Ferit Yılmaz (TRT ) - Hedef Süper Lig

Başlatan Akyol, 14 Mart 2011, 23:29:30

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

Kemal Gitmeyecekdir Ailemizden Biri Gibi Kendiside Bunu Yansitiyor Zaten

Kadir ÇELEBİ

Biz Hiçbir Futbolcumuzu kaybetmeyi düşünmüyoruz Onlarla devam etmeyi düşünüyoruz.. İ. Erkut Tutu..

celebi

istikrrdan yana bu arada selçuk uk mesajını okudu

Ayberk

Alıntı yapılan: Serpico55 - 02 Mayıs 2011, 21:54:14
Bende gitmeyecegini düşünüyorum :)

Giderse yemin ediyorum oturur ağlarım be abi :'( :-X :-[

LisandroLopez

Bu programı kaçıranlar tekrarını izlemek için ne yapmalı, baştan izlemek istiyorum da..

anlztrk

erkutdem55

Başkanın programın başında kendisini anlatırken Samsunspor taraftarıyım diye ifade etmesi kulağa çok hoş geldi.Bu adamın icraatleri ayrı bir konu ama içten Samsunsporluluğunu seviyorum.

55.hakan

Şampiyonluğu sağlayan oyuncularla Süper Lig'de devam edileceğini söyledi.Bu biraz yüreğime su serpti.Gitmesini istediğim oyuncular var ama en azından Kemal,Ahmet gibi oyuncular kalsınlar

Ayberk

İçime dert oldu harbiden Kemal'in gitmesi ihtimali bile :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Tufan

giden illaki olacaktır Bank Asya'da 18e zor giren adamlardan Süperligde iş bekleyemeyiz ama kemik kadroyu koruyacağız birde Kalpar konusunda oyuncular kadar net konuşmadı bakalım hayırlısı hoşuma gitti başkanın konuşması.

Shane_Falco

Başkanın bu kadar istikrardan yana olması hoşuma gitti açıkcası.Konya gibi olmayakta önümüze geleni transfer etmeyelim :S

zenke

abdülaziz yoktur inşallah o istikrarın içinde  .:.:.

Kaya

Ferit Yılmaz ve TRT nin Bank Asya ekibi gerçekten bu sene tebrikleri sonuna kadar hakettiler.. >l<

Teşekkürler TRT  >l< >l< >l<

maviay55

kemal in durumunu düşünür olduk sadece  :-X :(

erdem

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 02 Mayıs 2011, 21:57:08
Kemal Gitmeyecekdir Ailemizden Biri Gibi Kendiside Bunu Yansitiyor Zaten

kemal çok büyük ihtimal gidecek