Maçtan Sonra Başkanın Açıklamaları

Başlatan Kais, 31 Ağustos 2008, 22:55:41

« önceki - sonraki »

Kais

31 Ağustos 2008, 22:55:41 Son düzenlenme: 31 Ağustos 2008, 23:21:00 berusa55
Macdan sonra baskan soyunma odasından cıkıp taraftarlara

Bu takım hepımızıın sadece ynınce degıl yenıldıgımız zamanda destek olun.Allah hepınızden razı olsun...

Ona gore arkadaslar tkıma destek olalım hıc bır zaman kotu tezahrat yapmayalım sagolun..

CurvaSudSamsunspor

Alıntı yapılan: Kais - 31 Ağustos 2008, 22:55:41
Macdan sonra baskan soyunma odasından cıkıp taraftarlara

Bu takım hepımızıın sadece ynınce degıl yenıldıgımız zamanda destek olun.Allah hepınızden razı olsun...

Ona gore arkadaslar tkıma destek olalım hıc bır zaman kotu tezahrat yapmayalım sagolun..

ewt bende ordaydım tam halkın içinden polis demirlerini tek başına kaldırıp geçti normal bir kişiymiş gibi

eLLis

Bir mağlubiyette(Allah korusun) yine desteğiz arkadaşlar zaten hep desteğizde sinirle ne dediğimiz belli olmuyor ben inanıyorum bir şeyler olacak ha bu sene ha gelecek sene bu taraftar maça gelsin bu şekil bağırsın hatta birleşsin artık ligi zorlarız.

Kais

ya sorma demırı kaldırdı adam baskanın burnuna carpdı ya ıcım gıttı  o anda

Sadece Samsunspor

AlıntıBaşkan Köktaş ilk demecini HABEREXEN'e verdi !

Erciyesspor karşısında alınan 2-1 lik galibiyet sonrası ilk değerlendirmesini yapan Başkan Köktaş: "Takımımızın durumu belli yeni kadro, yeni teknik heyet ve yeni yönetimle işe başladık" dedi.

Erciyesspor Bank Asya 1. Ligi'nin en iyi takımı ve bugün kendi sahamızda bu takımı yenmiş olmanın gururunu yaşıyoruz diyen Başkan Köktaş, "İlk hedefimiz Takımın Kondisyonunu yükseltmekti, bugün bunu başardığımızı gördük. Takım olarak hem tam saha baskı yaptık hem Erciyesspor'a oynayacak alan bırakmayarak iyi yolda olduğumuzu gösterdik." diye konuştu.

Erciyesspor gibi iyi bir takımı kendi sahamızda yenmenin gururunu yaşadıklarını vurgulayan Başkan Fuat Kötaş, Teknik heyetime, sezonun ilk maçında bizi yalnız bırakmayan taraftarımıza ve kendilerinden çok daha pahalı ve güçlü bir kadroyu yendikleri için futbolcularıma çok teşekür ederim dedi.

Başkan Köktaş, hedefimiz Bank Asya 1. Ligi iyi bir yerde tamamlayabilmek diyerek sözlerini bitirdi.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=4213

AlıntıSamsunspor'da sevinç hakim !

31 Ağustos 2008 / 22:39

Bankasya 1. Ligi'nin ilk haftasında Kayseri Erciyesspor'u sahasında 2-1 yenen Samsunspor'da sevinç hakim. Samsunspor 2. Başkanı İsmail Türedi: "Mutluyuz" dedi.

Bankasya 1. Ligi'ne Kayseri Erciyesspor'la oynadığı maçtan 3 puan alarak merhaba diyen Samsunspor'da sevinç ve mutluluk hakim.

Aldıkları 3 puanı taraftarına armağan ettiklerini belirten Samsunspor 2. Başkanı İsmail Türedi, takımın başarılı olması için idari ve teknik kadronun durmaksızın çalıştığını söyledi.

Kayseri Erciyesspor karşısında oynanan iyi futbolun sonucunda alınan 3 puanın herkesi mutluğu ettiğini kaydetti. Türedi: "Mutluyuz. Bundan sonra ki karşılaşmalarda da takımın galibiyetle sahadan ayrılması için her türlü fedakarlığı yapmaya devam edeceğiz" dedi.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=4214

nomak55

Alıntı yapılan: ozkan17 - 01 Eylül 2008, 13:43:11
hazırlık maclarınd kume duserz dıyenler alanyayı yenemeyen ercıyesı nası yenecek dıyenler nerdesınız..hazırlık macı adı ustune HA-ZIR-LIK-TIR..lıg macıyla bır olurmu allah askına

bende söyledim biz önce takıma destek verelim diye..Tabiki umut vermeyen hazırlık maçları oynadık bunu kimse inkar etmiyor.Bende çok dedim hele bi lig başlasın ondan sonra protesto edileceksede çok zamanımız olacak dedim biz bayağı sabırsız bi toplmuz Türkler olarak malesf biz böyleyiz herşeyi abartarak yaşıyorz işte...Hatta dahada ileri gidip bazı arkadaşlarımız hocanın istifa etmesi gerektiğini bile söylediler el insaf arkadaşlar....Biraz sabredelim..Vermeden almak Allah'a mahsus.Biz desteğimizi verelim sonrasına bakarız

HoliganSamSunLu

bence sezonun ilk maçı olmasına karşın ve rakibi göz önüne alırsak taraftar sayısı beni endişelendirdi en azından maratondaki o boşluklar olmamalıydı

HaSaNCaN

başarıyla endeksli taraftarın sayısı. hazırlık maçlarında iyi skor alsaydık daha da fazla olurdu. çankırı ve kartalı yenersek boşluk felan kalmaz.

berusa55

01 Eylül 2008, 15:46:29 #8 Son düzenlenme: 01 Eylül 2008, 15:48:19 berusa55
Samsunspor'umuz hazırlık maçlarında ve en son Bafraspor'la yapılan açılış maçında aldığı sonuçlar ve oynanan hoş olmayan futbol bizim gibi tüm Samsun halkının da kulağına bir şekilde yazılı ve görsel medya yoluyla ulaşıyor. Ve insanların maça gitmesini az çok etkiliyor ve Samsunspor sevdalıların çoğu da takımdan biraz hareketlenme gördüğünde takımını oldukça fazla sahipleniyor ve stadda nerdeyse yer bulmak güç oluyor bunu daha önceleri de defalarca yaşadık.

Samsunspor'umuz deplasmandaki Kartal maçından da galibiyetle dönerse Giresun maçına oldukça erken gitmemiz gerekecektir bu açık çünkü stad o gün tıklım tıklım dolabilir.

cezayir55

01 Eylül 2008, 16:41:31 #9 Son düzenlenme: 01 Eylül 2008, 16:48:00 berusa55
normal arkadaslar biz onemli ttasferler yapmadik ki ancak iyi top oynarsak tarftar gelir koskoca kayseri bu sene bir cok yildiz aldi macini 11000 kisi izlemis

Harun55

ozkan17

Samsunspor'umuz için her zaman iyi adımlar attıracak insanların arkasındayız

Sercan

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 01 Eylül 2008, 15:37:19
bence sezonun ilk maçı olmasına karşın ve rakibi göz önüne alırsak taraftar sayısı beni endişelendirdi en azından maratondaki o boşluklar olmamalıydı

Bence stad yinede iyi doldu tanıdığım nice samsunsporlular gelmedi o maça yanlış anlamayın başarıya endeksli oldukları için değil çok kızgın olduklarından ayrıca maçı D-smart verdi ve Samsun'da da oldukça yaygın D-smart...

nomak55

haklısın bizim insanımız tv den maç seyretmeyi stattakine tercih ediyor bi müddet sonrada tvden maç izleme alışkanlığı ollduğu iiçin bizanslıları tutmaya başlıyorlar biz lisede müdür muavininden izin istiyorduk vermesse kaçıp stata gidiyorduk :)