Timofte'siz İkinci Yıl...

Başlatan azadbeg, 08 Ocak 2010, 00:32:14

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

celebi

Recep

YaşarDoğu

europe_55

Her ne kadar anma programinda olamasakta, dualarimiz seninle Teoman Abi.

Senin bize emanetin olan www.samsunspor.biz sitesi oldugu sürece, Samsun ve Samsunspor asla sahipsiz kalmayacak.

MEKANIN CENNET OLSUN!!!  :( :(  :'(  :'(

**KaR6**

teker teker saygılarımı sunuyorum hepinize.. bu hiç değilse vefayı ayakta tutabiliyoruz..

Teoman Abime de bir kez daha rahmet diliyorum..

hala kızı

Orada bulunan herkesin yüreğine sağlık vefa  budur.
yine kış,yine soğuk yine 24 ocak :'( :'(

Fecr_55

Kocaman ama kisacik iki sene gecti abimiz gideli..Zaman gercekten bosa akan bir musluk gibi, durdurulmasi imkansiz..
Bu imkansizin icindeki bizler, bizden gideni asla unutmayacagiz..
Teoman abime yüce ALLAH (c.c)'tan bol rahmet diliyorum..Dualarimiz seninle..

babasamsunlu

Alıntı yapılan: 35ama55 - 24 Ocak 2010, 15:52:42
Anma törenine katılan herkesin ayaklarına sağlık. Yine bir avuç kişiyiz ama olsun ..

Terk etmedi sevdan bizi ..

bir avuç insanı bir sel haline getirmek bizlerin elinde Mert kardeşim..bugün benim misafirim geldi Elbistandan..O na Samsunsporu ve Teomanı anlatınca yol yorgunluğudur felan dinlemedi o sert soğukta benimle birlikte törene geldi..poları giyince ayrı bir mutlu oldu işte...

Anlatmak istediğim..anlatacaz...bıkmadan usanmadan anlatacaz..sesimiz kesilene kadar bu peşinden koştuğumuz sevdayı ve onun ne demek olduğunu anlatacaz..Anlatabildiğimiz zaman o bir avuç bakmışsız ki sele dönüşmüş..

Bu vesile ile orda bulunan herkese bende kendi adıma teşekkür ederim...Unutmadık unutturmayacaz..Ne Samsunsporumuzu ne de onu Canı gönülden sevenleri...

AdanaDemirSpor

tekrardan ALLAH rahmet eylesin,TEOMAN abiyi tanımasamda nasıl biri olduğunu biliyorum,adam gibi adamdı.acınız acımdır. :(

istanbuldan

İnsan yazacak birşey bulmakta zorlanıyor böyle zamanlarda.. O soğuk günde, aradan 2 yıl geçmesine rağmen gelen, orada olmak isteyen arkadaşlarımıza abilerimize, kardeşlerimize teşekkür ederiz.
   Önemli olan Samsunspor ve Samsun ruhunun gönlümüzdeki bayrağını taşıyabilmek. Eksikliğini derinden hissediyoruz fakat eminim ki bizleri bu tip organizasyonlarda görüp gurur duyuyordur..

ali ihsan

Samsunspor'lu olmak her şeyden önce Vefalı olmaktır.Bu Vefayı gösterebilen dostlara sahip olmak ise ayrı bir onurdur.Samsunspor'luların hafızasında müstesna bir iz bırakan Teoman kardeşimizde bu Vefadan nasibini almıştır.Mekanı Cennet olsun,Samsunsporumuz daim olsun ...

samsunmania

Huzur içinde uyu kardeşim. Mirasın emin ellerde. İnadına Sadece SAMSUNSPOR.