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=86403

jean

su hakani super lige ciktigimizda yollamasalardi cok yararli olacakti

samsunsporlu1994

Hakan Bayraktarla anlaşıldı mı? Ne kadar doğru? Bir açıklama gelmedi kulüpten.

AllydeenleaR

29 Aralık 2012, 00:33:51 #89 Son düzenlenme: 29 Aralık 2012, 00:37:24 AllydeenleaR
AlıntıŞanlıurfaspor'da Önder Çengel ve Serkan Çalık ile yollar ayrıldı. Serdar Özkan da bugün baslayan kampa şu ana kadar katılmadı.
devrim çetin'in twiti

AlıntıKarabükspor'un serbest bıraktığı Bilal Kısa, Akhisar Belediyespor ile anlaşmaya vardı.
http://www.goal.com/tr/news/453/transfer-dosyas%C4%B1/2012/12/28/3633682/bilal-akhisara-evet-dedi