23- Hakan Vural Koçarslan (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan mehmet yılmaz, 10 Ağustos 2009, 22:36:51

« önceki - sonraki »

**KaR6**

eğer oynatılacaksa şimdi tam zamanı.. Kenan'ın yerinde Hakan'ı stoper olarak görmek istiyorum..

Ertuğrul Sağlam

Hakan'ın gerçek mevkisi stoper hakandan ortasaha önlibero yaratmaya çalışmak aptalıktan başka birşey değil....

kaptan 55

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 24 Eylül 2009, 12:33:19
Hakan'ın gerçek mevkisi stoper hakandan ortasaha önlibero yaratmaya çalışmak aptalıktan başka birşey değil....
% 100  ;Dhaklısın hakandan ne önlibero olur ne orta saha bu çocuk oyun okuyamaz, oyun açamaz,top dağıtamaz buna vereceksin rakip forveti kene gibi yapışsın arkayı süpürsün ama sanırım hocada dengesizliğinden tedirgin oluyo her an takımı 10 kişi bırakmasından korkuyo olabilir.

80lerden

samsunsporumuzda bu oyuncu yer buluyor ya başka da bir şey demiyorum

Akyol

Alıntı yapılan: 80lerden - 12 Ocak 2010, 22:41:09
Niye birader bi evveliyatı mı var sende?

80lerden

Alıntı yapılan: Akyol55 - 12 Ocak 2010, 23:00:24
Niye birader bi evveliyatı mı var sende?
sevgili akyol yok öyle bir şey.zaten o tip futbolcularla daha doğrusu insanlarla işim olmazz. bu kabiliyet(sizlik)le nasıl o formayı giyiyo ve gönderilmiyor anlamış değilim sadece

Akyol

açıklamak istediğin bişey olursa sitemiz aracılığıyla açıklayabilirsin!

cem 55

Alıntı yapılan: 80lerden - 12 Ocak 2010, 22:41:09
valla çok dogru vasatında altında 3.lig ayarında kendini bi türlü geliştirmeyen gereksiz bi adam keşke sefanın yanında bonus olarak sercan ve hakanı da verseydik

jean

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: jean - 22 Ocak 2010, 18:27:24
elazigspora gitmis

Elazığ'a giden Hakan Hacıbektaşoğlu, Koçarslan takımda.

celebi

ya jean ömürsün valla yaw

YaşarDoğu

samsunmania

Samsun'a gelince Jean'ı görmezsem felç olurum. İzinlerimiz uyar inşallah. Süper bir adam.  :)

Hakan Koçarslan. Ne uzadı ne kısaldı. Önündeki şansları değerlendiremezse bu takım toparlandığnda kendini 3.ligde bulabilir.

**KaR6**

Hüseyin Kalpar'ın tuttuğu isimlerden biri. İlk 11 olmasa da rotasyonda kendisine yer buluyor. Oyunu sertliğe dayalı ancak tek yanlışı sertliği topa değil rakibe karşı olması. Bu sorunu atlatırsa daha verimli olacak. Bir de hala sözümün arkasındayım, Hakan'ın yeri stoper olmalı, ön libero oynatılarak ne takımı ne kendisini riske atmamalı Hüseyin Hoca.

YaşarDoğu

Biri bana Giresun maçında ne yaptığını anlatsın.Bir tane artısını söyesin dişimi kıracam.