Samet Kılıç (Sözleşmesi Feshedildi)

Başlatan Kaptan, 02 Şubat 2010, 01:40:34

« önceki - sonraki »

Kaptan

02 Şubat 2010, 01:40:34 Son düzenlenme: 29 Temmuz 2010, 21:20:06 Ant55
AlıntıKişisel Bilgiler

Doğum Yeri    :   TEKKEKÖY
Doğum Tarihi    :   11 Kasım 1988
Uyruk    :   TC
Futbolcu Temsilcisi    :   BEHİÇ YAMANOĞLU

Lisans Bilgileri
Lisans No    : 1006204
Kulüp    : SAMSUNSPOR
Sözleşme Başlangıç T.    : 1 Şubat 2010
Sözleşme Bitiş T.    : 31 Mayıs 2012

ahada şapkadan çıkan kuş.hayırlı olsun takımımıza

Dartagnan

Alıntı yapılan: alperen_55 - 02 Şubat 2010, 01:39:52
Şahsen ben,  samet kılıçı samsunsporumda görmek istemiyorum.en saçma transfer.

aynen oyle bal yapmaz arı,artistin biri iste ne ihtiyacımız varsa  kımın  torpılı ıle geldı anlamıyorum.Sankı cocuk esırgeme kurumu bu takım  >:(

alperen_55

futbolcu fabrikasımıyız futbolcu çöplüğümü belli değil. toplasan takımı dört tane takım çıkarıyoruz.42 tane profesyonel futbolcumuz var....

celebi

inşaallah biraz akıllamışsındır samet

gozgoz yýlmaz

http://www.facebook.com/people/Samet-Kilic/1295434034#/profile.php?id=597558532&ref=search&sid=100000475513865.3551272454..1

facebooktaki bilgilerine bakarsak maşaallah demek lazım. Nama, niyaz, Sevgili Peygamberimiz, sadece Samsunspor, Allah (cc)... Sanki Manisa,antep,güngören,mardin'e değil de Hacca gitmiş gibi mübarek :) :)

İnşallah akıllanmıştır, öyle facebook akıllanması değil tabii... Ama pwk içime sinmedi bu geri dönüş, bir de 55 verirler şimdi ona.

babasamsunlu

02 Şubat 2010, 10:31:13 #5 Son düzenlenme: 02 Şubat 2010, 10:34:37 babasamsunlu
Alıntı yapılan: 35ama55 - 02 Şubat 2010, 02:35:37
Antep'e götüren Mehmet Polat abisi Bucaya aldırsaydı ya Samet'i. Ah ahh anladınız değil mi Samsunspor'un değerini?

bunların hiçbirinde Samsunsporun değerini anlayabilecek kapasite felan yok..takım bulamadı birileride aracılık yaptı geldi...

Herkes paranın peşinde...bizim gibilerde deli gibi takımın peşinde...

kaptan 55

samet kaç aydır uğraşıyodu takıma dönmek için antepe giderken son idmanda malzemecilere eşyalarımı toplayın artık süper lig topçusuyum diye böbürlendiğini duymuştum kendisine de sordum yemin ederek yok abi öyle bişey dedi.evet dışarıdan çok artist bi çocuk gibi gözüküyo ama inanın aslında öyle artistliği falan yoktur.eğer dışarıda top oynamanın zorluğunu kavrayabilmiş biraz akıllanmışsa bu forma sayesinde tekrar doğabilir.

kuzey55

menajerimle görüşün diyen ve para için takımdan ayrılan.yönetimin topladıgı çöplerden birisi.

Tribün_ali

02 Şubat 2010, 17:16:55 #8 Son düzenlenme: 02 Şubat 2010, 17:51:22 samsuni
Bunu alan yönetime lanet olsun torpilli bunlar hep yarın bir gün bizi yine bırakıp kacar samsunsporun alt yapısından yetişenleri düşman gözüyle bakıyorum hep birilerinin torpiliyle gelenler ve ahlaksız samsunsporlu olmayan karakterler en sen jenerasyon musa caner adnan bunlardan sonra gelenler yobaz

selahattin55

sefa sercan gibi papazlardan kurtulduk derken .samet nerden çıktı.buna menejeri nasıl izin verdi.boluda samet burada menejeri nerede diye bağırınca.yedek kulübesinden bize susun yapmayın denmişti.para mı alamıyorum diye bırak git.bide yine para yok neye güvendide geli acaba.yüzsüzler.

gozgoz yýlmaz

Samet Kılıçla ilgili bugünkü Halk Gazetesinde bir haber vardı. Araya çok hatırlı kişiler, belediye bşk.ları falan girmiş. teknik ekip istememesine rağmen zorla imza attırılmış. ( nasıl oluyorsa? ) şimdilik A2 takıma gönderilmiş ama İsa RTuran istifa resti savurmuş. Son dakikaya kadar herkesten saklanmış bu transfer. Çok iyi bir futbolcu değil, gidiş şekli ortada, SefA VE sERCAN'DAN YENİ KURTULMUŞKRN HİÇ GEREĞİ OLMAYAN BİR TRANSFER. yÖNETİM AYAĞINA SIKMAYA DEVAM EDİYOR.

Alıntı

HATIR TRANSFERİ
Samsunspor yönetiminin sır gibi sakladığı transferi ortaya çıktı. Yönetim, hatırı sayılı kişilerin baskısına dayanamayarak eski futbolcusu Samet Kılıç'ı teknik ekibin istememesine rağmen transfer etmek zorunda kaldı
03 Şubat 2010 Çarşamba 12:02

SIR GİBİ SAKLADILAR
Ara transferin son dakikaları Samsunspor için oldukça hareketli geçti. Son dakikada Petr, Yavuz ve Adem ile altyapıdan profesyonel yaptığı oyuncuları kamuoyuyla paylaşan Samsunspor, bir transferi varki onu sır gibi sakladı. Samsunspor yönetimi bir dönem bu takımın formasını giyen Samet Kılıç'ı transfer ettiği ortaya çıktı. Yöneticilerden bile sır gibi saklanan Samet'in transferinin duyulması kulüp içinde büyük görüş ayrılıklarına neden oldu ve Sportif Direktör İsa Turan'ın istifa restine kadar uzandı. Hatta Turan'ın,"O gelirse ben yokum" dediği bile iddia edildi.

HATIRLAR KIRILAMADI
Öte yandan, Samet Kılıç'ın transferi için devreye hatırlı çok sayıda kişinin Samsunspor yönetimine ve teknik heyetine baskı yaptığı öğrenildi. Bu kişiler arasında geçtiğimiz dönemlerde Samsunspor'da yöneticilik yapan kişiler ve belediye başkanlarının da olması dikkat çetti. Ancak, "Hatır Transferi" diye adlandırılan bu çok gizli operasyon sonrası, 1988 doğumlu oyuncu A2 takımına gönderilerek böylece bir ara yol bulunmuş, İsa Turan'da ikna edilmiş oldu. Samsunspor yönetiminin bugün toplanacağı ve bu krize bir formül bulacağı da gelen haberler arasında.

Samsunspor yönetiminin, 'Hamili futbolcu yakınımdır' misali, hatırla Samet Kılıç'ı transfer ettiği TFF'nin resmi internet sitesinde yayınlanınca ortaya çıktı.

CurvaSudSamsunspor

ŞANLI SAMSUNSPORUMUZDA KARAKTERSİZ BU FUTVOLCUYU İSTEMİYORUZZZZZZ...

menajerimle görüşün diyen ve para için takımdan ayrılan KİŞİYİ İSTEMİYORUZ.....

Ladikli

Samsunspor'umuz kimlere kaldı.Amatör kümede senin gibi, senden çok daha iyi sayısız futbolcu var.Senin hiç suçun yok! seni alanların,araya girenlerin hepside kesin Samsunspor düşmanlarıdır,takımımızın iyi duruma gelmesini,ilerlemesini istemeyenlerdir.Yazıklar olsun sana ve senin bu takıma getirenlere.

germencisse

samet'in ayarında çok topçu var..biraz gereksiz adam fazlalığı olsun diye..fazla transfer yapmış olmak için desek daha iyi olur..

jean

tamamen gereksiz bir isim