11 - Musa Sinan Yılmazer

Başlatan Tufan, 27 Ağustos 2012, 14:41:04

« önceki - sonraki »

cgr

Takımın önemli silahlarından biri ama haber doğruysa gitsin... Gitmek isteyen oyuncudan ne fayda gelir ki ?

beşnumara

Basının haberi doğru mu bilmiyorum ama eğer gercekse ne oluyor abi derdiniz ne? Ne batiyor bu kulüpte size.

55.hakan

ChucKeR

geleli 6 ay bile olmayan üstüne bi de 11 oynatılan adama getir bonservisi s..git denir.

ErkÇay55

5trawberry

İyi şekilde hazırlanmış bir Musa, ikinci yarı için çok iyi bir transfer olmuş olur.

King1965

Musa Sinan yılmazer özel bir haber sitesine yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer vermiş.

Yılmazer, "Buradaki ortam ve arkadaşlık gerçekten çok güzel. Bu şehir ve taraftar gerçekten çok iyi şeyleri hak ediyor. Geçen gün çıkan haberler doğruyu yansıtmıyor" dedi.

"Ayrılmak 1 saniye aklımdan geçmedi"
Musa Sinan Yılmazer, "Burada yakaladığım çıkışı daha da sürdürüp takımımızı alt sıralardan kurtarmak istiyoruz. Böyle güzel ve rahat olduğum camiadan ayrılmak 1 saniye bile aklımdan geçmedi. Burada oynamaktan gerçekten çok mutlu ve huzurluyum. 2. yarı gerçekten her şey farklı olacak" ifadelerini kullandı.

cgr

Tavşanlı maçında ki saha sana uygun değil. Ama inadına topu sürerek adam eksiltmeye çalışmak ne derece doğru bilemiyorum.

Biraz daha takım oyunu oynamalı...

seyf55

topu delice sürdü maç boyu kaptırıncada umursamadı yattı kaldı yerde maç bitsede gitsek havasındaydı

Sol Açık

Bu adama bir türlü kanım ısınmadı. Yetenekli, ama beğenmiyorum işte. Kendini düşünüyor sadece. Hele o Adana deplasmanındaki saçmalığı! Sonucunda, hem Erhan Altın'ı götürdü, hem de bence bizim takımın bu sezon Süper Lige çıkma ümidini.

Kesinlikle Musa Aydın oynamalı!

Desiqner

Bencede...
En azından Musa Aydın orta açabiliyor ve topu bu kadar rahat kaybetmiyor.
Kardeşim hızlısın,gençsin.O topu rahat pozisyonda alıp korner direğine götürüp oradada kaybetmelerinin sonu gelmeyecek mi ???
On kere deniyor aynı şeyi... Olmuyor işte olmuyor... Yedek kulübesini görürsen belki kendine gelirsin...

ahmetsefa55

çok ağırlaşmış.kampta ne yaptı bu kardeşim.
hiç mi kondüsyon yüklemesi yapmadınız anlamadım ki ben..

feticalik

herkese diyorum buraya yazmazsam olmaz. En iyi yaptığı şey köşe gönderine kadar topla koşup topu kaybetmesi ya da kötü bir orta kesmesi. Anlamıyorum yani 90 dakika nasıl tutuldu oyunda. Mustafa daha iyi oynuyordu bilhassa Serkan da öyle. Çok şaşırdım.

emrullah

Alıntı yapılan: feticalik - 21 Ocak 2013, 18:20:27
herkese diyorum buraya yazmazsam olmaz. En iyi yaptığı şey köşe gönderine kadar topla koşup topu kaybetmesi ya da kötü bir orta kesmesi. Anlamıyorum yani 90 dakika nasıl tutuldu oyunda. Mustafa daha iyi oynuyordu bilhassa Serkan da öyle. Çok şaşırdım.

feti sen davul çalmıyormuydun ? ne ara izledin o kadar pozisyonu :D

feticalik

ikinci yarı tribüne terfi ettik ya  :)