SAMSUNSPOR'umuzda ARA TRANSFER

Başlatan Recep, 22 Aralık 2009, 22:09:27

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Hakkımızda hayırlısı artık ...Bu forvetler bize çok saç baş yoldurur ...

YaşarDoğu

Şu transferlerden en çok şaşırdığım isim Yavuz Onuk.

Vallahi geçmişi pek iç açıcı değil , beni de açmayan yönü bu, inşAllah yanılırım.Süper bi adam çıkar golleri dizer (2005 ten bu yana golü yok) kazanan Samsunsporum olur.

Bende yanılırım,utanırım memnuniyetle...

Kaptan

Samet Kılıç  ta kulubün önünde yata yata kendisini kabul ettirmiş.para vermiyorlar diye giden adama bak.ne oldu koçum ne değişti?

Dartagnan

ya Insallah sonumuz ıyı olur benı hıc sarmadı bu transferler:S

mehmet yılmaz

Şu Samet Kılıç'ı geri almanın nasıl bir mantığı vardır anlamıyorum; üste para verse bile alınmamalıydı sn. Süper Lig futbolcusu!!!!

Pavlik iyi çıkabilir belki ama maalesef Burhan'ın bile çaığını kapatacak bir santrafor alamadık bence. Umalım ki Savaş o mevkide ekstra işler yapsın.

celebi

ne yani samet kılıç geri mi döndü ???

alperen_55

Şahsen ben,  samet kılıçı samsunsporumda görmek istemiyorum.en saçma transfer.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: celebi - 02 Şubat 2010, 01:38:39
ne yani samet kılıç geri mi döndü ???

Görüntüye göre öyle hocam :(

AlıntıSAMET KILIÇ   
Kişisel Bilgiler 
Doğum Yeri  : TEKKEKÖY 
Doğum Tarihi  : 11 Kasım 1988 
Uyruk : TC 
Futbolcu Temsilcisi : BEHİÇ YAMANOĞLU 

Lisans Bilgileri 
Lisans No  : 1006204 
Kulüp  : SAMSUNSPOR 
Sözleşme Başlangıç T.  : 1 Şubat 2010 
Sözleşme Bitiş T.  : 31 Mayıs 2012

KocumVolkan

Madem Samet gelicekti, Sefa niye gitti.. Sefayı tercih ederim

samsunmania

Samet sol açık mıydı. Alternatif diye bedava paraya almışlardır. Belki burnu da sürtmüştür keratanın.

KocumVolkan

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 02 Şubat 2010, 02:15:17
Samet sol açık mıydı. Alternatif diye bedava paraya almışlardır. Belki burnu da sürtmüştür keratanın.

bizden gittikten sonra.. hiç resmi maç oynamamış.. buda 1.5 sezon ediyor..

samsunmania

Ben Emre Balak'ın da sürünerek geleceği günleri bekliyorum. Onun gidişi de şık olmamıştı. İnşallah o gelene kadar bizim ona ihtiyacımız kalmaz.

samsunmania

Alıntı yapılan: 35ama55 - 02 Şubat 2010, 02:37:12
Emre Balak'ın gidişinde yönetimin hatası vardı devre arasında elden çıkarmamız lazımdı sezon sonunda takımı terk edeceği belliydi. Emre biraz daha boynu bükük ayrıldı Samsun'dan , Samet'in gidişi ise tam firardı.

Böyle gidenler hiç dikiş tutmuyor. Şanı şerefiyle, bonservisiyle gitseydi ne olurdu?Bu Cavcav'ın kandırdığı kaçıncı topçu acaba?

serkancengiz

adem hakkında yazılanlar iyi inşaallah tutar

Ertuğrul Sağlam

Yavuz izlediğim kadarı ile ortasaha'nın her bölgesinde oynayabilecek ayaklarına hakim seri ve kıvrak bir futbolcu yani kumaşı iyi kendisinden ekstra birşey beklenmeyecek iyi bir alternatif olabilecek bir isim burda söylenildiği gibi gereksiz ve sıradan basit biri değil....