STSL 2011-2012/ 11.Hafta | Bursaspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 05 Kasım 2011, 08:32:37

« önceki - sonraki »

twitter

Alıntı yapılan: havzalı55 - 05 Kasım 2011, 19:05:59
Hepiniz burda hoca şöyle hoca böyle diye konuşuyorsunuz Çok biliyorsanız siz gidin takıma teknik direktör olun. Hocanın arkasında durmalıyız desteklemeliyiz Bance yi yuhalıyorsunuz ya bu adamlar Samsunspor forması giyiyor bize yakışmıyor bunlar onlara destek vermemiz gereken yerde yapılanları hatalı buluyorum. Eğer teknik drektörümüz kötü biriyse yönetim zaten gönderirr. O yüzden sadece takımı destekleyelim. Bursa macından da mutlak 3 puan almalıyız ve alacağızzzz

Bağnazlık yapmaya gerek yok, göz göre göre düşüyoruz.  

epçeli köylü

AlıntıUçak, Yeşilköy'den kalkmıştı. Bakırköy Akıl Hastanesinin üzerinden geçerken, pilot birden gülmeye başladı. Hostes bu gülüşün sebebini sorunca şu cevabı verdi:

- Başhekim kaçtığımı öğrenince kimbilir nasıl şaşıracak!!!

Bu fıkrayı okuyunca artık aklıma Petkoviç geliyor. Böyle teknikdirektör olamaz. Kesin bir yerlerde yanlışlık var......

celebi

Hepiniz burda hoca şöyle hoca böyle diye konuşuyorsunuz Çok biliyorsanız siz gidin takıma teknik direktör olun. Hocanın arkasında durmalıyız desteklemeliyiz Bance yi yuhalıyorsunuz ya bu adamlar Samsunspor forması giyiyor bize yakışmıyor bunlar onlara destek vermemiz gereken yerde yapılanları hatalı buluyorum. Eğer teknik drektörümüz kötü biriyse yönetim zaten gönderirr. O yüzden sadece takımı destekleyelim. Bursa macından da mutlak 3 puan almalıyız ve alacağızzzz

hayırdır birader bir durum mu var

ahmetsefa55

hocanın arkasında durmalıyız desteklemelıyız derken senın mantıgınla bu da bagnazlık degıl mı ?

Bizim Market

şöle 5 yerız dıyenlere harbıden dalasım gelıyor ümidiniz yoksa yorumda yapmayın

sadece55

15 günlük ara varken yeni hoca gelmeli ve takım yeni bir hava yakalamalı artık

Sercan

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Sercan - 05 Kasım 2011, 20:52:00
Zamanında çok yendik bursayı yine yeneriz...
katılıyorum ben yazacaktım şimdi.
bursayı içeride dışarıda hep yeneriz diye biliyorum.
bu sefer de öyle olacak inanıyorum.
3 puan bizim inşallah.

celebi

evet arkadaşlar duygusal olmak durumundayız elbette fakat şartlara baktığımızda ne desek boş kalıyo :( :( :(

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: celebi - 05 Kasım 2011, 21:00:40
evet arkadaşlar duygusal olmak durumundayız elbette fakat şartlara baktığımızda ne desek boş kalıyo :( :( :(
haklısında napalım abi bizde düştük edebiyatı yaparsak nolur sonumuz...

celebi

Alıntı yapılan: muhalif - 05 Kasım 2011, 21:02:59
haklısında napalım abi bizde düştük edebiyatı yaparsak nolur sonumuz...

sen daha da haklsın be kardeşim

deriaKR

yeni hoca yeni hava 0-2 yeneriz ertugrulda istifa eder..

deriaKR

aramizda hacda olan yok mu ..orda dua etsin bizim icin ve su gavur hoca gitsin diye basiretsitiz yönetim kovamicak al_sana

ethm55

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 05 Kasım 2011, 19:10:51
ciddi mi diyorsun bunlari sen ?

Petkovicin mi arkasinda durmaliyiz? Ya sen saka yapiyorsun yada ne demek istedigini anlamiyorum.
Takim bitmis eriyor sen halen arkasinda duralim diyorsun.
O hoca elime gecse zaten arkasinda durcagim onun.
Takim 10 macta 8 puan. Sacma sapan rezillik oyuncu oynatmalar.Milleti cileden cikardi.
Yönetim isi bilmiyor kardesim, Bance de golcü felan degil bildigin kazma iste.

Takımı Kuran Hocamı,Kaç Tane İstediği Topcu Alındı.
Hoca Deıl Kazım Eline Geçsin Onun Arkasında Dur  ;)
10 Maçta 8 Puan. Atamadıgımız Bir Ton Gol Kotu Oynadıgmız Maçlarda Da Dahil.Bu Hocanın Sorunumu Topçuların mı ?
Yönetim İşi Bilmyor Tek Doğrun.

binikalamadım

şampiyon bursayı deplasmanda yenmek büyük sükse olur yani