Volkan Çekiç (Giresunspor'a Transfer)

Başlatan AntZ, 10 Ağustos 2009, 22:54:38

« önceki - sonraki »

şimşek_55

PArayı verırsen   bu adamı tanıyamazsın.    Sahada  macı  cevırebılecek  kapasıtede bır oyuncu .  Yalnız   Dolar ve Euro en buyuk tutkusu

55sirinler55

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 16 Eylül 2009, 21:24:02
PArayı verırsen   bu adamı tanıyamazsın.    Sahada  macı  cevırebılecek  kapasıtede bır oyuncu .  Yalnız   Dolar ve Euro en buyuk tutkusu

gozgoz yýlmaz

Volkan, Kocaeli savunmasının sağ kanadının içine vermesini sağladı; gayet iyi oynadı. Gördüğü sarı kart hakem hatası idi. Bu sezona hayli isteli başladı ama karttır, sakatlıktır, bür türlü bırakmıyor yakasını...

SmSnLee

Geçen seneye nazaran büyük gelişme katettiğini düşünüyorum.

55erhan55

volkan bu sene patlama yapacak

Ertuğrul Sağlam

Kampın yıldızı olduğu söyleniyordu ve dedikleri gibide oldu Kocaeli maçında güzel işler yaptı sol kanattan bindirmeleri ve sürati ile rakibin sağ kanadını perişan etti yalnız süreklilik sağlarsa ve ayağında çok top tutup gereksiz işler yapmaya kalkmazsa takıma çok faydali olur

oguz_5528

Hacettepeye ilk dakikalarda yazabilir...

ali ihsan

İstekli olduğu zaman çok etkili oluyor.

Lakin bazen o kadar gamsız oluyor ki deli oluyorum.

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 26 Eylül 2009, 20:28:43

Lakin bazen o kadar gamsız oluyor ki deli oluyorum.

Geçen sene çok gamsızdı abi, geçen sene beğenmediğim oyuncuydu, bu sene bence çok gerekli bize

celebi

bu sen gerçektende bize ençok lazım oyunculardan birisi

ali ihsan

Sezona iyi başladı lakin dediğim gibi gamsız adam tuttu ilk hafta kendini attırdı.Oyuna konsantre oldumu durdurulması çok zor bir adam.

Kalitesini ,devamlılıkla birleştirmesini bekliyorum.

europe_55

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 23 Eylül 2009, 01:18:17
Volkan, Kocaeli savunmasının sağ kanadının içine vermesini sağladı; gayet iyi oynadı. Gördüğü sarı kart hakem hatası idi. Bu sezona hayli isteli başladı ama karttır, sakatlıktır, bür türlü bırakmıyor yakasını...

Burak

takımın tartışmasız en iyi adamı murat yıldırım oktay delibalta ve volkan çekiç benzer tipte oyuncular bence ikinci lig için kaliteli bir futbolcu bu sezonda şu ana kadar izlediğim maçlardaki en iyi futbolcumuz bence ağır diyenlere sorum takımda daha hızlısı varmı turgut gibi laubali oynamıyor disiplinli bir futbolcu

Ben Ofosu

inşallah dönerken çocuğa battaniye vermişlerdir otobüste , sol kanatta dondu 20 dakika top gelmedi adama.

55erhan55

ne olursa olsun volkan içten oynuyo en azından turgut gibi kaçak dövüşmüyor