samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

Serkan

Musti

:redcard: ne hamlamışım be. çok kötüydüm  :kafa:

mehmet yılmaz

6-4 yendik :)
Gençler Maratonton'un yokluğunu hissettiler  :deli:

cembaba

Mehmet Ağabey'in olduğu takım kaybetmiyor :)

##kdc##

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: AtAKuMLu55 - 04 Haziran 2011, 11:51:58
Musti ve Cüneyt 22.00-22.15 arasında Medical Parkın oraya gelirim ben ona göre kendinizi ayarlarsınız  ;)

Musti ve Cüneyt niye maça gelmediniz? :) :) Sahada göremedim sizi...  :hnk:

Alıntı yapılan: CemBaba - 05 Haziran 2011, 01:39:50
Mehmet Ağabey'in olduğu takım kaybetmiyor :)

Yok be Cem. şu hani ismini anmayayım, pek haz etmediğim, tonton şahsiyet var ya hani. O benim takımdan olursa yenilebiliyoruz...  8) ;D :holey:

##kdc##

yarın sabah hayati bi finale giricem aklım ordaydı; zaten sol bekte başladım maça sahada pek karşılaşamadık abi  :o

Musti

Yok abi geldim de sahada ciğerlerimi düşürmüşüm onları arıyorken bi baktım maç bitmiş.   :D

Bi ara da hiç sebepsiz yere topu tellerin üstünden dışarı vurdum.  :D Beynin ayaklara hükmedemediği andı o an.  :deli:

mehmet yılmaz

Kondisyonsuzluk kötü birşey de kardesim, birkaç kere benim önümde yere para düşürdün herhalde, yere uzanmış birşeyler arıyordun.  ???

Şaka yapıyorum, alınma sakın. İçinden top geçen kaleciniz Serkan gelsin, ona da takılacağım daha.  :rulet:

Musti

Yok abi ne alınması. En son yine sizle yapmıştık ondan sonra bi maç yaptım. Şimdi de bu maç. Bi de kilo aldım biraz söylemesi ayıp :P Vel hasıl kelam top beni sevmedi bu akşam  :D

Turuncu

Abdülaziz kadar olamadım  :rulet:

Serkan

Alıntı yapılan: Turuncu - 05 Haziran 2011, 01:57:53

:D o top nasıl girmedi hala anlayamadım :D film şeridi gibiydi

mehmet yılmaz

Forumda baskasına hakaret edilmesi yasak olduğu gibi kendine hakaret etmek de yasak!
Turuncu'yu forumdan atıyoruz, doğru hamama :)  ???

Atakumlu

Turuncu siteye girdiginde baslık acacaktı Hamam Organizasyonu diye ama daha goremedim  :redcard:
Serkan a da teessuflerimi sunarım kaleye gecme isteginden anlamam lazımdı macı sattıgı 1 adam 1 macta 2 kere yumurtlar mı ?  :rulet:  şaka bi yana genede zevkli maç oldu sonuna kadar çekişmeliydi ama 2 farkla yenildik atamayana atıyolarmış bi kez daha gördük, her zaman ki gibi önümüzdeki maçlara bakacağız  ;)

babasamsunlu

sana haftalar öncesinden teşhisi koyup reçeteyi yazmıştık... :x(( :x(( :x((
ama nafile işte.. :x(( :x((
gençlik başımda duman ben hamamdan anlamam havaları yaktı seni...  8) 8)