1 - Soner Şahin

Başlatan germencisse, 31 Temmuz 2012, 18:53:09

« önceki - sonraki »

Raqua55

Adamsın dün çok iyiydin Böyle devam edersin inşallah

fanatik samsunsporlu

Kaleyi Furkan'dan devraldıktan sonra Denizlispor maçıyla başlayan 13 maçta 5 gol yedi.Denizlispor 1,Antalyaspor 1,Adanaspor 2,Urfaspor 1 gol.9 maç gol yemedi.Tebrikler kardeşim.

mehmet yılmaz

Çok formda. Manisa maçının yıldızıydı bence. Böyle devam Soner...

orucreis

Hala hava toplarında etkisizliğin devam ediyor.6 pasın içinde adam kafa vuruyo ve sen çıkıp top almıyorsun

s_uzunkaya

laaaooo sonerrrrrr nereee gidiiionnnnn musanın kulağına bişimi söliyceedinnnnn. hay allaaamm yaaaa.....

amisos5506

ilk golde refleksyapamadı resmen.biraz aklı başına gelmeli.

özkan

o ilk gol hiç yenecek gol mü ?

maço

Bu maç çok iyiydin ,
Yine de kapattığın köşeden gol yemeni anlayamıyorum,
Bütün kalecilerin kronik hastalığı,topa vuranı beklemeden açık bıraktığı yere atlıyorlar 

yirmiuc

Bomba gibisin. Ben olsam kesinlikle ve kesinlikle Furkani tercih ederdim.
Ama hocanin takdiri bu sekilde malesef.
Lutfen final macinda gol yeme ve torunlarina anlatacagin guzel bir hikaye olsun.

orucreis

Lütfen ama lütfen bu maçta hata yapma dönüşü yok bu 90 dakkanın

SametYılmaz55

Playoff maçlarında kritik anlarda krtik kurtarışlar yaptı.inşallah final maçında da kritik anlarda kritik kurtarışlar yaparak kalesini gole kapatır

ngonge

Formda olmasına güveniyorum, gününde olursa zaten çok iyi, kötü olursa da aman Allah korusun...

Duško Milinković

Soner penaltıların hepsini yiyerek bizi yaktı.

isa55

Soner tam günündeymis. İki goldede hatasi var. Penaltılarda ise yapacağı bir şey yoktu.

SametYılmaz55

Standartin olsun be kardeşim bi standartın olsun.ikinci golde sadece yatsan topu gene tutacaksın.ne yazsak ne desek bos