M.Teoman Taş Derneği'nde Tirit Keyfi

Başlatan maraton, 23 Aralık 2009, 11:58:01

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

25 Aralık 2009, 16:21:23 #90 Son düzenlenme: 25 Aralık 2009, 16:22:30 samsuni
Yine sen imzalı ( the maraton ) ve yine fiyaskoya doğru giden bir organizasyonunu kurtarmaya çalışıyorum; iyilik yapanda kabahat  >:( >:( >:( >:( ;D

Bu arada getireceğim adam orijinal Samsunsporlu Gavaklıdır. Zaten tanıyorsun bemin öğretmen arkadaşı. Ti demeden "tirit mi yiyeceğiz?" dedi. :)

maraton

Alıntı yapılan: samsuni - 25 Aralık 2009, 16:21:23
Yine sen imzalı ( the maraton ) ve yine fiyaskoya doğru giden bir organizasyonunu kurtarmaya çalışıyorum; iyilik yapanda kabahat  >:( >:( >:( >:( ;D

Bu arada getireceğim adam orijinal Samsunsporlu Gavaklıdır. Zaten tanıyorsun bemin öğretmen arkadaşı. Ti demeden "tirit mi yiyeceğiz?" dedi. :)

benim fiyaskom bile senin yapmadığın projelerinden iyidir.. niye fiyasko olsun hem fena mı yarım kilo yiyecektin aynı paraya bi kilo yiyecen.. zararı da her zamanki gibi cebimizden verecez...

ama ne demişler samsuniye iyilik yap sonra otur haline ağla  8)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: maraton - 25 Aralık 2009, 16:31:45
benim fiyaskom bile senin yapmadığın projelerinden iyidir.. niye fiyasko olsun hem fena mı yarım kilo yiyecektin aynı paraya bi kilo yiyecen.. zararı da her zamanki gibi cebimizden verecez...

ama ne demişler samsuniye iyilik yap sonra otur haline ağla  8)

Başkan sana zara ettirmeyiz müridlerin oalrak..neyse masraf bölüştürürüz gelen herkese ...zaten deplasmana da gelemedin.. :):) bu kadarı ağır kaçar artık yeter daaa :):)

mehmet yılmaz

Zaten bu büyük fiyaskoya katılımımdaki tek sebebim tirit sevdamdır. Tirit yemeyi o kadar özlemişim ki, senin organizasyonuna bile katılıyorum işte  :P Bir yıldır, kazlar semizleşsin diye beklettin bizi. Usta bulacaktın, mekan ayarlayacaktın vs. vs. Allahtan Engin abi girdi devreye de yıllardır süregelen tirit hasretimize son verdi.

Yarın olsa, hayırlısıyla...  ;D

Dartagnan

SSBiz Gençlik

Ertuğrul Sağlam

01- Maraton
02- Samsuni
03- Yaşardoğu
04- Edmondante
05- SSBiz Gençlik
06- %100 Samsunspor
07- Serpico55
08- Dartagnan
09- Turuncu
10- Babasamsunlu
11- Ufuk_nku
12- sejoe
13- Ant55
14- samsuni II
15- supernatural_55
16- %100 Samsunspor II

edmontdante

tunç güvenoðlu

25 Aralık 2009, 21:31:44 #98 Son düzenlenme: 25 Aralık 2009, 21:34:59 tunç güvenoðlu
veeee sizleri mersine getirmenin yolunu buldum...
evetttt sizleri mersinin balığı olan halili yemege davet ediyorum .....
:)))))))))
bu arada o kadar samsuna geldik pide yedirtip gönderdiniz maraton başkan ve samsuni....

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: tunç güvenoğlu - 25 Aralık 2009, 21:31:44
veeee sizleri mersine getirmenin yolunu buldum...
evetttt sizleri mersinin balığı olan halili yemege davet ediyorum .....
:)))))))))
bu arada o kadar samsuna geldik pide yedirtip gönderdiniz maraton başkan ve samsuni....

Halili neymiş abi? Maraton her türlü yer ama ben bilmediğim yemeklerden yemem :)  ;D

Eğer dediğin balık granyozsa şu manzaradan sonra Mersin'e geleceğim varsa da cayarım ben :) Forza hamsi daaa...

tunç güvenoðlu

hamsinin yerini hiç bir şey tutmaz bunu bil
halili karakulagın büyük olanı ve alemınyum folya da yapılıyor süper ...

celebi

mersin maçına geirsek yaparsın abi yada ısmarlarsın olmaz mı ;) :D

Ertuğrul Sağlam

::::::::::::::::::::YORUMSUZ:::::::::::::::::::::::::

Sitede 10,000 mesaj üzerine tek çıkan arkadaşımız sitemizin duayyeni olan Sayın Çelebi bu özelliği ile herkesin dikkatini çekiryordur umarım,

Şimdi bu 10,000'den fazla mesajı nasıl oluşturdu diye düşünürken birşey dikkatimi çekti bu tirit programına katılacak olmamasına rağmen (İstanbulda olduğu için) bu tirit konusuna tam 12 mesaj yazmış... :D

celebi

est. kardeşim sağolasın. ne yapayım elimde değil :P

Recep

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 26 Aralık 2009, 11:12:48
::::::::::::::::::::YORUMSUZ:::::::::::::::::::::::::

Sitede 10,000 mesaj üzerine tek çıkan arkadaşımız sitemizin duayyeni olan Sayın Çelebi bu özelliği ile herkesin dikkatini çekiryordur umarım,

Şimdi bu 10,000'den fazla mesajı nasıl oluşturdu diye düşünürken birşey dikkatimi çekti bu tirit programına katılacak olmamasına rağmen (İstanbulda olduğu için) bu tirit konusuna tam 12 mesaj yazmış... :D

bu mesajı yazmakla da çelebiya cevap hakkı doğurdun şimdi
12 mesaj birazdan 24 e çıkacak :)