28.Hafta: Samsunspor:4 Denizlispor:0

Başlatan kral55, 11 Nisan 2005, 18:23:19

« önceki - sonraki »

kral55

İlk yarı iyi seriden kötü seriye geçiş maçımızdı inşallah bu sefer tersi olur.

curva55

Maç cumartesi orduda oynanacak inşallah alırız yoksa huzursuz günler bizi bekliyor...

kral55

saha kapatma cezasını nezaman aldı samsun yeni öğreniyorum.

bodensee55

bu maci rahat almaliyiz artik sezonun sonu geliyoruz ve halen IVANOV PATLAMA YAPAMADI???
BU MACDA PATLAR MI?

fatihsune

sevgili skip,maçın orduda oynanması ile ilgili nereden duyum aldın...inan şok oldum maç orduda oynanacak yazını okuyunca..gecenin saat 1 inde site site dolaştım ,federasyonun sitesine baktım diğer spor sitelerine ve son dakika gelişmelerine baktım böyle bişey yok...korkuttun valla bizi :(
neyse yine de endişelerim yok değil,sabah ola hayrola...

salihcakir

henüz kesinleşmiş birşey yok..ceza alacağımız kesin fakat bunun saha kapatma olacagından süpheliyim.belki seyircisiz bir maç oynarız o kadar..zaten içerideki maçları seyircisiz oynuyorduk cok şey farketmez... :cry:

timofte

Ordu'da oynamak, seyircisiz maç oynamaktan iyidir.
eminim öyle bir şey olsa hem ordu halkı bizi destekleyecek, hem de samsundan giden birçok kişi olacaktır. heyecan da yükselmiş olur.

beşnumara

valla ben de dün akşam spor 55te duydum inanamadım atilla cebeci söylüyordu bakalım hayırlısı olur inşaallah zaten biz ceza aldığımız maçlarda galibiyet alıyoruz  :shock:

Fecr_55

bu hafta horozlara kafa tutmaliyiz, bu maci ne pahasina olursa olsun almaliyiz...cezalarin en büyügü zaten verilmi$ bize hakkimiz yenilerek...daha ne istiyorlar ki :roll:

Rentboy

Alıntı yapılan: "SS55"seyircisiz maç oynamıyoruz stada gelenlerin hepsi seyirci biz taraftarsız maç oynuyoruz.stada gelenler oturup maçı seyrediyor gidiyor hepsi bu. maçın nerede oynanacağıda pek önemli değil size net bir skor vereyim
3-2 biter.
çok yerinde bir tespit
bizim şimdiki taraftarımız resmen seyirci.sömestr tatilinde gaziantep(türkiye kupası) maçına gittim resmen seyrediyorlar.arada küfürler sallıyorlar maratondakiler.yağmurlu havaydı avazım çıktığı kadar bağırdım ama nafile.bu arada bakalım pazar günü olan vize çalışmalarımı bitirirsem eğer maçta orduda olursa gelmeyi düşünüyorum.artık galibiyet şart bize.

timofte

Hafta sonunda orduya akmalıyız..
ordulu - karadenizli hemşehrilerimizin desteği ve samsundan gidecek taraftarlarımızla verilen bu haksız cezaya en güzel cevabı verebiliriz. tahkim kurulunun cezayı kaldırmaması durumunda karşılaşmanın orduda oynaması kesinleşti.
inşallah maçı kazanacağız.

Sioux

Ordulu hemşehriler Samsunsporu son derece iyi destekleyecektir. bundan eminim
zaten kendi resmi sitelerindeki forumda da bunun işaretlerini vermişler.
sağolsunlar işte karadenizlilik dayanışması budur. teşekkür ediyoruz kendilerine

http://www.orduspor.net/forum/viewtopic.php?t=1907

Var mı Senden Öte

seyircisiz oynuyacağimiza orduda oynayalım
iyi olur iyi 8)

yirmiuc

sejoe

bu maçı mutlaka almamız lazım.Futbolcular ve taknik heyette bunun bilincide.Seyircinin de desteğiyle bu maçı 2-1 alırız.