Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

celebi

mersine yenilirsek bu iş burada biter

Dartagnan

Turuncu

KocumVolkan

lige giren araya çok üzülen isim..

mehmet yılmaz

Taraftarın gözünde Murat'la birlikte en değerli iki oyuncudan birisi olan Oktay'ı yemeye çalışan ama farkında olmadan hem kendi ipini hem de takımın ipini çeken kişi...

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsuni - 30 Ocak 2010, 12:37:01
Taraftarın gözünde Murat'la birlikte en değerli iki oyuncudan birisi olan Oktay'ı yemeye çalışan ama farkında olmadan hem kendi ipini hem de takımın ipini çeken kişi...

ipsiz herif ... elinde sanki daha iyi bir adam varda ...  >:( >:( >:( >:( >:( >:(

gozgoz yýlmaz

Kaybedilen her maçtan sonra "yok birader, bu da koftiden çıktı" dediğimiz ama bugünkü MİY maçı gibi kazanılan maçlardan sonra ise "helal sana, büyük hocasın" diye ünlediğimiz ne olduğunu benim de bir türlü çözemediğim teknik direktör...  ;D

55.hakan

bugün savaş ve oktay ı çıkartarak takıma ben 3 puan istemiyorum 1 puan yeter dedi adeta..ancak takım kalpar hocaya buna rağmen hayır sen istemeyebilirsin ama ben alıyorum 3 puanı cevabını verdi

55_OrHaN_55

hoca bence takımı toparlamış arkadaşlar. rize maçında seyrettiğim samsunsporu yıllardır görmemiştim. çok dişli ve kaliteli bir takım gördüm sahada;)

mehmet yılmaz

Hüseyin Kalpar'ın eğrisiyle, doğrusuyla takım üstünde çok bariz bir hakimiyeti var. Taraftarlar uzun süre sonra kulübedeki şahsa katılmadığı anlarda bile onu önemsiyor artık! Hiç değilse birisi "Samsunspor'un teknik direktörü kim?" diye sorduğunda bilindik bir isim zikredebiliyoruz.

MeL_55

Hüseyin Kalpar gercekten tecrübelerini konusturuyor. Takim ne haldeyken o Altaya karsi macimizi düsünmek bile istemiyorum bu hale getirdi. Su son 5-6 yilda gelen en iyi teknik direktördür bana göre. Insallah basarilarin devami gelir. Bravo Hocam!

Burak

yıllardır gelen en iyi hoca takımda çirkef futbolculara da izin vermiyor şu takımı diriltti ya helal olsun

mimar55

süper takım top oynamaya başladı ayrıca takım hakeme itiraz etmiyor buda cok önemli helal olsun takımı cok kısa sürede toparladı eğer sezon başında bu takımla kamp yapsa neler yapacaktı kim bilir tebrikler hocam

europe_55

Hocamiz gercekten takimi toparladi ve iyi oynuyoruz artik.
Tebrikler Hüseyin Hoca!

ugrass

Alıntı yapılan: europe_55 - 08 Şubat 2010, 18:38:09
Hocamiz gercekten takimi toparladi ve iyi oynuyoruz artik.
Tebrikler Hüseyin Hoca!