Neden kombine alırız !

Başlatan Kaya, 11 Ekim 2008, 19:48:53

« önceki - sonraki »

Kaya

evet neden kombine alırız amaç nedir her sene aynı çileyi aynı ızdırabı çekmek mi ? herkes stada girerken kombine elinde sağa sola dolaşmak mı? ne olacak bizim bu halimiz 6 senedir kombine alıyorum her sene bu sıkıntıyı yaşıyorum bugün inanılmaz saçam bir düzen vardı maraton girişinde özellikle maça 20 dakika kala geldim ve maç başlayalı 5 dakika varken girebildim bu mudur kombine allah sizi islah etsin bilin ki çekilen bu sıkıntılar sadece SAMSUNSPOR için....

ahk34

Alıntı yapılan: iak5529 - 11 Ekim 2008, 19:48:53
evet neden kombine alırız amaç nedir her sene aynı çileyi aynı ızdırabı çekmek mi ? herkes stada girerken kombine elinde sağa sola dolaşmak mı? ne olacak bizim bu halimiz 6 senedir kombine alıyorum her sene bu sıkıntıyı yaşıyorum bugün inanılmaz saçam bir düzen vardı maraton girişinde özellikle maça 20 dakika kala geldim ve maç başlayalı 5 dakika varken girebildim bu mudur kombine allah sizi islah etsin bilin ki çekilen bu sıkıntılar sadece SAMSUNSPOR için....
[/quote
Alıntı yapılan: iak5529 - 11 Ekim 2008, 19:48:53

sen maça erken girebilmek için kombine alıyorsan helal olsun sana,
kardeş kombine stada girmek için değil  senin samsunsporlu olmanın borcunu ve diyetini ödemen içindir. samsunsporluysan ve sigara içiyorsun o kombineyi alacaksın mecbursun..!
burda çogu istanbul ve diğer şehirden arkadaşların kombinesi var onlar maça gidemediği halde alıyor. ki ben kombinem oldugu halde samsunda maça gittiğimde bilet alıyorum vip var bende ama maroton daha keyifli oldugu için biletle giriyorum stada hem hani biz taraftardık çekerdik cefa,
cefa olmadan sefa sürünmüyor kardeş

Kaya

11 Ekim 2008, 20:30:43 #2 Son düzenlenme: 11 Ekim 2008, 20:59:01 iak5529
benim kombineyi nasıl aldığım değil konu kardeşim çekilen sıkıntılardan bahsediyorum eğer kombine sahibi bir insan san çekilen sıkıntıları görmek için bir maça kombinen le gel de gör bakalım ayrıca takım için sıkıntı çekmek yani cefasını çekmek ayrı bir konu bu ayrı bir konu birde kombineyi sadece takıma destek anlamında algılıyorsan bu senin sorunun tabi ...ya sadece kombine alim bu takıma yeter mantalitesi içinde olanlardan olmamak lazım her alanda bu takıma destek verenlerden olmak lazım senelerdir kombine alıp maça gelen insanlarla hayatında maça gitmemiş sırf birilerinin zorlamasıyla(ki bu senin arkadaşalrın değildir) kombine alanlarla bir tutmamk gerekir..ayrıca bir sıkıntı varsa her samsunspor lu için çözme yoluna gidelim bugün benim bir sıkıntım olur sen çözersin senin bir sıkıntın olur ben çözerim inşallah anlaşılabilmiştir

HaSaNCaN

arkadaş şu yönden haklı koca maratona 2 kapıdan giriş yapılıyor bunların biri biletli seyirciler için diğeride kombili seyirciler için. 2. kat açık ama kapıları kapalı. yönetimin biran önce açması lazım üst katın kapılarını.

Kadir ÇELEBİ

Emniyet müdürünün yaptığı açıklamada uygulanan seyirci giriş sistemi güvenlik gerekcesiyle devam edeceği açıklanmış.. yanı bu sıkıntı devam edecek arkadaşlar..

Kaya

Alıntı yapılan: HaSaNCaN(streeturk) - 11 Ekim 2008, 21:53:05
arkadaş şu yönden haklı koca maratona 2 kapıdan giriş yapılıyor bunların biri biletli seyirciler için diğeride kombili seyirciler için. 2. kat açık ama kapıları kapalı. yönetimin biran önce açması lazım üst katın kapılarını.

kombineli seyircilerin bi geçen sene kapısı vardı bu sene de kombine kapısı diye bir kapı yok ve bu sıkıntıyı sadece kombineliler değil aynı zamanda biletli samsunsporlular da çekiyor bence bir an önce üst tribün ün arkadan çıkılan kapılarından biri açılmalı yoksa çok sıkıntı çekeceğiz gibi geliyor

Pergani 55

biz kombineleri Samsunspora destek vermek için alıyoruz öncelikle ama bu sıkıntıyı çekmek zorunda degiliz bu sorunun bir an önce çözülmesi lazım yönetime durumu bildirmek lazım böyle saçmalık olmaz emniyet müdürünün açıklaması daha da saçma güvenlik içinmişmiş...sanki birkaç giriş daha olsa savaş çıkacak Ey Yüce Rabbim sen bize yardım et