Sefa Aksoy (Giresunspor'a Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:23:30

« önceki - sonraki »

**KaR6**

10 Ağustos 2009, 22:23:30 Son düzenlenme: 06 Temmuz 2010, 00:55:38 Ant55

Doğum Yeri          :     HAMBURG
Doğum Tarihi      :     26 Şubat 1989
Pozisyon             :     OrtaSaha
Uyruk              :    TC

Sadece Samsunspor

Hiç kanım kaynamıyor bu Sefaya, bide 55 giydirdiler, Celil'den sonra hiç yakışmadı ama inşallah bizi yüzümü bu sene kara çıkartır (hiç umudum yok gerçi)

gozgoz yýlmaz

Gerek saha içibdeki umursamazlığı ve vasat futbolu gerekse de saha dışıdaki psikolojik sorunları nedeniyle 55'i hiç hak etmediğini düşünüyorum. İnşallah bizi yanıltır diyeceğim ama pek inanmıyorum.

supernatural_55

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 10 Ağustos 2009, 23:15:35
Gerek saha içibdeki umursamazlığı ve vasat futbolu gerekse de saha dışıdaki psikolojik sorunları nedeniyle 55'i hiç hak etmediğini düşünüyorum. İnşallah bizi yanıltır diyeceğim ama pek inanmıyorum.

aynen katılıyorum gozgoz abime

emre

takımdaki kesinlikle güvenmediğim iki futbolcudan biri..inşallah yanıltır!!

supernatural_55

siirt maçında ıpkı fotoğraftaki gibi bi yorgunuk yada isteksizlik klasik umursamazlık gibi şeyler sezdim ben.55 numarayı giydiyse umudumuz yok belki ama bizi yanıltmalı!!!

beşnumara

aslında söyleyecek çok şey var ama sayfayı lekelemenin anlamı yok. inşaallah silkelenir de nerde oynadığını sorumluluğunun farkına varır

celebi

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 10 Ağustos 2009, 23:15:35

HoliganSamSunLu

inşallah bu yıl 55 numarayı sorunsuz sahada görmek nasip olur..

CurvaSudSamsunspor

hırslı oynamıyor...toparlaması lazım kendini...

selahattin55

takımdan kovulması gereken ilk futbolcu.hiç svemedim şunu.

Sioux

Dayısı olan yöneticinin torpillisi, hem kötü futbolcu hemde sorunlu. baska bir takımda asla oynaymazi bzde torpille oynuyor.  >:(

gozgoz yýlmaz

Bir gram gelişme kaydemeyip, dünya yansa umurunda olmamanın Türkçe meali

kaptan 55

55 giymenin ne olduğunu anlayabilse.......

allum

SEFAA SEFAA SEFAAAA !!! aslında ortasahada takımı onune alıpp adetaa maestroluk gorevını yapabılecek gelecegını vaad edenn fakat işte burasıı  cok acı yaa bunu bu zıhnıyetıyle asla başaramıyacak bı kardesımızzz. Etrafındakı istıkrarlı ,işini yapan ,profesyonel insanları örnek alması vee cooook calışması lazımm