8- Mustafa Sarp

Başlatan AntZ, 02 Eylül 2011, 13:33:38

« önceki - sonraki »

maviay55

hafızamda sadece sırtına giydiğin meşaketli armalı formamızla telekom arena da attıgın golden sonra cinconlu seyircilere yaptıgın "sus" hareketi kalacak..

adnan sezginin torpili nemliymiş adnan da geç anladı senin bi halta yaramadıgını bu taraftar 1 dönem çekti seni daha napalım.. :x(( :sag

supernatural_55

Hesabın fake olduğunu düşündürcek kadar kapasitesi olan bi adam! şaka gibi çok şükür kurtulduk...Yazdıkları kapasitesine göre çok iyi,başarılı,mükemmel:)

5trawberry

Hesabını kapatmış :D :D

celebi

onun zaten hesabını kapatmışlardı

Gorkem

çok sevindim,hiç ısınamamıştım zaten sana gitmen çok iyi oldu.

minci

Alıntı yapılan: feveran - 16 Aralık 2011, 21:33:02
ben dun akşam haberı verdydm hatta sunuda diybrmkı makakula gelıyooo bance yedege
Makakulanın Samsuna gelmesi biraz zor. Çünkü kızını izmirdeki bir özel okulda (Bu okul yabancıların çocukları için.) okutuyor. Manisaya gitmesinin bir nedeni de o. Yoksa Trabzona gidecekti. Bu sorunu aşabilirlermi bilmiyorum.

mehmet yılmaz

Bizim okula kaydını yaptırırız
Babası golleri atsın, derslerinin hepsinin 5 gelmesi garantisini de veriyorum  :P

HoliganSamSunLu

çok şükür kurtulduk

ngonge

Yahu bir insanın gitmesi bu kadar fark eder, dinç ve dayanıklı bir ortasaha gördük BJK maçında.

sadece55

Okuma Yazma bildiğine şaşırdığım isim.

55__Gurbet__55

Sensiz hayat cok güzel

Theofanis Gekas

karabükle anlaşmış  :) bizim adımıza sevindirici

isyan

karakterine uyan takima transfer oldun, bank asya'ya giden yolunuz acik olsun

SametYılmaz55

Karabükten başka takıma gitsen valla çok üzülürdüm.karaktersiz taraftarın karaktersiz oyuncusu olduğun için çok sevindim sarp >l<