Bank Asya 1.Lig 10.Hafta | Malatyaspor 4 - 3 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 27 Ekim 2008, 22:55:55

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Bugün idmanda idim. Tamamına yakınını izledim. Gökhan Kolomoç, Murat ve Oktay idmanda çok iyilerdi. Turgut yine bildiğimiz Turgut. Yalnız bir gol attı, nadiren olur cinsinden. Topla birlikte sağa deplase olurken ceza sahasının tam köşesinden sağ ayağıyla terse taktı topu. Ondan sonrası yine aynı. Hoca tek vuruş diye bas bas bağrıyor ama o stop vuruş deniyor ve nihayetinde de golü kaçırıyor.

Serkan idmana katıldı ama sakatlığı varmış, yarım bıraktı. Takım içinde bazı sorunlar varmış, oyuncularla ilgili ama bir iki gündür çözülmüş, daha bir isteklilerdi çocuklar. Malatya'da kaybetmeyiz diye düşünüyorum bugünkü havayı gördükten sonra.

Hoca ile de konuşma fırsatı buldum. Hakan Akman'ı ilerleyen süreçte oynatmayı düşündüğünü söyledi. Çok olumlu şeyler söyledi Hakan ile ilgili. Bolu maçında ilk 11 başlatacakmış ama maç akşamı baldırında kasılma olmuş. Hakan da çok üzülmüş oynayamadığı için. Turgut'tan birşey olmayacağını söyledim; kafaya bile çıkmıyor, habuki uzun boyu nedeniyle kafa toplarını alması gerektiğini de. Oktay ve Murat'ı taraftarların çok beğendiklerini de ifade ettim. Serkan'ın motive edilmesi gerektiğini, Erciyes maçında olduğu gibi 90 dakikayı çıkarabileceğini düşündüğümü de ekledim.

Bu arada eski kaptanlarımızdan Emin Kar da idmanda idi. Onunla eskiyi konuşmak da hayli güzeldi.
Sitedeki anketi söyledim Emin Abiye. Biraz da fanatik Mustafa'nın :) kulaklarını çınlattık.

Sadece Samsunspor

kuzey55

takımda olumlu havanın olması bizleri biraz daha umutlandırdı.inş bu maçta ilk deplasman galibiyetimizi alırız.kesinlikle Malatyadan daha iyi bir takımız...

FaT1h

samsuni abi hocayı ilk defa taktir edicektim turgutu eleştirdi diye ama bu hafta gene oynatıcagı için bişe demiyom hocaya

Kaya

Alıntı yapılan: FATIH - 30 Ekim 2008, 23:53:20
samsuni abi hocayı ilk defa taktir edicektim turgutu eleştirdi diye ama bu hafta gene oynatıcagı için bişe demiyom hocaya

fatih kardeş sen yine hocaya diyeceğini söyle turgut la ilgili samsuni abi kendi görüşlerini hocaya belirtmiş allah razı olsun bizim görüşlerimizide birebir iletmiş oldu

Kaya

CeLiL_55

bence beraberlik olur bu maç Celil bize karşı bu saatten sonra ahım şahım top oynamaz

Recep

ne Samsunspor bir celile yenilecek kadar basiretsizdir
nede malatya bir tek celilden ibarettir
benim anlamadığım bizim maçımız bu hafta celillemi malatya ilemi
bi futbolcuyu bu kadar niye gözümüzde büyütüyoruz celil geçen sene bizde top oynadı şampiyon mu olduk playy off mu oynadık
geçen sene ligde nerdeysek şimdide oralardayız eee ne farketti olması yada olmaması

Yalnızca BİZ

Kais

ya Malatyanın kadroya bır bakdım

Kalecı Fevzı Tuncay
Defansda Alper Akıcı - Murat Duman
Ortasahada Serkan Dokme - Celıl Sagır

Bız kıme karsı oynıcaz sımdı asdadsad:D:D:DAdsasd

FaT1h

Alıntı yapılan: iak5529 - 31 Ekim 2008, 01:06:18
fatih kardeş sen yine hocaya diyeceğini söyle turgut la ilgili samsuni abi kendi görüşlerini hocaya belirtmiş allah razı olsun bizim görüşlerimizide birebir iletmiş oldu

abi diyomda anlamıyo bu adam hala cok rahat

Tufan

malatyadan puan alacağımızı düşünüyorum alamazsak hayrettini samsuna getirmesin artık yönetim...

kuzey55

bu maçtan bir hayli umutluyum.kazanacağız inşallah.en azından 1 puan bizim olacak...MALatyasporda paf takımdan 4 oyuncu alnımış...

celebi

Alıntı yapılan: SPectre - 31 Ekim 2008, 12:07:09
malatyadan puan alacağımızı düşünüyorum alamazsak hayrettini samsuna getirmesin artık yönetim...

getiriri getirir bu gidişle hayrettin daha çok maçlar atlatır

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: 35ama55 - 31 Ekim 2008, 01:29:18
abi hocanın tutumu nasıl taraftarın dedıklerıne falan  birebir görüştün sen ? Serkan ve Turgut hakkında neler dusunuyor merak etmemek elde değil

Öyle çok etrflıca konuşmadık hoca ile. Kısaca şunları söyleyryim, Turgut ve diğer gençlerin üzerine eğiliyor. Hatalarını birebir gösteriyor. Ancak ben Turgut'tan çok ümitli olmadığımı söyledim. O ise 4-5 yıl içinde zirve yapacağını ve Samsunspor'a iyi para kazandırıp satıldıktan sonra düşüşe geçebileceğini söyledi. Ben ise zirve yapabileceğini de sanmadığmı söyledim. Hakan Akman'ı da önemsediğini görmek güzeldi benim adıma. Çok da Turgut meraklısı gibi gelmedi bana. Serkan ise yeterince çalışmıyormuş. Benim takımımda simler değil idmanlar önemli diyor, idmanda çalışan formayı kapar. Tribünlerin erkenden Serkan Aykut tzehüartı yapması çocukları olumsuz ekileyebilir ama biliyorlar ki ben tepkisel karar vermem, bu da onları ne zaman çıkacağım korkusuna sürüklemiyor. Ben de dedim ki, o halde bunun tersi de olabilir. Nasılsa çıkmayacağım diye de düşünebilir bu durumda oyuncu.

Hayrettin Hoca ile ilgili görüşlerimi halen muhafaza ediyorum. Olumlu yönleri de var kesinlikle ancak önemli zaafları ve yanlışları da var.

İdman bitiminde ayrıca çalışan bazı futbolcuları da görmek güzeldi.

Belki daha sonra ayrıntısını da anlatırım ama bu Oktay'ın transfer hiksyesini öğrendim; çocuk acayip maddi fedakarlık yapmış sırf Samsunspor'da oynamak için. Bir kez daha 'aferin' dedim doğrusu. 

Dün herkes çok ümitli idi takımdan, Malatya'da yenilmeyeceğiz hatta kazanacağız diyorladı. Bense bu takımda gol atacak ayak sıkıntısı olduğu kanısındayım.