Samsunspor.biz nasıl yönetiliyor?????

Başlatan yaman55, 19 Mayıs 2009, 04:36:43

« önceki - sonraki »

yaman55

1.resim  samsuninin odası  2.resim konu mesaj üyebilgilerinin barındığı yer 3.resim samsunspor.biz çay kahve makinası 4.resim samsunspor.biz teknik servis 5 .resim  samsuninin gizli karargahı 6. resim nick değiştirme bilimun istek odası 7.resim samsunspor.biz mangalı 8.resim  yöneticinin odası :D

bezgınbekır

AntZ

19 Mayıs 2009, 05:03:20 #3 Son düzenlenme: 19 Mayıs 2009, 05:20:32 Ant55
5. resimde karargahın bordo mavi renklerde olması, dikkat çekmemek için her ayrıntının düşünüldüğünü gösteriyor. Ama herşeye rağmen 1. resimdeki odada gizlenmenin daha kolay olduğunu karargahın gereksiz yatırım olduğunu düşünüyorum.  :P

6. resimde destek elemanlarının üstündeki kırmızı beyaz kıyafetler Melih kreasyonudur  ;)

8. resimde yönetici odasında bulunan jakuzi, sarışın, esmer, kızıl, kumral materyaller kadrajın dışında kaldığı için görülememektedir.   ;D

europe_55

Ertuğrul Sağlam

bu iş parayla yapılmaz be kardeşim yaaaa :o ;D

beşnumara

8. resim hamdi  beyin odasına benziyo :D :D

kaptan 55

yaman55

kaptan 55

mehmet yılmaz

19 Mayıs 2009, 12:38:08 #10 Son düzenlenme: 19 Mayıs 2009, 19:43:58 samsuni
@Yaman55

Bu bilgiler MİT'te, CIA'de bile yok, nasıl ulaştın?
Geçen gün Samsun Dönercisiniden geliyorum, siparişiniz varmış diye bir eleman geldiydi, ben de dayanamayıp içeri buyur ettim, o sen miydin yoksa? :)

Yalnız göremediğin iki başka bölüm de var

1- Siteden banlama alanı ( mıntıka-i mancınık )

2- Samsunspor'a küfür ve hakaret edenlerin odası ( idam-ı mahsusa-i bişeref )

3- cgr'nin taraftar grubu ( haremim )

- ilgili fotoğraf site ve genel ahlak ilkelerine mugayyir olduğu için erşimi engellenmiştir :) -

Yalnızca BİZ

Haremim çok popüler... Sitemiz o yöne kaymasın Samsuni...

yaman55

Alıntı yapılan: samsuni - 19 Mayıs 2009, 12:38:08
@Yaman55

Bu bilgiler MİT'te, CIA'de bile yok, nasıl ulaştın?
Geçen gün Samsun Dönercisiniden geliyorum, siparişiniz varmış diye bir eleman geldiydi, ben de dayanamayıp içeri buyur ettim, o sen miydin yoksa? :)

Yalnız göremediğin iki başka bölümler de var

3- cgr'nin taraftar grubu ( haremim )

- ilgili fotoğraf site ve genel ahlak ilkelerine mugayyir olduğu için erşimi engellenmiştir :) -

çalışmalar devam edecek :D