Grup İstanbul 55 / Çanakkale Organizasyonu

Başlatan celebi, 12 Nisan 2010, 08:56:37

« önceki - sonraki »

FK_SAMSUN

Dönüş saati çok geç , malesef gelemeyeceğim. Size iyi yolculuklar.

mehmet yılmaz

Maraton başkan, her maça özel pankart yapan edmontdante'ye nazire yaparak pankart yaptırıyor bu maça özel... Ama bir fark var, engin abi el emeği yapıyor, matador başkan klasik "parası neyse verelim" mantığıyla dijital yaptırıyor...

Ne mi yazıyor?
Hoş birşey...

Ollivanders

furkan5534

yaa çıkış saati çok kötü çıkamayızkı o saatte yola mola araba yok yanı :'( :'( çok kötü oldu ya

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Serpico55 - 14 Nisan 2010, 23:02:09
anti burjuvazi :)

Adam, Kavak'ın yüksek sosyetesinden birader, seçkinci elitist! :)

Alıntı yapılan: furkan5534 - 14 Nisan 2010, 23:02:14
yaa çıkış saati çok kötü çıkamayızkı o saatte yola mola araba yok yanı :'( :'( çok kötü oldu ya

Cem55'ten bir açıklama bekliyoruz ama o saatte çıkılmazsa eğer şehitlik ziyareti olması mümkün değil.

celebi

ya benim güzel arkadaşlarım daha yeni burada açıklıyorum. nasip olursa mayıs sonunda 2. bir evlat sahibi olacağız  yaklaşık 1 ay 10 günü gibi zaman kaldı. ve hanım şu anda çalışan birisi olarakta oldukça rahatsız geçiriyor süreci. zaten şu anda hasta. onu yanlız bırakamıyorum. ancak yinede gelmeye çalışıyorum ayar yapmaya çalışıyorum. LÜTFEN ŞAYET GELEMEZSEM ÖZRÜMÜ KABUL EDİN. ÖNCELİKLE İSTANBULDAKİ ARKADAŞLARDAN VE ÖZELLİKLE SAMSUNDAN GELEN ARKADAŞLAR NE OLUR OLAMAZSAM ŞİMDİDEN ÖZÜR DİLERİM HAKKINIZI HELAL EDİN. :( :( :'( :'( DUA YERİNE GEÇSİN DİYE LİSTEDEN ADIMI SİLMİYORUM AMA DURUM BU ŞİMDİLİK :( :( :'(.

ancak samsundan gelen arkadşlarla birlikte olmaya ve program yapmaya gayret ediyorum. recep abi bu konuda senden de yardım bekliyorum aynı şekilde salih çakır kardeşim sen den de. arkadaşların elimden geldiğii kadarıyla en iyi şekilde ağırlamaya rahat ettirmeye ve konaklamalarına yarrdımcı olacağım program konaklama ve yemek meselesi tama Allahın izniyle

YaşarDoğu

Abi , Allah sağlıklı ,uzun ömürlü ve hayırlı evlat versin. Sen keyfin yerinde olsun, canını sıkma fazla, yengeye de geçmiş olsun.

celebi

sağolasın kardeşim Allah razı olsun

1) celebi
2) veis
3) recep55
4) emre55
5) samsuni
6) sejoe
7) yaşardoğu
Cool maraton
9) kodalak
10) kodalak 2
11) kodalak 3
12) salihçakır
13) samsuni ağabeyi
14) ahmetsefa55
16)emre_s_55      
17)#BAFRALI#
18) GURKAN

SamsunluReis

Allah sağlıklı ,uzun ömürlü ve hayırlı evlat versin çelebi abi.. Gidecek olanlarada  hayırlı yolculuklarr ;) 3 puanla sağ sağlim gidip sağ sağlim dönün inş ;)

samsunmania

Alıntı yapılan: celebi - 14 Nisan 2010, 23:17:09
ya benim güzel arkadaşlarım daha yeni burada açıklıyorum. nasip olursa mayıs sonunda 2. bir evlat sahibi olacağız  yaklaşık 1 ay 10 günü gibi zaman kaldı. ve hanım şu anda çalışan birisi olarakta oldukça rahatsız geçiriyor süreci. zaten şu anda hasta.

KArdeşim yengeme geçmiş olsun. Minik Çelebi de Souza da sağlık sıhhatle dünyaya merhaba der inşallah.

celebi

Alıntı yapılan: SamsunluReis - 15 Nisan 2010, 00:12:34
Allah sağlıklı ,uzun ömürlü ve hayırlı evlat versin çelebi abi.. Gidecek olanlarada  hayırlı yolculuklarr ;) 3 puanla sağ sağlim gidip sağ sağlim dönün inş ;)

sağolasın kardeşim

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 15 Nisan 2010, 00:12:39

KArdeşim yengeme geçmiş olsun. Minik Çelebi de Souza da sağlık sıhhatle dünyaya merhaba der inşallah.

abi sağolasın Allah razı olsun

maraton

sen şu pankart içini 5 e 50 hallet affını görüşürüz.. bi samsunsporlu daha kazanıyoruz ,senin mazeret geçerli... ;)

ali ihsan

Gece 3 gibi toplanmak zor olur diyorsanız ki İstanbul'da zor olur.Gece 24 te toplanıp Anadolu yakasından arkadaşları  toplayarak giderek saat 1 gibi hareket edebilirsiniz.Biraz sallanırsanız 6 saatte sabah 7 gibi Eceabat'ta olur,kahvaltı yapıp 8 gibi Şehitlik ziyareti yaparsınız.Pazar günü Şehitlik çok kalabalık olacaktır zaten.Zaman kaybınızı da göz önüne alın bence.Bu nedenle sabah 7-8 gibi ziyarete başlayıp 3-4 saatte tamamlamanız lazım.Kesin varış saatinizi belirlerseniz size şehitlikte yardımcı olacak bir arkadaş ayarlayabilirim.

beşnumara

kesinlikle katılıyorum ali ihsan abiye.

ali ihsan

Pazar günü orası ana-baba günü olur.Sadece İstanbul'dan onlarca otobüs ,öğrenci götürüyor.Çevre illeri de dahil edince varın siz hesap edin.Bu nedenle gece 24 gibi çıkmak en mantıklısı bence.Tabi karar  gidecek arkadaşların.