Kalpar İstifa Etti; Yönetim Kabul Etmedi

Başlatan Cagdas Ünver, 05 Aralık 2010, 16:06:33

« önceki - sonraki »

Ekrem

Bu kadar onursuz gurursuz bir adam görmedim ben ya helal olsun ...

Forvetim

istifa edeceksen güngören rezilliğinden sonra çıkıp adam gibi açıklayacaktın. şimdi senin yaptığına g.t.nü yiyim ayağı derler. insanları aptal yerine koyup çakallık yapıyorsun. sanki sen akıllısında karşındakiler çoluk çocuk. herşeyin bir usulu adabı var. herşeyden önce dürüst olacaksın. yönetim gerçek anlamda Samsunspor sevdalısı ise rize maçının sonucu ne olursa olsun göndermeli bunu.

Tribün_ali

Bu adamı tutanın var ya.... git be adam huzur evine bu hocayla birşey olmaz

sadece55

İlginç bir durumdayız gerçekten hocayı beğenmiyoruz...Çok sıkıntılar yaratıyor ama çok şükür de 3. sıradayız Yarıştan kopmuyoruz...Hoca kim olursa olsun da biz sene sonunda Süper Ligte olalım

Ollivanders

Biz boyle bir ortamda 3. isek daha kotusu olamaz bence. Artık kimin gelecegi de onemli degil . Boyle kalitesiz bir ligde iyi takımı kurudugun anda olay bitmiştir.

isa55

bu oyuncu kadromuz, sakallı bi teknik direktör vardı(akhisar veya tavşanlının)adı neydi hatırlamıyorum, onun elinde olsa açık ara lider olurduk herhalde. yönetim de galip bey destek verdiğinden dolayı artık kalpardan vazgeç-e-mez. 2. yarı yine tırnakları yiyecez, sinirlenecez, küfür edecez.ne olacak halimiz bakalım.

doðan

Hocanın kararını ve yönetimin kararını tartışa duralım, bu takmın hocası artık bellidir... beğensekte beğenmesekte ...
ben en önemlisi takımın başkanını öğrenmiş oldum bu vesile ile ...
Başkan ne dedi ise o olur ...

edmontdante

Galip ÖZTÜRK işe ciddi ciddi el attığına göre desteği de artacaktır. 1 demişti şimdi 2 topçudan bahsediyor.
Bu hamlesini doğru bulmasamda Galip ÖZTÜRK faktörünün bu kadar devrede olmasıyla bazıları da ayağını denk alacaktır bundan sonra.Doğru takviyelerle ve en azından  topçular arasındaki sorunların bu şekilde ortadan kalkmasıyla takım Kalpar'la da süper lig hedefine ilerler diye düşünüyorum.Tabi ki geriye kalacak topçuların hocayla sıkıntıları yoksa .Çünkü topçu istedi mi herşey olur.

samsunmania

Biraz da işlere karışsın Galip Öztürk, boşverin gitsin. En azından KORKUDAN doğruları yapmaya çalışırlar. Karışmayınca da bu sefer isteyen istediği şekilde at koşturuyor. Bu seneki heyecanı kesinlikle olumlu bir şekilde kullanmamız lazım.

Kaya

Kimbilir hangi yalanlarla Galip Öztürkü kandırdın Kalpar.Ben senin kadar yüzsünü ömrü hayatımda bir daha göremem heralde..

epçeli köylü

Bundan sonra bizim bişey yapmamıza gerek yok. Bir yanlışında Galip Öztürk halleder.

Kadir ÇELEBİ

Hoca tek başına bir karar almak istemiş ağası izin vermemiş geri adım atmış buraya kadarı normal bide Samsunspor yönetimi var birden fazla kişi söz sahibi onlarda kendilerince birşeyler yapmak istemiş o da ağanın engeline takılmış benim takıldığım bazı şeyler oldu sezon başından bu yana hoca konusunda taktik teknik anlamda bir değerlendirmede bulunmicam çünkü benden daha iyi bilenler var bu konuyu fakat kenanla başlayan bir sorun oldu hoca terbiyesizlik yaptı dedi cezasını siz verin buyrun dedi yönetim yalan etti bu konuyu cenk koşmuyor idmanlarda kaçak güreşiyor dedi ölüsü yeter dedik gördükki geride kalan 15 maçta ölüsü bi işe yaramadı. Savaş konusu malüm sanırım yönetim burada bir doğru yaptı o da ayıp olmasın diye her halde..iyi bir gelişme varmı dersek evet var bu kulübe bir lider lazımdı galiba yavaş yavaş ısınıyor o lider.

minci

Artık şu saatten sonra hoca konusunu derin dondurucuya koymak lazım. Zamanı geldiğinde ki dervre arası o zaman açar görüşürüz. Bu konuyu daha fazla tartışmak takıma zarar verecektir. Ayrıca önümüzde belkide yılın maçı diyebileceğimiz bir Rize maçı var. Hepimiz ona odaklanmalıyız. Böyleve bizim yazılarımızı okuyan futbolcular da daha iyi Rize maçına motive olurlar.

maviay55

Alıntı
Devam kararımız kaçınılmazdı

Samsunspor yönetim kurulunun haftalık olağan toplantısı sona erdi.

Saat 18:00'de Nuri Asan Tesislerinde gerçekleşen toplantı yaklaşık iki saat sürdü.
Toplantı sonrası basın mensuplarına açıklamada bulunan Samsunspor Basın Sözcüsü Haluk Tan, "Geniş kapsamlı ve faydalı bir toplantı oldu. Maçtan öncede yaptığımız toplantıda hocamıza güvenimizin tam olduğunu belirtmiştik. Hocamız istifa açıklamasından sonra başkanımız ile bir görüşme yaptı. Bizim hocamız ile devam kararımız kaçınılmazdı, doğaldı, olması gerekendi. Samsunspor ile ilgili kararları yaptığımız basın toplantıları ile duyuruyoruz. Yarın başkanımızın da katılacağı geniş kapsamlı bir basın toplantısı yapacağız. O toplantıda her türlü bilgiyi başkandan yani birinci ağızdan alabileceksiniz.  Bu akşamki toplantımızdan hocamız ile devam kararı aldık" dedi.

Basın mensuplarının Savaş ve Sercan' ın affedilmesi ile ilgili soruya da, "Futbolcular ile ilgili kararı teknik ekibin raporu doğrultusunda önümüzdeki hafta yapacağımız toplantıda vereceğiz" dedi.

Hocanın istifasının geri almasının karşılığında yönetimden beklentisi neydi sorusuna, "Geçmiş haftalarda basında çıkan, teknik heyet ile çalışmanın getirmiş olduğu hassasiyetlerdi. Bu hassasiyetleri saygı ile karşılıyoruz. Bu konunun detayları yarınki basın toplantısında açıklanacaktır" dedi.

berusa55

Tan demiş ki;

AlıntıBizim hocamız ile devam kararımız kaçınılmazdı,

Niye kaçınılmaz olduğunu da söylesen!! Gerçi neden olduğunu gayet iyi biliyoruz.