Bank Asya 1. lig 28. hafta SAMSUNSPOR'UMUZ- Altay

Başlatan AntZ, 21 Mart 2010, 17:19:14

« önceki - sonraki »

Dartagnan

olacakları soyleyeyım mı :D  savas ılk dakıkalarda net gol pozısyonu atamayacak.Sonra tepkı gorecek tam oyundan dusecek.Abdulazıze saha yetmeyecek durup durup dısarı cıkacak.Sonra huseyın kalpar hakan kocarsalnı oyuna alacak.Sol kanatta yıne orhan baslayacak.Oktayı 2. devrenın ortlarında oyundan alacak  caner colagı koyacak. Bunlar artık garantı :P

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: Dartagnan - 21 Mart 2010, 23:07:07
olacakları soyleyeyım mı :D  savas ılk dakıkalarda net gol pozısyonu atamayacak.Sonra tepkı gorecek tam oyundan dusecek.Abdulazıze saha yetmeyecek durup durup dısarı cıkacak.Sonra huseyın kalpar hakan kocarsalnı oyuna alacak.Sol kanatta yıne orhan baslayacak.Oktayı 2. devrenın ortlarında oyundan alacak  caner colagı koyacak. Bunlar artık garantı :P

Dur bende eklem bir iki güzal yanimizi
daha sonra ilhan urmak oyuna girecek murat cikacak.
tribünler birbirlerine girecek.

Allah korusun insallah yanilirz ikimizde

Dartagnan

evet evet  tribunlerin birbirine girmesini unutmusum pardon  >:(

Forvetim

bu maçı alacağımızı düşünüyorum inşallah içimdeki his o yönde skor 1-0

celebi

europe_55

Bu mac cikis macimiz olsun...
Kazanmaliyiz, KAZANACAGIZ!!

Jnr.Serkan

55(tuncay)55

55(tuncay)55

hakuk tan açıklama yapmış bizim amacımız zaten belliydi biz bu sene deil bi daha ki seneye süper lige çıkacağız die inşaalah bu bi dahaki sene lafı önümüzdeki sene son bulur bizde süper lige çıkarız

Dartagnan

offff bunlari cok duyduk beeee artık bıkkınlık oldu bu lıg yeter !!!!

Forvetim

seneye lig başlamadan önce göreceğiz Allah ömür verirse bakalım çıkıp basın açıklaması yapabilecekler mi daha ilk maça çıkmadan "hedefimiz şampiyonluk" bu sözü söylemelerini bekliyor tüm camia artık

YaşarDoğu

Hüseyin Hoca maç sonunda   

'Giresunspor adına da hala play-off iddialarını sürdürdükleri için seviniyoruz.'   demiş.Kaynak Halk Gazetesi.

Eğer böyle bişi demişse salın gitsin Giresuna otlanmaya.Gece gece günaha girdim.Nete girmedim sırf giresun mağlubiyeti yüzünden küfür etmemek için.Ama gel görki bi yerden küfüre zorlanıyosun.

Sadece Samsunspor

AntZ

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 23 Mart 2010, 01:59:52
Hüseyin Hoca maç sonunda  

'Giresunspor adına da hala play-off iddialarını sürdürdükleri için seviniyoruz.'   demiş.Kaynak Halk Gazetesi.

Bu ne yalaka zihniyettir anlamış değilim, yalakalık yapacağım diye puan ya da puanlar alsak üzülecekmiş gibi anlaşılıyor. Giresunspor'a kalan maçlarında başarılar de geç  >:(

Hocam seni seviyoruz, futbol bu her sonuç var ama kalbimizi kırma...