samsunspor.biz Kombine Aldık... ( 2009-10 )

Başlatan mehmet yılmaz, 20 Temmuz 2009, 19:56:51

« önceki - sonraki »

maraton

12 Ağustos 2009, 09:31:59 #75 Son düzenlenme: 17 Ağustos 2009, 23:22:22 samsuni
para kurban olsun recep abi de sayıya ulaşacağız diye millete zorla sattık bu yönetime güvenip..

çiçekçi bir kardeşim ile hesabımı kombine verip kapattım,şimdi abi kombine 200 değil 150 bana bide kalkan yedirecen diyo.. engin abi de eminim en az 20 yemek borçlandı millete..

ben bu parayı ödemeye gidince laf söylemeyi başka bişey sanan yöneticiye iki çift lafım var..
aradaki farkı biz almasak bile mehmetçik vakfına..tema vakfına.. hiç olmadı samsuniyi yaşatma ve güzelleştirme derneğine ( var bu benden geçen 100 tl aldı yada kandırıldım bilmiyorum ) bağış yaptıracam , bakalım bi deniyecez...

kabahat yönetimde değil bunların ağzından çıkana itimat edende..

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 10 Ağustos 2009, 21:21:02
Ts mevzusunda selami ile tartıştığımız için üstteki mesajı hayli ilgimi çekmişti. Acaba Selami arkadaşımız sözünü tuttu mu ve 2 adet Samsunspor kombinesi ücretini gönderdi mi?

Maalesef sözünü tutmadı. Sanki inceden alay etmiş gibiydi, yine de günahını almayalım ama sitede de tutmayalım derim ben...

mehmet yılmaz

17 Ağustos 2009, 23:24:35 #77 Son düzenlenme: 17 Ağustos 2009, 23:29:49 samsuni
AlıntıM. Teoman Taş Samsunlular Derneğinden 55 Kombine

Her platformda Samsunspor'un yanında yer alan M. Teoman Taş Samsunlular Derneği 55 adet maraton kombine bileti alarak Samsunspor'un yanında olmaya devam etti.

Derneğin İstanbul temsilcisi Veis İlhan, daha önce 1.000 Altın Adam Kampanyasına da 2 altın adamla katıldıklarını, derneğin çabalarıyla hazırlanan Samsunspor Kitabının telif gelirinin Samsunspor'a verildiğini ve geçen yıl da yine toplu kombine aldıklarını belirttikten sonra, bizler kişilere ve yönetimlere bakmaksızın her koşulda Samsunspor'umuzun yanında yer alan, maddi-manevi desteğini esirgemeyen Samsunsporlularız. Bu sene de toplu ve münferit olarak kombinede bizim için sembolik bir değeri de olan 55 sayısına ulaştık. Samsunspor'umuzun bu zor günlerinde yanında olanlara şükranlarımızı sunarken ona sırt çevirenleri de hiçbir zaman unutmayacağımızı ifade etmek isterim dedi.

www.samsunspor.biz

http://www1.samsunspor.biz/haber-M_Teoman_Tas_Samsunlular_Derneginden_55_Kombine-6219-

Arkadaşlar katkıda bulunan tüm üyelerimize teşekkür ederim. 55 sayısı forum dışından da bizim yönlendirmemizle kombine alanlarla birliktedir. Site üzerinden 31 adet kombine sattık. Elimde hiç yedek kalmadı çünkü isimleri bende mahfuz olan bazı arkadaşlara verdik Unisam ve İstanbuldan arkadaşların kombinelerini.

Teşekkürler...

YaşarDoğu

18 Ağustos 2009, 10:43:18 #78 Son düzenlenme: 18 Ağustos 2009, 10:45:57 YaþarDoðu
Alıntı yapılan: 35ama55 - 18 Ağustos 2009, 10:16:38
Site üzerinden 31 çok düşük bir rakam ..

Kulübün personeli 50 tl ye maraton kombinesi satarsa  rakam doğal olarak küçük olur.Bu yöneticilerden bi halt olmaz.İki koyun güdemezler sözü tam bunlar için yeminle.

sadece55

mehmet yılmaz

Samsunspor.biz'den Hep destek tam destek

Samsunspor.biz'den Hep destek tam destek
19 Ağustos 2009 / 13:33
Her platformda Samsunspor'un yanında yer alan M. Teoman Taş Samsunlular Derneği 55 adet maraton kombine bileti alarak Samsunspor'un yanında olmaya devam etti.

Derneğin İstanbul temsilcisi Veis İlhan, daha önce 1.000 Altın Adam Kampanyasına da 2 altın adamla katıldıklarını, derneğin çabalarıyla hazırlanan Samsunspor Kitabının telif gelirinin Samsunspor'a verildiğini ve geçen yıl da yine toplu kombine aldıklarını belirttikten sonra, bizler kişilere ve yönetimlere bakmaksızın her koşulda Samsunspor'umuzun yanında yer alan, maddi-manevi desteğini esirgemeyen Samsunsporlularız. Bu sene de toplu ve münferit olarak kombinede bizim için sembolik bir değeri de olan 55 sayısına ulaştık. Samsunspor'umuzun bu zor günlerinde yanında olanlara şükranlarımızı sunarken ona sırt çevirenleri de hiçbir zaman unutmayacağımızı ifade etmek isterim dedi.

http://dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=27942

celebi

YaşarDoğu

Hani indirim yapılmayacaktı, daha 1. sezon bitmeden tuş oldular bunlar.

Sözünde durmayana ne derler?

beşnumara

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 15 Ekim 2009, 14:08:41

Hani indirim yapılmayacaktı, daha 1. sezon bitmeden tuş oldular bunlar.

Sözünde durmayana ne derler?
yanlış hatırlamıyorsam ömer çoruh mehmet abiye "eğer indirim yapılırsa farkı ben vereceğim.öyle bir şey olmayacak" demişti. samsunspor.biz olarak gidip istesen bir dert istemesen bir dert.istesen işte samsunsporlular deyip hedef gösterecekler.istemezsen de sezon başından bu yana yediğimiz kazıklara bir tane daha eklemiş olacaklar. yazıklar olsun olmaz olsun böyle yönetim böyle anlayış.sezon başından o fiyatı belirleseydin daha fazla kombine satardın >:(

babasamsunlu

lucarelli

Yönetim ne yapmaya çalışıyor anlamak imkansız...

celebi

zaten her zaman için anlamsız yönetimin ne yaptığı